Tema: Klada

Zanima me jel neko uzimao(placao) parove/listice od nekog pro kladionicara s dobrim statistikama pogađanja..
Dal se isplati i jel ima neko nekog takvog za preporucit?
Molio bih savjete hvala smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Klada

imas ih par sta su stvarno ok, ali ono salju ti kvotu 2 i to parove po 1.30, tako da
i nemoj niti slucajno niakd placat neke "dojave" i te stvari
ako vec milis uzet nekoga smicer definitivno, osobno nisan nikad nikome placa

luđa
10

Re: Klada

ST_Mangup napisao:

imas ih par sta su stvarno ok, ali ono salju ti kvotu 2 i to parove po 1.30, tako da
i nemoj niti slucajno niakd placat neke "dojave" i te stvari
ako vec milis uzet nekoga smicer definitivno, osobno nisan nikad nikome placa

smicera sam probal kontaktirat preko mejlova,fejsa.. nigdje ne odogvara..
prvi na listi blogova smiceru i obratno je http://club180.com.hr/ i slicno se klade i probal snjima dog neki deal al zbog nekih komplikacija sam odustal..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Klada

deco99 napisao:
ST_Mangup napisao:

imas ih par sta su stvarno ok, ali ono salju ti kvotu 2 i to parove po 1.30, tako da
i nemoj niti slucajno niakd placat neke "dojave" i te stvari
ako vec milis uzet nekoga smicer definitivno, osobno nisan nikad nikome placa

smicera sam probal kontaktirat preko mejlova,fejsa.. nigdje ne odogvara..
prvi na listi blogova smiceru i obratno je http://club180.com.hr/ i slicno se klade i probal snjima dog neki deal al zbog nekih komplikacija sam odustal..

dobar je klub 180, ali vidis i sam da je to 1.25 kvote, meni je osobno suludo placat nekome za to, al ako nisi u tome onda je ok, mislin da iman negdi broj od smicera pa ako ga naden javin ti van svega san dok ne pocme nba (osim jucer ajax 1.60  big_smile  )

luđa
00

Re: Klada

aj pls ak nađeš posaljes mi na PM
tnx

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Klada

deco99 napisao:

Zanima me jel neko uzimao(placao) parove/listice od nekog pro kladionicara s dobrim statistikama pogađanja..
Dal se isplati i jel ima neko nekog takvog za preporucit?
Molio bih savjete hvala smile

bolje nemoj nikome placat za kladionicu jer ti se neisplati jer ili ces dobit 2 sigurnjaka s malim koefom sto si i sam mogao naci ili ces dobit neku kao dojavu od koef 5 i izgubit novce....

00

Re: Klada

Prije sam s jos par ljudi pratio par tipsera sa http://www.betadvisor.com/
Tad je bilo odlicnih tipsera sa konstantnim profitom, imas svu statistiku i history pa sve mozes provjerit.
Pouzdani su i salju tipove na vrijeme.

00

Re: Klada

nekom kao Smiceru se isplati ja mislim al posto nemogu upast u kontakt s njim zanimalo me ak zna neko slicnog kao on..
ne zanimaju me dojave s koef 5  i vise smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Klada

mile88 napisao:

Prije sam s jos par ljudi pratio par tipsera sa http://www.betadvisor.com/
Tad je bilo odlicnih tipsera sa konstantnim profitom, imas svu statistiku i history pa sve mozes provjerit.
Pouzdani su i salju tipove na vrijeme.

ty

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Klada

mile88 napisao:

Prije sam s jos par ljudi pratio par tipsera sa http://www.betadvisor.com/
Tad je bilo odlicnih tipsera sa konstantnim profitom, imas svu statistiku i history pa sve mozes provjerit.
Pouzdani su i salju tipove na vrijeme.

neki tip  brutano ubija konje tu ahahahah i ogromne su kvote...

luđa
00

11

Re: Klada

ja sam prosli tjedan bio u kontaktu s njim, mejl sam mu poslo i odma mi je odg..kad je tek poceo naplacivat bilo je 200kn ak ti salje na mejl i 250 na mob a sad je 400kn, 15 parova minimalno mjesecno..ima dobre rezultate i u redu je sam kaj salje parove sat dva prije pocetka prvog para sto mi nije bilo dobro, bar je tada tak bilo..ja cu vjerojatno opet uzet od njega jer je stvarno u redu

00

Re: Klada

guess napisao:

ja sam prosli tjedan bio u kontaktu s njim, mejl sam mu poslo i odma mi je odg..kad je tek poceo naplacivat bilo je 200kn ak ti salje na mejl i 250 na mob a sad je 400kn, 15 parova minimalno mjesecno..ima dobre rezultate i u redu je sam kaj salje parove sat dva prije pocetka prvog para sto mi nije bilo dobro, bar je tada tak bilo..ja cu vjerojatno opet uzet od njega jer je stvarno u redu

puno je 400 kn, ali to je ipak ok cjena jer pogada i recimo vanka ekipa 100 eura trazi....
koliki mu je yield i jel jos uvi salje odbojke po 1.10-1.40

luđa
00

13

Re: Klada

a da dosta je 400kn posto je samo 15 listica mj,al ak podjelis sa nekim onda se isplati, ma i ovak se isplati ja mislim..neznam kak sad, al tad je forsiru tu odbojku jako al je mu je i prolazila

