26

Re: Klada

Gaby Lee napisao:

Imaš stranicu payingsafer.com

ty

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

27

Re: Klada

Dr.Greenthumb napisao:

Pro kladionicar ti ne objasnjava zasto je odabrao taj par, ne kaze ti da x momcadi ne igraju dva standardna obrambena, da je napadac suspendiran zbog crvenog, da y momcad nije izgubila doma vec tolko tekmi..

pretplati se na betplace.net il neku slicnu stranicu na jedan mjesec pa budes videl detaljne analize iz kojih mozes nauciti za ubuduce koje sve faktore moras/mozes uzimat u obzir prije neg se okladis itd itd
al sad budes ti napisal ne kazu ti izvor njihovih informacija tako da nemozes bez njih jer nemozes pribavit tolko informacija kolko oni imaju..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Klada

Dr.Greenthumb napisao:

Poker coach ti daje instrukcije,trening, pomoc kako bi u buducnosti mogao sam zaraditi lovu..Objasni ti sto,kako i zasto..

Pro kladionicar ti ne objasnjava zasto je odabrao taj par, ne kaze ti da x momcadi ne igraju dva standardna obrambena, da je napadac suspendiran zbog crvenog, da y momcad nije izgubila doma vec tolko tekmi..On ti da gotov proizvod koji ti platis i onda tvoja dodatna uplata na njegove pickove ovisi o njegovom radu, proucavanju i analizi tipova koje je odabrao..

Sve to lijepo zvuci u teoriji samo volio bih vidjet lika koji zaradjuje lijepu lovu zahvaljujuci parovima koje mu je prodao pro kladionicar..Bas me zanima jel netko zna nekog, al bez prica i traceva,vec iz prve ruke..Sumnjam..

In b4:

Frend od frendicine tete je kupio otok na Filipinima kad se obogatio na Smicerovim parovima..i sl..

pa dobra je usporedba skroz iako coach ima puno tezi zadatak ajmo rec, a opet kasd ti neko javi igra to to i to budi uvjren da je utroseno dosta vremena i znanja.
zvuca je i meni poker prejdnostavan i prelagan, pa sad dobija lipu plesku/e, tribaradit 100 puta vise nego sat san mislioja, tako je i ovdi.. masu ekipša sta su preplatnici se ne drze brm-a niti icega, pa ako ih i uvati dobra serija sataru novce na gluposti mame se sa tin preplčatama pari da ce u misec dana dobit 10000000000 ... a ajmo rec igraci sta imaju nesto u glavi i sta imaju ok banku igraju svoju igru i glupo in je davat recimo 400 kn za 15 listica kvote 1.30 prosjek... reka je ovaj moj prijatelj mogu i sam falit 1.30.
ali san isto tako uvjeren da se drzaujuci svih pravila sa 2 kvaliettne preplate moze uzet dosta
mislis da je smiceru 8kad smo se evc njega uvatili) problem poslat 15 puta u misec dana parove a od toga ima 40 000 kn misecno sigurnih?? bar ja mislin da ima 100 ljudi (znan da prije je), na te reklame se isto dobra love dize a sigurna je, ako si toliko "popularan" zasto nebi stavja par banera?? ja osobno nebi jer mi ima puno minusa sve to sklupa, ali ocito je da masu ljudi bi..

luđa
10

29

Re: Klada

http://www.dvoznak.com/

00

Re: Klada

ja sam nesta sitno igrao na šmicera, uzelo je nas 5-6 jednu pretplatu (svako dao neku sicu) i izasao sam u plusu nekih 300 kn s tim da sam stavljao male uloge, čisto onako da probam. čovjek se činio ok, ali su ga neki debili poceli napadat kad padne par a lijepo je pisalo ulog toliko unita, ugl ako se ide preko njega treba imat banku kao u pokeru, a ne balkanski retardirano ulagat i onda se cudit kad padne tu i tamo nesta

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
10

31

Re: Klada

ima neki frajer koji gađa koeficjenete oko tri (ne dojave, nego baš analiza) i brijem da ima jebenu prolaznost. naravno i naplaćuje dobro. jel zna ko možda kak se zove? možda neki naziv koji ima veze s mercedesom ili tako nešto, uglavnom davno sam to vidio big_smile

00

Re: Klada

BoyFromBalkans napisao:

ja sam nesta sitno igrao na šmicera, uzelo je nas 5-6 jednu pretplatu (svako dao neku sicu) i izasao sam u plusu nekih 300 kn s tim da sam stavljao male uloge, čisto onako da probam. čovjek se činio ok, ali su ga neki debili poceli napadat kad padne par a lijepo je pisalo ulog toliko unita, ugl ako se ide preko njega treba imat banku kao u pokeru, a ne balkanski retardirano ulagat i onda se cudit kad padne tu i tamo nesta

