Tema: VIDEO: sinisaT5 igra nl10 na ongame-u


http://vimeo.com/33451303 on Vimeo.

00

Re: VIDEO: sinisaT5 igra nl10 na ongame-u

jel i vama mutna slika?

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: VIDEO: sinisaT5 igra nl10 na ongame-u

gledaj na vimeu...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: VIDEO: sinisaT5 igra nl10 na ongame-u

Pohvale za video.
Nisam sve zapisivao, ali sjećam se negdje na početku handa 33 gdje mislim da bi bilo dobro betati flop.
88 hand BTNvSB na Txx mislim da bi callao cbet.
AQ ako se dobro sjećam na KxxA, zašto ne cbetaš turn? Kx, FD, ima dosta handova od kojih možeš dobiti value a daješ mu bezveze free river.
A8 na BTN mislim da je must raise pogotovo kada ti je lošiji igrač ulimpao CO i još kažeš da misliš da tilta. Cilj je igrati šta više potova sa njime, pogotovo IP.
K6 na 66x6x mislim da bi bilo dobro više betati turn da je pot na riveru veči.

Bilo je još handova koje sam mislio komentirati ali sam i hzaboravio smile Opčenito, mislim da možda malo previše igraš svoje karte a ne vs rangea protivnika.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VIDEO: sinisaT5 igra nl10 na ongame-u

Hvala.
33-oop, cont. bet na 8TsKs mi se čini ogromni -EV
88-nisam siguran, ali mislim da je bio neki agro, a pola karata koje dođu mi ne paše, svaki over, herc... tako da sam se odlučio na tight fold. Inače, u globalu, call je ok.
AQ-očekivao sam da mu je flating range jako širok obzirom da sam mu dotad otvarao sve i svašta,a ukoliko checkiram, A je i njemu idealna karta za bluff, s obzirom da je moj play nestandardan i obično kad checkiram tu, odustajem od handa..Al slažem se, bet>check
A8- bio je takav momentum gdje sam odlučio da je bolje foldat

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: VIDEO: sinisaT5 igra nl10 na ongame-u

sinisaT5 napisao:

AQ-očekivao sam da mu je flating range jako širok obzirom da sam mu dotad otvarao sve i svašta,a ukoliko checkiram, A je i njemu idealna karta za bluff

Al cesce ce on tu ima 7x ili Kx nego sto ce floatat sa random kartama, tako da je turn bet must jer ce te callat sa svakim Kx, floatanim Ax, a moguce i 7x.

Ima dosta spotova koje bi ja drugačije odigrao (prvnstveno mislim na moguće betove, donkove itd. gdje se može izvuć dodatan thin value), ali mislim da za NL10-20 nema neke potrebe. Nisam vidio neku veću grešku osim onog cb s 33 na 624 koji je mislim must cbet. Generalno mislim da si prepasivan, ali to je boljka svih igrača na micro limitima.

Inače koncept videa mi se sviđa: 4 stola i na kraju par zanimljivih spotova, vremenski mi se čini ok - nebi išao dulje od tih ~50tak min. Kvaliteta preko vimeo-a je dobra.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (11-12-2011 17:31:15)

00

Re: VIDEO: sinisaT5 igra nl10 na ongame-u

sinisaT5 napisao:

Hvala.
33-oop, cont. bet na 8TsKs mi se čini ogromni -EV

Mislio sam na 33 hand koji je Alpha spomenuo.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00