00

14

Re: Klada

guess napisao:

ja sam prosli tjedan bio u kontaktu s njim, mejl sam mu poslo i odma mi je odg..kad je tek poceo naplacivat bilo je 200kn ak ti salje na mejl i 250 na mob a sad je 400kn, 15 parova minimalno mjesecno..ima dobre rezultate i u redu je sam kaj salje parove sat dva prije pocetka prvog para sto mi nije bilo dobro, bar je tada tak bilo..ja cu vjerojatno opet uzet od njega jer je stvarno u redu

aj mi posalji na pm kak da ga kontaktiram..slao sam mu na oba mejla i na fejs proslo vec 2tjedna ne odg opce..
ak se mozes preko moba kladit nije frka kaj salje 1-2h prije pocetka tekme.vjerojatno ne zeli da se dalje sire parovi..

guess napisao:

a da dosta je 400kn posto je samo 15 listica mj

nije tak puno 400kn ak dost ulazes..ak mu je prolaznost dobra isplati se.

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Klada

guess napisao:

a da dosta je 400kn posto je samo 15 listica mj,al ak podjelis sa nekim onda se isplati, ma i ovak se isplati ja mislim..neznam kak sad, al tad je forsiru tu odbojku jako al je mu je i prolazila

sve je dobro kad prolazi  big_smile  ma malo je to 15 listica 400 kn mora imat tu dobar yield i moras imat ulog fiksni od 1000 ili tako nesto i mozda mos i uzet nesto jos mt kad dodas triba pogodot 10 od 15 da bi bija negdi

luđa
00

16

Re: Klada

deco poslo sam ti pm..da nije puno kazem i ja da se isplati al s obzirom da je prije bilo 250 sad je dosta skuplje, al valjda mu je sad i prolaznost veca..ja sam uzimo 2mj i za to vrijeme je imo jedan listic za visok ulog i jedan info koji su mu prosli i sa tim je bio u dobrom plusu..ja se tad nisam kladio prek moba pa nisam uplatio par listica koji su prosli,  i nisam ulago tak puno tak da sam bio na nuli i nisam imo vremena pa sam odusto

00

17

Re: Klada

deco99 napisao:

Zanima me jel neko uzimao(placao) parove/listice od nekog pro kladionicara s dobrim statistikama pogađanja..
Dal se isplati i jel ima neko nekog takvog za preporucit?
Molio bih savjete hvala smile


Evo mogu i ja nesto nadodat, ja sam se ozbiljnim kladjenjem bavio jedno 5-6 godina. Moj ti je savjet da od nikoga ne uzimas parove jer svako od igraca ima neku svoju logiku koju slijedi. Ja sam osobno rijetko kad prepisao par, radije bih ako bih saznao neki podatak s nekog foruma, bilo zatvorenog ili otvorenog, zbog cega su ljudi na tom betu, probao taj podatak obraditi i iskoristiti ga najbolje za bet koji bih odigrao. Kod tih tipstera koji prodaju parove se desava, bar je tako bilo dok sam bio u tom svijetu klada, da pogodi jedno 10 parova zaredom, i kad ga pocnes pratit, ne moze se sastat s pogotkom, ko u pokeru kad udjes u downswing.
Ali ako vec zelis nesto, a da je kvalitetno, evo ti link
http://www.betplace.net/betplace
to su ti napravili decki, jedan od njih je moj frend, koji imaju svoj zatvoreni forum za kladjenje.
Ali tu ti je opet problem sljedeci, oni na svom zatvorenom forumu daju neki par, npr. neki basket under 147.5 i onda njih 20-ak na forumu to uplacuju i autmatski ruse marginu i onlajn i u lokalu, i dok do tebe dodje taj podatak margina ti je vec 3-4 kosa niza! Tak da to vise nije dobra oklada. Po mom misljenju ti forumi i ti tipsteri kaj prodaju parove su i unistili kladjenje, jer vise ne stignes od njih pravovremeno ni reagirat, moras se samo time baviti da bi eventualno stigao uplatit po margini koja izadje prvi dan. Jer sta ti se desi, konkretno za euroligu, pinnacle i onlajn klade izadju prve s marginama u ponedjeljak-utorak, i ako je neka povoljna, da ne kazem greska, moci ce uplatit par ljudi i onda ju ruse. Dok dodje u srijedu u lokalne klade, to je uvijek nize, ondnosno vise za par koseva, ovisno sta uplacuju under ili over!
Eto ak te nekaj zanima o kladjenju konkretno, slobodno me mozes kontaktirati u PM. O tom ti, za razliku od pokera i mogu nes pametno rec  big_smile  big_smile  big_smile

