Tema: 9 Man SNG Luck i Zarada

http://www.leeroo.com/images/634_luck.gif
Ovo je luck, zeleni graph pokazuje koliko all inova sam trebao dobiti vise od plavog.

http://www.leeroo.com/images/710_Prizes_Won_over_Tournaments_Pl.jpg

a ovo je zarada, u biti minus. No niej minus jer igram knockout pa je us tavri plus, no svejedno ovo izgleda cudno.

Pa ako netko ima graphove za 9 man rado bi pogledao kako vasi izgledaju.

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

[ ] sample

500 turnira je ništa, nada, zero.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

da sample plus zbog knockout u hemu ti je sve pošamureno, on ih ne računa i automatski ev nepokazuje dobro, da radiš ručni import u hemu onda bi trebal ti pokazat dobro rezultate sng s knockout ali meni zbog nekog razloga nikad to nije uspjelo, probao na 3 kompa i ništa i dalje isto neutral

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Newbunim se ja na graf od zarade, nego na all in graf koji pokazuje da nemam srecu. Nisam dobio svoj dio kolaca i vec cekam taj dio kolaca mjesecima.

Evo danas opet -37 000 chipova, a break even sam, s rakeom cak u plusu. Pa me zanima pa kako je moguce da tako slabu srecu imam? Odnosno imam nesrecu, netreba mi sreca, samo da nemam nesrecu.

Evo danasnji graf UBOJICA:

http://www.leeroo.com/images/494_ubica.jpg
Plus dok ovo sad ubacujem imam 2 bad beata strasna u 3 heads, dobro da sma big stack.

Eto pa dajte mi recite dali mislite da bi zaradio vise da me all in ide malo bolje?
Evo s ovim minusom od 37k chipa sto je 24 pocetnih turnira sam napravio ove statse:
prvi: 4
drugi: 10
Treci: 5
ITM: 38%
49 turnira odigrano.

Dali ovaj graf pokazuje da nemam srecu ali da kradem ko pravi lopov? Jedino si tako mogu protumacit da nisam u debelom minusu buduci sma izgubio 37k chipova na all in.

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

za "poništenje sreće" treba ti puuuuno veći uzorak i sve ispod MINIMALNO 500-1000 turnira zbilja niti nema smisla gledati... ako misliš da igraš +EV samo nastavi i zarada će doći wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Ja sam na 9man na starsima odigrao 2.5k komada na 1.5$ limitu i BE sam, non stop sam sam naravno debelo ispod ev-a, jednostavno mislim da je pitanje dali je to vise uopce profitabilno igrati, pogotovo na nizim limitima gdje te rejk ubija

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Chainvkci napisao:

Ja sam na 9man na starsima odigrao 2.5k komada na 1.5$ limitu i BE sam, non stop sam sam naravno debelo ispod ev-a, jednostavno mislim da je pitanje dali je to vise uopce profitabilno igrati, pogotovo na nizim limitima gdje te rejk ubija

Prvo bih ti svakako preporučio da se makneš s jedinica bar na trojke jer istina je da je ovdje rake preogroman, ali pitanje dal je uopće profitabilno igrat nema smisla jer i uz takav rake možeš imat dobar ROI pošto su igrači katastrofa... Samo nastavi učiti i odigraj još 1k-2k  turnira te sretno wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Pa nebi bas rekao da su na starsima igraci katastrofa, mozda su bili prije jedno dvije godine, al sad je konkurencija puno bolja. Sigurno da je moguce imati neki profit ali puno puno teze... Upravo zbog toga sam se prebacio na Goalwin gdje je konkurencija barem duplo ako ne i vise gora i s dobrim RB-om, vec se nesto moze i napraviti.

