26

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

dadaas             11.484    $0      $4      2%

pajk    63.703         $0.1      $43      6%

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

27

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Ok covjek je iskusan. Al kako moze ne izubiti nikad izgubiti equity od bad regulara ako recimo on gura AA a ti zovers s KK....

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

A gleda se long run a ne jedna ruka, mozes ti imati aa on 72 i opet te dobiti...

00

29

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

nemam se sa cim bahat i nije mi bio post u tom stilu ni napisan...

ali je smijesno kako ti ocenjujes da je gubljenje equitiya kad se zguras KK vs AA, pa to klasican setup ane gubljenje equitiya boze moj...kad ide std range u std range nije to gubljenje equitiya, nego kad neko nema pravilnog rangea i ti se adjustas na ono, onda je to dobivanje equitiya za tebe...mislim neznam na vas jezik to napisat al mislim da ces shvatit sta mislim rec..

30

30

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Pajk napisao:

nemam se sa cim bahat i nije mi bio post u tom stilu ni napisan...

ali je smijesno kako ti ocenjujes da je gubljenje equitiya kad se zguras KK vs AA, pa to klasican setup ane gubljenje equitiya boze moj...kad ide std range u std range nije to gubljenje equitiya, nego kad neko nema pravilnog rangea i ti se adjustas na ono, onda je to dobivanje equitiya za tebe...mislim neznam na vas jezik to napisat al mislim da ces shvatit sta mislim rec..

Da nismo se razumjeli, Ali Kada ti iams KK a tvoj protivnik AA onda si ti izgubio equity... to je cinjenica... I tu je cijela poanta. S bad regularom ces doci u pun kufer situacija gdje ce on imati jacu ruku jer ce on gurat a ti ces zvat i on tu moze imat AA a ti KK i ti si izgubi equity u tom turniru. Dok protiv fisha 50VPIP i nem,a rajzanja, kada on zgura onda mozes ajmo rec bacit taj KK (iako nemozes... ali recimo 88 99 TT JJ bi mogao razmisljat te tu nebi izgubio equity. A i fish nece zgurat niti s AA, pa netrebas callat, nego mozes doci u situaciju gdje fish limpa a ti rejzas all in i tu si uzimas fold equity jos jednu dimenziju koju kod bad regulara nemas...

To ja teoretski pricam da su 50 VPIP 0 PFR fishevi i da je bolje njih imat nego bad regulare... iako je malo rasprava bezveze...

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Iskreno mislim da ti nemas pojam o cem pricas, kako mozes fishu koji igra 50 0 bacit 88-jj kad on gura, i kako mozes uopce znati kako ce fish odigrati koju ruku, tj. dal ce on zgurat par aseva, kraljeva itd, dali ce ih rejzati... Odlika je fisheva da jednostavno nerazumiju igru i da ce long run biti u gubitku, a ne dal ce aa zgurati ili rejzati.

00

32

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

Chainvkci napisao:

Iskreno mislim da ti nemas pojam o cem pricas, kako mozes fishu koji igra 50 0 bacit 88-jj kad on gura, i kako mozes uopce znati kako ce fish odigrati koju ruku, tj. dal ce on zgurat par aseva, kraljeva itd, dali ce ih rejzati... Odlika je fisheva da jednostavno nerazumiju igru i da ce long run biti u gubitku, a ne dal ce aa zgurati ili rejzati.

Mislim nerazumijem ako ti odgovor pise u 50 VPIP 0 PFR i recimo ti imas 12BB i 88 u BB a taj fish ti gura iz SB 10BB. Znaci on recimo nikada dosada nije zgurao a vidio si ga da limpa s 99 TT JJ QQ... mislim ne moras biti previse pametan da zakljucis da je +ev da bacis i KK ako znades da on ima AA.

A i nekako mi se cini da smo u cijelom ovom topiku na krivim frekvencijama... Kao da se gubimo u prijevodu...

EDIT:
Da pojasnim:
Dali ces lakse zvat s 88 protiv nekog tko krade (bad regular) i gura wide recimo da mu je PFR 50
Ili
FISH koji ne krade, ne rejza i sad odjednom je zgurao all in, a ti imas JJ... Ako neznas odgovor upali SNG Wizzard i igraj se, al razmisli, fish ima 2 karte, pa koje to dvije moze imati ako dosad nikada nije zgurao... Kolike su sanse da ima AA? KK? Ili je odjednom zgurao 27? Sve je moguce ali u kombinatorici razmisli sto je najvjerojatnije da ima?

Zadnji popravljao dadaas (25-03-2012 14:27:03)

00

33

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

dadaas napisao:

Mislim nerazumijem ako ti odgovor pise u 50 VPIP 0 PFR i recimo ti imas 12BB i 88 u BB a taj fish ti gura iz SB 10BB. Znaci on recimo nikada dosada nije zgurao a vidio si ga da limpa s 99 TT JJ QQ... mislim ne moras biti previse pametan da zakljucis da je +ev da bacis i KK ako znades da on ima AA.

Ti imas fisheve statse s ranije faze turnira kad su blindovi bili mali... To ne znači da kad se blindovi povečaju da neće gurati širi range od AA.

00

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

rasprava je bezvezna

00

35

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

roba59 napisao:

Ti imas fisheve statse s ranije faze turnira kad su blindovi bili mali... To ne znači da kad se blindovi povečaju da neće gurati širi range od AA.

+1,kao i sa tight igračem koji ne igra skoro ništa i onda kad zgura pomisliš da ima premium,kad ono ima Kqo,mora nešto uzet jer će ga blindovi izjest.

00

36

Re: 9 Man SNG Luck i Zarada

rounder1984 napisao:

rasprava je bezvezna

Da i aj sam rekao da je rasprava bezveze i bezveze sam se uvukao u nju, hahaha. I sad se neznam izvuci.

Samo sam htio reci da je lakse igrat protiv 50/0 nego protiv 30/20 jako loseg igraca

00