+10000
meni su ova 2 mulca iz ulice uzela isto u njega i mislin da su imali oko 1000 kn za igru i naravno pala 2 tiketa i oni ga zvali u 4 ujutro slali svasta itd. na kraju je taj misec smicer izasa u plusu ahhahahaha...
zali se on i svi ti da uimaju cudne pozive, poruke itd. zato ih je dosta i odustalo, pa in nadu pravi ime, pa ip adresu svasta... u nicemu (legalnome) nema zarade u par dana, kaldanje (i poker) je sport na duge staze, pogotovo ovaj vid kladenja koji smicer forsira....
i naravno ulog mora bit pravi i banka jos "pravija"ulog 5% banke max.

luđa
00

Re: Klada

@st_Mangup

Ne znam zasto falis tog smicera? (da ne radis mozda za njega ili si ti on big_smile)

Frajer stavlja kvote 1,20-1,30 dva tri para koja moja baba moze nabacit.Uz to njegove analize nise onakve kakve i ti sam mozes pronaci.Uz to trazi skupu pretplatu roll Jos za "veliku" lovu igra parove u SS koji mu nabija MT.Da ja imam takav bankroll i mene isto ne bi bilo briga.Ja bjezim od takvih likova.

00

Re: Klada

joebi444 napisao:

@st_Mangup

Ne znam zasto falis tog smicera? (da ne radis mozda za njega ili si ti on big_smile)

Frajer stavlja kvote 1,20-1,30 dva tri para koja moja baba moze nabacit.Uz to njegove analize nise onakve kakve i ti sam mozes pronaci.Uz to trazi skupu pretplatu roll Jos za "veliku" lovu igra parove u SS koji mu nabija MT.Da ja imam takav bankroll i mene isto ne bi bilo briga.Ja bjezim od takvih likova.

ma nisan on niti radin za njega niti ga znan... pa procitaj malo bolje sta ja mislin o tome... kvotu 1.30 svak ko je par godina u tome moze nac, samo eto njegove ocito imaju ogromnu prolaznost i tip je u ogromnom plusu i uvjeren san da se prateci njega moze uzet.. ja osobno nikad nisan niti cu (mogu i sam falit 1.30  big_smile  ) , a i igram totalno druge stvari....
a sad jel skupa pretplata??' kako kome ako mislis igrat 100 kn fiksni ulog onda je, ako mislis gruvat 1000 onda definitivno nije, ali ugl ako donosi plus nista nije skupo... mene istocudi zasto sve uplacuje u lokalnim kladama, bas san s nekim s foruma raspravlja o tome, uvjeren san da su kvote puno manje onlajn jer ipak dosta , ali dosta valuea on nalazi

luđa
00

Re: Klada

Prije svega pozdrav forumašima,

dosta toga je rečeno i zm23  je možda najbolje objasnio.

Plaćeni tipovi su ok, ako imaš provjerenog dobavljača. Problem se javlja šta ljudi/pretplatnici ne mogu uhvatiti ponuđene kvote/margine i sl.  Isto tako nužno je imati otvoren račun u barem 4-5 najjačih online kladionica.

I naravno to je za ljude koji imaju konkretne banke jer na banku od 1000 eura ako imaš mjesečno 100-200 eura možeš se tući nogom u guzicu. Isto tako je bitno da ispratiš tipstera na duži period jer ako ga kupiš kada je u negativnoj seriji, brzo ćeš se razočarati i odustati.

Ako si uspješan u pokeru i imaš živce za downswingove i brutale koje poker nosi mislim da i sam možeš naći model kako zarađivati na klađenju.
Sve se svodi na samokontrolu, disciplinu i naravno veliku banku ( ako si navikao na pokeru na 500-1000 e mjesečno, onda ne trebaš niti započinjati  klađenje ispod banke od 3-4 k eura).

e da...ako baš tražiš nešto dodatno, a povezano je sa klađenjem proguglaj malo pojam betfair trade (betfair trgovanje)


i naravno ne slažem se da svatko može naći kvotu 1,30.

Zadnji popravljao promaja (04-11-2011 22:01:29)

10

36

Re: Klada

promaja napisao:

Prije svega pozdrav forumašima,

dosta toga je rečeno i zm23  je možda najbolje objasnio.

Plaćeni tipovi su ok, ako imaš provjerenog dobavljača. Problem se javlja šta ljudi/pretplatnici ne mogu uhvatiti ponuđene kvote/margine i sl.  Isto tako nužno je imati otvoren račun u barem 4-5 najjačih online kladionica.

I naravno to je za ljude koji imaju konkretne banke jer na banku od 1000 eura ako imaš mjesečno 100-200 eura možeš se tući nogom u guzicu. Isto tako je bitno da ispratiš tipstera na duži period jer ako ga kupiš kada je u negativnoj seriji, brzo ćeš se razočarati i odustati.