Zadnji popravljao Chainvkci (10-12-2011 12:39:46)

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

no money in 9 man's  big_smile

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Chainvkci napisao:

Pa nebi bas rekao da su na starsima igraci katastrofa, mozda su bili prije jedno dvije godine, al sad je konkurencija puno bolja. Sigurno da je moguce imati neki profit ali puno puno teze... Upravo zbog toga sam se prebacio na Goalwin gdje je konkurencija barem duplo ako ne i vise gora i s dobrim RB-om, vec se nesto moze i napraviti.

ma šta ti je, do 7 $ znam da se može beatat bez beda, a uz grind i dosta više... budimo realni, prava konkurencija su zapravo semi i pro igrači, a takvih nema ni blizu tih limita - ostale bi trebao betati bez nekog većeg beda... 9-man je bio puno isplativiji prije 5-6 godina, ali i danas se da grindati za ugodnu zaradu puno više od mikro i low limita...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
02

11

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Da slazem se. Nema vise pun stol donk fisha koji nemaju pojma o pojmu. No nadje se barem jedan ili 2 po stolu. No ima pun stol ostalih jko slabih igraca.

A najbolja je fora da ima Pun Kufer regulara koji zaradjuju a isto nemaju bas neku igru i rade strasne pogreske. No ipak zaradjuju jer i s tim pogreskama ima gorish igraca od njih.

Par primjera bad regulara:
toliko su losi da niti neznaju da su losi:
Tip limpa konstantno s SB u BB i to 4 puta za redom i svih 4 puta ja pusham all in. Tip je regular vidim ga na svih 8 stolova. Drugi minrajza na bubleu, a ovog sam 6 puta all inao zaredom, onda je bio ispod 10BB pa je opet minrejzao, preskocio sam jer sam znao da ima hand konacno, pokazuje AQ tipu do mene koji ga je pushao.

Drugi primjer ja sam big stack a regular minrajza s drugim stackom  dok je za stolom 2BB shortstack... lol

I x takvih primjera koji su mozda i jos smijesniji.

Eto znaci fisheva ima na tonu, samo ih treba prepoznat. Ja sam se nakon dugo mjeseci vratio na SNG i poceo na 3.5. Nadams e brzom dizanju na 7, probao jednom al popusio pa se vratio na 3.5.

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

ako neko igra 8stolova ne mora zato bit regular..dapace big_smile

Zadnji popravljao zarinjo (11-12-2011 03:19:58)

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

13

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Kako ne?

Vjeruj mi onaj tko igra 8 stolova je regular. Cak stovise svi oni koji igraju 4 i vise, pa cak bi rekao i 3 su regulari.

Pod regular mislim ono sto i sama rijec kaze: Covjek koji igra stalno.
Neznam ni jednog fisha koji igra 2+ stolova ili VPIP: 50 PFR 0. Takvi ne postoje vjeruj mi.

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

dadaas napisao:

Neznam ni jednog fisha koji igra 2+ stolova ili VPIP: 50 PFR 0. Takvi ne postoje vjeruj mi.

varaš se... fishevi nisu samo igrači s VIP: 50+ wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

15

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

iAcesHigh napisao:
dadaas napisao:

Neznam ni jednog fisha koji igra 2+ stolova ili VPIP: 50 PFR 0. Takvi ne postoje vjeruj mi.

varaš se... fishevi nisu samo igrači s VIP: 50+ wink

Mislim da se ne razumijemo tko ej fish u SNG.

Fish je onaj koji vrti karte i zeli igrati potove, dobivati potove, dosao je da odigra turnir. Fish ne igra vise stolova, zasto bi?
Ako igra vise stolova onda vise nije fish. Vrlo vjerojatno zna kada se igra push and fold, bez obzira dali to igra dobro ili ne... zande da je u pocetku turnira tight a na kraju loose...

To je za mene fish... svi ostali imaju veci ili manji respect...

