Tema: SM 10th anniv BAP

Potreban stake za ovaj turnir, kao garanciju posto sam nova na forumu ostavljam sifru maila koj je vezan za racun moderatoru(ako je potrebno). Bila bih jako zahvalna ako neko zeli pomoc. I igrala bih women sunday dakle ukupno 215+55=270$.

Zarada 20-80                     FT 50-50.

20-partova po 13.5$

http://officialpokerrankings.com/pokerstars/ludilo1991/poker/results/C279AEC0E1954E889D62A577E1520DBB.html?t=2&rc=364112

Zadnji popravljao doraa (14-12-2011 01:29:38)

16

Re: SM 10th anniv BAP

pozdrav..odma u glavu? treba treba

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
11

3

Re: SM 10th anniv BAP

Nemam treuntno kesa da sama uletim, a mislim da moze biti jako uspesno...

00

Re: SM 10th anniv BAP

prvo stavi deal 25-75% da neko bude zainteresiran jer je to ipak samo jedan turnir...kao drugo ovaj roi od 269% je obv plod jednog bolesnog runa na turniru jer bez tog turnira si u minusu...nadam se da si vecinu toga iskesirala a ne spizdila na cashu smile

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

5

Re: SM 10th anniv BAP

Moze 70-30(FT 50-50), 75-25 mi je jako malo da igram, ako ima zainteresiranih, neka se jave. Ukoliko dobijem stake, sifra maila ostaje kod nekog od moderatora do zavrsetka tura, tj. do ispalte stejkeru.

10

Re: SM 10th anniv BAP

Čisto sumnjam da če netko uzeti, rađe če od starih članova uzet po 75/25... Ali tvoje pravo je da tražiš. GL.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

7

Re: SM 10th anniv BAP

OK

Zadnji popravljao doraa (14-12-2011 01:30:28)

00

Re: SM 10th anniv BAP

Predstavljanje nebi bilo na odmet: http://hr.pokerpro.cc/forum/viewforum.php?id=5

10

9

Re: SM 10th anniv BAP

roba59 napisao:

Predstavljanje nebi bilo na odmet: http://hr.pokerpro.cc/forum/viewforum.php?id=5

Apsolutno  big_smile

00

10

Re: SM 10th anniv BAP

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=7705

00

11

Re: SM 10th anniv BAP

Inače, dovoljno je da napišeš samo BUMP, ne moraš linkati opet na istu temu smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

12

Re: SM 10th anniv BAP

sto znaci BAP??

00

13

Re: SM 10th anniv BAP

doraa napisao:

sto znaci BAP??

Buy A Piece, proguglaj malo

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
10

Re: SM 10th anniv BAP

inače kod nas se ne piše bap nego kuk (kupi komad) big_smile

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: SM 10th anniv BAP

lanushka napisao:

inače kod nas se ne piše bap nego kuk (kupi komad) big_smile

kaj znaci slovo u u kuk ?

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

16

Re: SM 10th anniv BAP

razocarana jako sto niko nije zelio pomoc ;(

01

Re: SM 10th anniv BAP

doraa napisao:

razocarana jako sto niko nije zelio pomoc ;(

a baš mi te žao

01

Re: SM 10th anniv BAP

a uleti bora sa 215$.  big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

19

Re: SM 10th anniv BAP

doraa napisao:

razocarana jako sto niko nije zelio pomoc ;(

ne pali ti ovdje kukanje

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: SM 10th anniv BAP

pantelija1 napisao:

a uleti bora sa 215$.  big_smile

nick mi je bora tajter a ne bora karitas big_smile

00

Re: SM 10th anniv BAP

doraa napisao:

razocarana jako sto niko nije zelio pomoc ;(

sad

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

22

Re: SM 10th anniv BAP

doraa napisao:

razocarana jako sto niko nije zelio pomoc ;(

Staking nije pomaganje nego ulaganje u nekoga za koga misliš da bi ti mogao zaraditi $$$.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: SM 10th anniv BAP

A dečkiii, baš ste zločesti..šta je to 215$ naspram zadovoljstva jedne djevojke.
Inače, evo njene slike jer se ona srami staviti, možda pomogne:

http://www.cromoda.com/layout/i/galleries/gentlemans-choice-predstavlja-ljepotice/dorotea-zoric.jpg

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

Re: SM 10th anniv BAP

haha kolko je uplata stiglo nakon ove slike?? big_smile ma nije nam to valjda dorotea zoric tongue

ili jesi ili nisi
00

25

Re: SM 10th anniv BAP

stu napisao:
doraa napisao:

razocarana jako sto niko nije zelio pomoc ;(

ne pali ti ovdje kukanje

Nije kukanje vec razocarenje sto niko ne podrzava cure na ovom forumu, tj svi mislite da smo mnogo losije

00