00

18

Re: Klada

tnx imal sam pretplatu na betplace.net u mjesec dana su stavili mozda 10prognoza a ostalo hrpa analiza svaki dan i neznas kaj bi odigral..i te analize kaj prave pa stave sta preporucuju ne pogađaju bas nesto posebno(iz mog iskustva)..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

19

Re: Klada

Pa da. Te analize ti koriste ak si u tome, da vidis npr. ko igra, ko ne igra, ko su suci, itd. itd. I onda na temelju tog dodjes ti do nekog svog zakljucka za neki par. Konkretno kaj mislim, npr. znalo mi se desit da likovi na zatvorenom imaju bet na neki rukomet tekma under, jer kao ne igra gostima glavni strijelac, a ja sam mislio npr. igrat samo goste da nece zabit preko neke margine. I to mi je recimo bila potvrda da odigram svoj bet, a nisam prije toga znao da tip ne igra. I na kraju tekma under pala, a moj bet prosao. Ono, to je ko u pokeru, neko ce ti dat savjet, a ti ces ga prilagodit sebi.

00

Re: Klada

Nikad mi nije bilo jasno zasto "pro" kladionicari sa jebenom prolaznoscu parova jednostavno ne zive od svojih oklada, kad im vec ide tak sjajno..? Zasto se zajebavaju okolo sa blogovima, forumima, i raznim reklamama po netu kako bi prodavali svoje pickove..?

Evo, ja sam PRO KLADIONICAR..

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/ee/bb/a-/bj/untitled.JPG

Sendaj mi 200 $ na starse and I m gonna make u rich!

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/ee/bb/a-/bj/infomercialcat128470668505781250.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
01

21

Re: Klada

Dr.Greenthumb napisao:

Nikad mi nije bilo jasno zasto "pro" kladionicari sa jebenom prolaznoscu parova jednostavno ne zive od svojih oklada, kad im vec ide tak sjajno..?

zato jer imaju priliku dodatno zaradit na svojim parovima a nist ne gube..
i ne stavljaju svoje dobitne listice  naknadno neg uobicajeno sat,dva prije neg pocnu tekme..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Klada

Dr.Greenthumb napisao:

Nikad mi nije bilo jasno zasto "pro" kladionicari sa jebenom prolaznoscu parova jednostavno ne zive od svojih oklada, kad im vec ide tak sjajno..? Zasto se zajebavaju okolo sa blogovima, forumima, i raznim reklamama po netu kako bi prodavali svoje pickove..?

Kao sto poker igraci daju coaching a zaraduju od pokera tako i "pro" kladionicari daju "coaching" u obliku parova.

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

Re: Klada

Dr.Greenthumb napisao:

Nikad mi nije bilo jasno zasto "pro" kladionicari sa jebenom prolaznoscu parova jednostavno ne zive od svojih oklada, kad im vec ide tak sjajno..? Zasto se zajebavaju okolo sa blogovima, forumima, i raznim reklamama po netu kako bi prodavali svoje pickove..?

Zašto poker proovi cochaju druge igrače? Zašto pišu knjige? Zašto prave instrukcijska videa? Kaj nije bolje da ima više fiheva imače lakši field za sebe.

-Mislim da je razlog isti kako je i deco naveo, dodatna zarada sa 0% rizika, sigurnije nego uplatit na 1,01, kaj ne...

Zadnji popravljao lanushka (04-11-2011 02:40:54)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
10

Re: Klada

Imaš stranicu payingsafer.com

Ako se netko sjeća tipdana.com foruma (prije desetak godina) onda bi se trebao sjećati i Payingsafera. Na njegovoj stranici imaš svaki dan analizu dvije-tri utakmice. Sve ti je besplatno i ti nakon što pročitaš analizu odlučiš da li ćeš ulagati ili je njegovo mišljenje pogrešno. Znači, nema dojava i takvih gluposti. Znam da je Hašek, dečko koji piše analize na toj stranici,  prošle godine uspio osam mjeseci zaredom biti u plusu.

00

Re: Klada

Poker coach ti daje instrukcije,trening, pomoc kako bi u buducnosti mogao sam zaraditi lovu..Objasni ti sto,kako i zasto..

Pro kladionicar ti ne objasnjava zasto je odabrao taj par, ne kaze ti da x momcadi ne igraju dva standardna obrambena, da je napadac suspendiran zbog crvenog, da y momcad nije izgubila doma vec tolko tekmi..On ti da gotov proizvod koji ti platis i onda tvoja dodatna uplata na njegove pickove ovisi o njegovom radu, proucavanju i analizi tipova koje je odabrao..

Sve to lijepo zvuci u teoriji samo volio bih vidjet lika koji zaradjuje lijepu lovu zahvaljujuci parovima koje mu je prodao pro kladionicar..Bas me zanima jel netko zna nekog, al bez prica i traceva,vec iz prve ruke..Sumnjam..

In b4:

Frend od frendicine tete je kupio otok na Filipinima kad se obogatio na Smicerovim parovima..i sl..

I'm so broke, I can't even pay attention.
20