00

16

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

iAcesHigh napisao:
dadaas napisao:

Neznam ni jednog fisha koji igra 2+ stolova ili VPIP: 50 PFR 0. Takvi ne postoje vjeruj mi.

varaš se... fishevi nisu samo igrači s VIP: 50+ wink

Nismo se razumjeli. Rekao sam da nepostoji igras s 50 VPIP PFR 0 a da igra dva i vise stola

EDIT: Ako ga tko nađe neka stavi NOTE: Professional Fish, haha

Zadnji popravljao dadaas (24-03-2012 12:12:11)

00

17

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

kod sng to nije nužno, ja igram stalno s 2-3 "reg fisheva!" koji igraju 25-30/15-20 ali budu poklonili puno više chipova nego mozda neki fish koji igra 50/0 ali bude odigral pasivno i nebude tolko chipova dao dugorocno

00

18

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

To nisu fishevi to su bad regulari. nemozes fisheve stavljat u siti kos s ovima losim regularima... Ovi 25/20 ne izgleda ni priblizno kao 50/0. Protiv 50/0 ubijek znades gdje si, dok protiv 30/20 nemas toliko opcija. I nije isto dali je za stolom 5 takvih bad regulara ili 5 fisheva. Ni priblizno...

00

19

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

dadaas napisao:

nemozes fisheve stavljat u siti kos s ovima losim regularima...

istina, fish ce ti samo jednom pokloni equity u 1 turniru a bad regular ce ti svaki sng kojeg odigrate...bad regular>fish imo (kad gledas 1v1 obv)

00

20

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Pajk napisao:
dadaas napisao:

nemozes fisheve stavljat u siti kos s ovima losim regularima...

istina, fish ce ti samo jednom pokloni equity u 1 turniru a bad regular ce ti svaki sng kojeg odigrate...bad regular>fish imo (kad gledas 1v1 obv)

nebi se s ovim slozio uopce. Kak ce pokloniti bad regular equity vise od fisha?
Bad regular: razumije da se nakon 10bb igra push fold, cuo je da se na vbuttonu krade
fish: nekrade, nerajza, nepusha

bad regular ce ti vise puta pokloniti equity jer je regular i vise ces ga puta sresti, a cim znade da postoji push fold onda znaci da ti i uzima equity... I na SNG 9 MAN nema toliko bad regulara, ako je netko hrabar neka pokaze podatke o tom bad regularu ili pogleda handove i vidjet ce da nije to sve tako bijelo, da i taj bad regular iako znade samo malo o SNG igri ponekad pogodi kartu i odigra je na najbolji nacin... dok fish to nemoze...

EDIT:
Zbog toga je i tako tesko beatat 9 MAN SNG, odnosno da se vise ne isplati toliko jer je tesko imat Solidan ROI iznad 10%, dok je to prije dok je bilo pravih fisheva bilo lakse...

Zadnji popravljao dadaas (24-03-2012 19:59:26)

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Sta fish nemoze pogoditi kartu ili nekada odigrati dobro?

Zadnji popravljao Chainvkci (24-03-2012 19:57:28)

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

pogodit kartu obv

00

23

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

yup, obv fish nezna odigrat sa 10bb top 20% rangea....

svasta...

izgleda si ti toliko los da ti cak i  bad regulari uzimaju equity...samo dobar/solidan reg ti moze uzet equity i niko drugi

00

24

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Chainvkci napisao:

Sta fish nemoze pogoditi kartu ili nekada odigrati dobro?

Nemoze.
jer ako pocne rajzat i betat onda ga moras stavit na 2 najace karte moguce karte, sve ostalo foldas i ides dalje. Ako on pusha, on ne krade on ima aseve ili konje, mozda babe, AK... I mozes ti njega blefirat ako limp folda jako, ako limp calla... etc etc... Dok bad regulara nemozes tako...

00

25

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Pajk napisao:

yup, obv fish nezna odigrat sa 10bb top 20% rangea....

svasta...

izgleda si ti toliko los da ti cak i  bad regulari uzimaju equity...samo dobar/solidan reg ti moze uzet equity i niko drugi

Ti si jako bahat... ja sma daleko od dobrog igraca, ali imam jako jako puno turnira i svega ostalog odigrano... i ovo sto si ti rekao nema veze s vezom...

Svatko ti moze uzeti equity.
A tebi ako bad regulari nikad nisu uzeli equity mora da igras high stakes  SNG. A onda opet ako igras High Stakes SNG kako ti mozes zanti kakvi su bad regulari kad ih an tom nivou nema?

00