Tema: 4bet fun

http://www.pokerhand.org/default.aspx?6272521
http://www.pokerhand.org/default.aspx?6272519
http://www.pokerhand.org/default.aspx?6272518

10

Re: 4bet fun

gj, sad odi u HEM i nađi one koje si izgubio, a da si radio slične stvari kao u prvom handu.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: 4bet fun

ovo je sve protiv jednog protivnika koji ima fold to 4bet 0, a 4beto sam ga hrpu i lagan je za igrat postflop, izgubio sam jedan jedini hand protiv njega u mom 4betanom i to sa 1010 protiv 77 na 985 flopu.. a prvi hand je standard valjda postflop protiv skoro svakog

jos nesto?

edit: http://www.pokerhand.org/default.aspx?6272549

Zadnji popravljao pinpilinpi (10-12-2011 02:05:57)

10

Re: 4bet fun

pinpilinpi napisao:

a prvi hand je standard valjda postflop protiv skoro svakog

dugo sam razmišljao i nisam našao dobar komentar... Prepuštam to nekom drugom.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
01

Re: 4bet fun

Ak ne folda na 4bet onda ga 4betaš za value s jakim handovima (depolariziran range), a ne s "bluff" handovima (polariziran range).

20

Re: 4bet fun

a zasto ga ne 4betat na svako drugi njegov 3bet, cbetat svaki iole dobar flop i dobit fold?

edit: naravno da si u pravu opcenito, al protiv ovog protivnika ne. tip me  3beto 40 % i  doslovno nije foldo na 4bet, i samo jednom me crejzo u 4betanom a nikad me nije zgurao prek 4beta. u 80% slucajeva je cfoldo jer jednostavno uvijek ima trash hand.
Ne mozes mi nikako rec da je protiv takvom najprofitabilnije 4betat samo za value!

Zadnji popravljao pinpilinpi (10-12-2011 02:57:32)

10

Re: 4bet fun

Rear_Admiral napisao:
pinpilinpi napisao:

a prvi hand je standard valjda postflop protiv skoro svakog

dugo sam razmišljao i nisam našao dobar komentar... Prepuštam to nekom drugom.

cekaj ti bi foldo flop? mislim da  nisi u pravu, imamo dosta fold equitija (pogotovo protiv ovog znam da ga imam dosta) a ak dobim call sigurno imam neke outove, a evo vidis da moze bit ship i za value. smile

i molim te nemoj mi ubuduce odgovarati arogantno na moje postove, neznam zasto to radis i zasto velika vecina ljudi na forumu ima potrebu za tim..ja sigurno nisam stavio ovu temu pod hvalisanja zato da se pojavis ti i ismijavas me..

10

Re: 4bet fun

ajaj smirite se smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: 4bet fun

Nisu arogantni, samo ravnodusni. A ovo sto si napisao da je to standard protiv svakog na tom flopu to je smijesno. Naravno da nije standard i nikad ne moze biti.
Btw. Ljudi bi te puno ozbiljnije shvacali i "drazi" bi im bio da stavljas i handove u kojima si i krivo odigrao, to je jednostavno u ljudskoj prirodi, nitko ne voli ljude koji se samo hvale.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
01

Re: 4bet fun

Ja ti samo želim reći da ti ne vjerujem nijedan hand koji si stavio na ovoj i onoj drugoj temi, osim ako se ne radi o facebook zynga pokeru, ali ti i dalje želim GL u tome.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: 4bet fun

sinisaT5 napisao:

Ja ti samo želim reći da ti ne vjerujem nijedan hand koji si stavio na ovoj i onoj drugoj temi, osim ako se ne radi o facebook zynga pokeru, ali ti i dalje želim GL u tome.

+1

ili jesi ili nisi
00

Re: 4bet fun

Rear_Admiral napisao:

Nisu arogantni, samo ravnodusni. A ovo sto si napisao da je to standard protiv svakog na tom flopu to je smijesno. Naravno da nije standard i nikad ne moze biti.
Btw. Ljudi bi te puno ozbiljnije shvacali i "drazi" bi im bio da stavljas i handove u kojima si i krivo odigrao, to je jednostavno u ljudskoj prirodi, nitko ne voli ljude koji se samo hvale.

ja ne trazim da me nitko voli, samo ne volim ljudsku aroganciju za koju nema razloga.
a  i btw bolje da stavljam ovakve teme, ljudima su sigurno interesantne, nekima mozda nisu, al bolje da stavljam to nego da vam jedine nove teme na forumu budu tipa 'pozdrav' i 'prodajem zippo upaljac i anatomski jastuk za 3$ na starsu'

a vas dvojica sto ne vjerujete da su pravi handovi, pa sta da kazem nego LOL, ajde betajte neku lovu, escrowat cemo, pa vam dam da mi teamviewerom pročačkate po HEMU, deal??

10

Re: 4bet fun

pinpilinpi napisao:

a zasto ga ne 4betat na svako drugi njegov 3bet, cbetat svaki iole dobar flop i dobit fold?

Zato što ljudi koji rijetko foldaju na 4bet, općenito rijetko foldaju pa tako i na flop cbet. Roba je sve rekao... protiv takvog lika treba proširit value range i smanjit bluff range.

10

Re: 4bet fun

opet kazem, slazem se s robom generalno u slucajevima kad netko ne folda na 4bet, jer je pretpostavka da nece bas foldat na cbete, al u ovom slucaju protiv iskljucivo ovog protivnika je iznimka bila. Jel trebam ponovit da je foldo na 80 posto cbeta, ovih 20 je callo, mislim da je samo jedan crejzo a nijednom nije prek 4beta zgurao. U ovima kad je callo sam ili odusto od henda ili nekad pogodio bolje ili sam stvarno imo hand i bilo je uzasno lako igrat protiv njega.
i sta je tu nejasno? kako nemozete razumjet da je protiv njega ovo bila uzasno profitabilna strategija, i zasto imate tako automatska misljenja tipa 'ok, ne folda na 4bet OOP nikako, 4betat cu ga samo i iskljucivo za value' kad ovb ogroman value imate i u 4bet bluffovima jer je uzasno lagan postflop.

00

15

Re: 4bet fun

4betom smanjo si stack to pot ratio a u potu si sa smecem od handa, zato je bolje 4betat depolariziran cak i ako villan calla 4bet (lol) i puno odustaje na flopu (lol)..
Dobro u ekstremnim slucajevima kao sto je ovaj villan moze se stvarno svasta radit ali opet je bolje imat hand koji ce imat vise eq post od T2s npr  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: 4bet fun

Tonac napisao:

Dobro u ekstremnim slucajevima kao sto je ovaj villan moze se stvarno svasta radit

jel kuzite da je u ovom poanta svega? ugl necu se vise uopce raspravljat oko toga.

00

Re: 4bet fun

Zašto nisi cbetao drugi hand?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
11