Tema: Maniac i Dfable

Evo zelim se javno pred svima ovdje na forumu ispricati Dfablu za prijetnju i Maniacu sto sam mu provalio u Acc na Full Tiltu...
Od kad sam to napravio grize me vec duze vrijeme savjest zbog toga.
Maniac nek mi se javi i vratit cu mu novac koji je imao tad na racunu.
Nadam se da ce te prihvatit ovu ispriku i da mozemo raspravljat o temama bez ikakvih vrijedanja i slicno.

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
111

Re: Maniac i Dfable

frist

40

Re: Maniac i Dfable

epic thread again

10

Re: Maniac i Dfable

zasto si mu provalio u acc i hoce li se slicno opet dogoditi?

http://adaptershack.com/m/files/www.portalversus.com.br_wp-content_uploads_michael-jackson-popcorn.gif

00

Re: Maniac i Dfable

Andre_787 napisao:

zasto si mu provalio u acc i hoce li se slicno opet dogoditi?

Naravno da se nece dogodit...
Zasto sam provalio,evo ovako... Naime sazno sam od jednog decka kako se hakira net.hr freemail za to jos zna pun kur... ljudi pa iso sam isprobati.
Svima zelim odma reci koji su registrirani na net.hr neka si napravi novu mail adresu gmail,hotmail ili yahoo.
Zato pred svima na forumu zeli se ispricati sto sam to napravio i da cu tom decku vratit iznos koji sam uzeo.

Zadnji popravljao Mr.Curic (25-11-2011 01:36:26)

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
00

Re: Maniac i Dfable

kako se hakira net.hr? big_smile

00

Re: Maniac i Dfable

i provalit u mejl i krađa novca su 2 različite stvari...

01

Re: Maniac i Dfable

I meni su provalili u freemail tokom prop beta prije par mjeseci, te sam imao oko 700 neuspješnih prijava na bwin acc...

00

Re: Maniac i Dfable

big_smile  stislo negdje? A ja unajmio bodi gvarde.

Prihvaćam ispriku.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
13

Re: Maniac i Dfable

Isti k je provalit i na net.hr mail i na google i na yahoo sve je to isto. Problem je što ljudi imaju iste lozinke svugdje i onda kad nekom provališ u mail imaš mu lozinku i od moneybookersa i od poker clienta i svega. Lozinka za moneybookers, za poker sobu i za mail moraju OBAVEZNO biti drugačije i UNIKATNE.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
10

Re: Maniac i Dfable

-b3k's- napisao:

Isti k je provalit i na net.hr mail i na google i na yahoo sve je to isto. Problem je što ljudi imaju iste lozinke svugdje i onda kad nekom provališ u mail imaš mu lozinku i od moneybookersa i od poker clienta i svega. Lozinka za moneybookers, za poker sobu i za mail moraju OBAVEZNO biti drugačije i UNIKATNE.

^^this

10

Re: Maniac i Dfable

Jako plemenito od lopova... Cini se da je osjetio lagani pritisak na svojim ledjima....................................

00

Re: Maniac i Dfable

O kojem se iznosu radi ako se smije znat?

00

Re: Maniac i Dfable

Čekaj, jel moguće provaliti net.hr bez da znaš išta o nekome ili nije? Mislim na situaciju kad o nekome ne znaš ništa već samo e-mail adresu.

00

Re: Maniac i Dfable

Moze se muljat i bez provaljivanja sistem je ovaj.

Nadjes dvije zrtve:

1. Prevarant stavi oglas da prodaje na MB
2. Mora postojat oglas od neke osobe koja takodjer prodaje MB.

Kako sada:

Netko se javio prevarantu te on kaze zrtvi da uplati kune na taj i taj racun koji je ustvari od osobe 2. Osoba dva normalno vidi uplatu i nakon uplate salje novce gdje je prevarant naveo.
Znaci osoba koja je ustvari kupila je izgubila lovu te ne moze doci u trag prevarantu ma nikako.
Dovoljno je da se napravi znaci neki fush MB i sve je ovo izvedivo.
I onda ide ciscenje love.Da ne pricam jos detalje kako potpuno ocistiti tu lovu da i MB ne moze doc u trag lovi  big_smile

Da bi se svi zastitili trebate kada uplacuejete novac na tekuci u OPIS/SVRHA napisati mail na koji da covjek salje novac.