Ako si uspješan u pokeru i imaš živce za downswingove i brutale koje poker nosi mislim da i sam možeš naći model kako zarađivati na klađenju.
Sve se svodi na samokontrolu, disciplinu i naravno veliku banku ( ako si navikao na pokeru na 500-1000 e mjesečno, onda ne trebaš niti započinjati  klađenje ispod banke od 3-4 k eura).

e da...ako baš tražiš nešto dodatno, a povezano je sa klađenjem proguglaj malo pojam betfair trade (betfair trgovanje)


i naravno ne slažem se da svatko može naći kvotu 1,30.

pozdrav dobrodosao, odlican prvi post smile
otprlike imam neku strategiju kak bi se kladio itd al fali mi netko ko bi mi davao/prodavao parove/listice pošto sam siguran da sam nalazim parove(barem zasad) nebi bio bas uspjesan u klađenju..:)
po tvom postu reko bi da se vec duze vrijeme bavis klađenjem jel mozes predlozit neku dobru stranicu il nekog kladioničara?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Klada

promaja napisao:

I naravno to je za ljude koji imaju konkretne banke jer na banku od 1000 eura ako imaš mjesečno 100-200 eura možeš se tući nogom u guzicu. Isto tako je bitno da ispratiš tipstera na duži period jer ako ga kupiš kada je u negativnoj seriji, brzo ćeš se razočarati i odustati.

Ako si uspješan u pokeru i imaš živce za downswingove i brutale koje poker nosi mislim da i sam možeš naći model kako zarađivati na klađenju.
Sve se svodi na samokontrolu, disciplinu i naravno veliku banku ( ako si navikao na pokeru na 500-1000 e mjesečno, onda ne trebaš niti započinjati  klađenje ispod banke od 3-4 k eura).

+1000000

promaja napisao:


e da...ako baš tražiš nešto dodatno, a povezano je sa klađenjem proguglaj malo pojam betfair trade (betfair trgovanje)


i naravno ne slažem se da svatko može naći kvotu 1,30.

Bf je zakon, ali pomalo nek ide s tim...
vidi nemore svak, ali reka san ko je par godina u tome rade ce sam trazit 1.30 nego nekome placat 100 eura ili koliko vec....

promaja napisao:

Prije svega pozdrav forumašima,



Plaćeni tipovi su ok, ako imaš provjerenog dobavljača. Problem se javlja šta ljudi/pretplatnici ne mogu uhvatiti ponuđene kvote/margine i sl.  Isto tako nužno je imati otvoren račun u barem 4-5 najjačih online kladionica.

to je ogromni problem u mom slucaju najveci... smicer recimo ne ganja margine nego 1x2 ali opet kad se to krene uplacivat kvote abnormalno padaju, zato triba bit brz na okidacu...
Pozdrav, welcome

luđa
00

Re: Klada

pozdrav dobrodosao, odlican prvi post smile
otprlike imam neku strategiju kak bi se kladio itd al fali mi netko ko bi mi davao/prodavao parove/listice pošto sam siguran da sam nalazim parove(barem zasad) nebi bio bas uspjesan u klađenju..:)
po tvom postu reko bi da se vec duze vrijeme bavis klađenjem jel mozes predlozit neku dobru stranicu il nekog kladioničara?


Svi ti prijedlozi koje si dobio su ok. Ta stranica koju ti je mile88 predložio ima dobrih konjskih tipstera. Ali kažem, nije toliko problem naći profitabilne tipove na prodaju koliko je problem to prepisati kako treba i ustrajati u tome.

Nisam ti ja neki profić, ali svakog vraga sam probao, pa  poznajem problematiku. Ja se konkretno oslanjam  na betfair i njegove dobrobiti.
Ako nemaš volje da se bakćeš sa svim mogućnostima betfaira onda bi barem trebao koristiti pogodnosti live klađenja kada kvote dođu na neku pristojnu cijenu. Dakle, dosta toga se da odraditi na live klađenju.

00

Re: Klada

ja sam preplacen na 4 tipstera, da smanjim troškove trazim par ljudi za podijelit, prosljedivao bi parove za 20eura, prvih par dana besplatno da vidite jel vam paše. Tipstera su dva sa betadvisora, najboljeg Nitua placam 150eura i na njega se više ne možes ni pretplatit. ako si zainteresiran makapetanovic@gmail.com     Otidji na betadvisor i nadji Andrei Nitu.

00

40

Re: Klada

gledao sam malu tu stranicu.mislio sam i ja krenut s tim,samo ne znam koliko bi mi banka trebala za počet,na kojim  on-line kladionicama se najviše isplati igrat,što se tiče koeficijenta,ograničenja na  uplate...pa udjeli pa savjeta

00

Re: Klada

Ljudi ova stranica je odlicna za tipove a najbolje od svega je sto su besplatni.Pogledajte na stranici pod HISTORY koliko parova svakodnevno pogađaju.
 
http://ifreepicks.com/types-history.html

00

Re: Klada

Pa recimo Pinnacle su najvece kvote, ali problem je kad ovi pošalju parove brzo padne kvota, betfair obavezan, lokalne kladionice sporo reagiraju pa je moguce uhvatit rupu u koševima, 188bet, bet365, marathonbet, expect također preporučam. Banka bi ti trebala bit barem 5000kn jer ako si loše srece možes naletit na početku na lošu formu tipstera, recim ako stavi ulog 5/10 ja stavim 500kn. Nadam se da sam pomogao.

00