Tema: Holdem Menager

Dali ga netko koristi i kakav je?

00

2

Re: Holdem Menager

najbolji.

00

Re: Holdem Menager

Isto i ja ga kosristim, i odličan je. Nemožeš pogrešiti.

Cijena $70 (12,5% popusta) na PokerPro.com.hr

4

Re: Holdem Menager

dobro je spomenut da ima i small stakes verzija od $55. uostalom, 15 dana imas free trial pa probaj. usporedi recimo sa poker trackerom 3 koji ima 60 dana trial ali brzo ce ti bit jasno da je hem 10x bolji.

00

Re: Holdem Menager

Ja  sam isto krenuo koristiti HEM, ali imam jedan problem. Prilikom HUD krivo mi prikazuje podatke, odnosno nije mi namijšeteno, očigledno, da statistika igrača bude uz njegovo ime nego mi je sve izmješano tako da moram tražiti statistiku.
Mislio sam da je problem jer mi je bilo namješteno table rotation, odnosno uvijek isto mjesto gdje sjedim, ali kad sam to isključio opet isto. Mjesto je pomaknuto za jedan unapred. Inaće igram na Ladbrokes-u, microgaming.

Da li znate kako da ga namjestim.

Hvala

00

Re: Holdem Menager

mislim da moraš namjestiti Seating preferences pod Hud options!

00

Re: Holdem Menager

Budem provao kad dođem doma pa javim, sad sam na poslu.

Hvala

00

Re: Holdem Menager

Možeš micati statistiku desnim klikom miša.

00

Re: Holdem Menager

Hvala roba59!  Sad mi je statistika ok. Samo mi reci kako da sad pomaknem da mi pokazuje karte ispravo, odnosno onaj replay nekon odigrane ruke za stolom.

Zadnji popravljao dejan001 (19-08-2009 10:44:25)

00

10

Re: Holdem Menager

I njih mices desnim klikom misa pa im zapamti poziciju.

GOT THE JAKEYS ON! WOTEVA!
00

Re: Holdem Menager

Ajde budem provao. Samo ih moram brzo uloviti jer se maknu kroz par sekundi. TNX

Zadnji popravljao dejan001 (19-08-2009 13:07:29)

00

12

Re: Holdem Menager

Instaliral trial verziju i na turnirima sve ok, al na cashu mi se ne pojavljuju ruke dok odem na hands. A  u folderu iz kojeg ih importa se pojavljuju. Nisam nekaj namjestil ili?

00

Re: Holdem Menager

Opet imam problem, počeo sam igrati na Gnufu i nema mi statistike na stolu. Neznam koji mu je vrag. Kad idem u holdem pokazuje mi sve ok, grafove i gluposti, ruke... ali jednostavno mi nema  statistike odnosno ne nalazi mi izgleda stol.
Sad mi to baš nije jasno jer je Gnuf Microgaming kao i Ladbrokes!?
Dali netko zna u čemu je problem.

Hvala

00

14

Re: Holdem Menager

da ne otvaram novi topic , koja je razlika izmedju managera za 80 dolara i ovog za 50 , osim da ovaj moze pratit male blindove ...
fala

00

15

Re: Holdem Menager

Ovog za 50$ ne možeš koristiti za više od NL50.

00

Re: Holdem Menager

Možda je glupo pitanje, ali kako podesit HEM za Pokerstars? Ne vidim history folder za auto-import, jel ima neki drugi način? roll

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

17

Re: Holdem Menager

Na starsima ideš Options -> Instant HH Options... i uključiš Save HH.

00

Re: Holdem Menager

roba59 napisao:

Na starsima ideš Options -> Instant HH Options... i uključiš Save HH.

Hvala, ne mogu vjerovat da to nisam vidio.

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

Re: Holdem Menager

Novi problem... yikes Kad importam handove s pokerstarsa, javi mi na kraju import error za sve handove tamo..jel ima netko slican problem? mad

Fulltilt mi normalno radi, al ovo nece pa nece..

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

20

Re: Holdem Menager

Možda moraš sviježi manager skinuti, ako pak imaš najnoviji onda skini beta verziju.

00

Re: Holdem Menager

roba59 napisao:

Možda moraš sviježi manager skinuti, ako pak imaš najnoviji onda skini beta verziju.

Jao hvala jos jednom, evo proradilo je nakon patchiranja. o/

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

Re: Holdem Menager

Igram microstakese (tj. namjeravam nastaviti igrati nakon pauze zbog nedostatka vremena), pretežno na Full Tiltu, mislim uzeti Small Stakes verziju, nema nikakve razlike između nje i ove High Stakes, osim naravno u onome što samo ime kaže?  big_smile

00

Re: Holdem Menager

Koji sam lik, tek sam sad skužio da je već odgovoreno na ovo pitanje  lol
Valjda sam previdio prije... OK, to je onda to, uzet ću SS verziju

00

24

Re: Holdem Menager

Imam novu cracknutu verziju, pa ako nekome treba nek se prijavi na PM

Online poker spašava živote.
00

25

Re: Holdem Menager

Pozdrav ekipa...imam problem..skinio sam trial verziju HM i sad kada ga hocu pokreniti pojavimi se na zaslonu ....more info, buy now , register...i u sta god udem nece da ga pokrene , sta treba raditi? hvala

00