Pozdrav

Zadnji popravljao masterboy (25-11-2011 11:39:04)

10

Re: Maniac i Dfable

o.O ispricavas se za krađu novaca? idem ja banku opljackat pa cu se ispricat kasnije...neznam cijelu pricu al da se mene pita vec bi ti bila policija doma...

00

17

Re: Maniac i Dfable

zato postoji token za mb i rsa za ps i mogu se slikat  big_smile

00

Re: Maniac i Dfable

krkinho napisao:

O kojem se iznosu radi ako se smije znat?

Radi se o skoro 70$ na racunu sto je imao.
Cuo sam se vec s kokcem i dogovorio sam se snjim da cu mu vratit novce...
Dosta je samo znati email od net.hr da mu mozes provalit u acc...
Samo zelim znati dali prihvacate moju ispriku ako ne znaci necu vam bit smetnja na forumu.

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
00

Re: Maniac i Dfable

dfable napisao:

big_smile  stislo negdje? A ja unajmio bodi gvarde.

Prihvaćam ispriku.

Dali prihvacas ispriku?

Zadnji popravljao Mr.Curic (25-11-2011 14:47:23)

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
00

Re: Maniac i Dfable

Mr.Curic napisao:
dfable napisao:

big_smile  stislo negdje? A ja unajmio bodi gvarde.

Prihvaćam ispriku.

Dali prihvacas ispriku?

dfable napisao:

Prihvaćam ispriku.

Mr.Curic napisao:

Dali prihvacas ispriku?

dfable napisao:

Prihvaćam ispriku.

Mr.Curic napisao:

Dali prihvacas ispriku?

dfable napisao:

Prihvaćam ispriku.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
40

Re: Maniac i Dfable

Ok. Hvala svima i nadam se da cemo se dobro slagati i pomagati jedni drugima  smile
Kad uplatim novce kokcu ovdje cu postati uplatnicu.

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
00

Re: Maniac i Dfable

Mr.Curic napisao:
Andre_787 napisao:

zasto si mu provalio u acc i hoce li se slicno opet dogoditi?

Naravno da se nece dogodit...
Zasto sam provalio,evo ovako... Naime sazno sam od jednog decka kako se hakira net.hr freemail za to jos zna pun kur... ljudi pa iso sam isprobati.
Svima zelim odma reci koji su registrirani na net.hr neka si napravi novu mail adresu gmail,hotmail ili yahoo.
Zato pred svima na forumu zeli se ispricati sto sam to napravio i da cu tom decku vratit iznos koji sam uzeo.

Ko bas hoce, moze provaliti i u gmail, yahoo i hotmail. Nije to neka nuklearna fizika.

00

Re: Maniac i Dfable

RatBorn napisao:
Mr.Curic napisao:
Andre_787 napisao:

zasto si mu provalio u acc i hoce li se slicno opet dogoditi?

Naravno da se nece dogodit...
Zasto sam provalio,evo ovako... Naime sazno sam od jednog decka kako se hakira net.hr freemail za to jos zna pun kur... ljudi pa iso sam isprobati.
Svima zelim odma reci koji su registrirani na net.hr neka si napravi novu mail adresu gmail,hotmail ili yahoo.
Zato pred svima na forumu zeli se ispricati sto sam to napravio i da cu tom decku vratit iznos koji sam uzeo.

Ko bas hoce, moze provaliti i u gmail, yahoo i hotmail. Nije to neka nuklearna fizika.

e pa ne može ko ba oće... istina, možda nije nuklearna fizika, no sigurno nije ni mačlji kašalj pa čak niti za ljude koji se nazivaju naprednim korisnicima računala...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Maniac i Dfable

Jako tesko je provalit u gmail,hotmail ili yahoo...
Net.hr je jedna jako neiskusna tvrtka koja se nimalo ne brine o svojim korisnicima

Pokerstars @@ Mr.Curic
------------------------------
   Skype @@ Mr_Curic
00

Re: Maniac i Dfable

Curic, lijepo od tebe što si postupio ispravno, vratio lovu i ispričao se dečkima(maniacu/kokcu i fableu).
a kad već komentiram nešto u vezi poštenja, evo za Maniaca:

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 732#p62732

uopće nije stvar novaca, nego jadnika(njega) koji je pičkarao tu po forumu kad ga je Curic 'sjebao' za tu neku lovu- a nije razmišljao kako je bilo meni(i onima koje je već netko prije sjebo na sl. način).....

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
40