Tema: all in

imam jedno pitanje za live turnir. da li je BB duzan zvat all in od shortera.
primjer : SB 3K BB 6K UTG all in 10900.

00

Re: all in

nije duzan ali bilo bi dobro za njega da calla

00

Re: all in

naravno, 5:1 ima za call!

00

Re: all in

izgleda da je to sve stvar kuce. u dublinu sam bio za stolom gdje je bila ista situacija gdje je covjek zvao flora i ovaj je rekao da mora obv callat

00

Re: all in

ahaaaaaaaaaaaaaaa!
Ja sam mislio jeli matematički ispravan call?!!
Ne znam "mora" li callat,  mislim da ne!

00

Re: all in

Ne kužim ovo s florom..zašto bi ja nešto morao callat? Ako neću zvat, to je moja stvar i moja odluka, pa da imam 100:1. Znači, on meni uvjetuje moju igru za moju lovu, mislim wtf... Možda je to turnir gdje se ne želim kockati i želim ući ITM gdje je i zadnje ITM mjesto moja 2godišnja plaća i želim foldati. I šta sad?  Koda dođem kupit auto neki do 5k eura i izložen je BMW koji je snižen sa 80k na 20k eura i prodavač mi kaže da moram to kupiti jer imam 4:1. Moja lova, moj izbor, moja odluka!
   Nije mi jasna politika kuće, da ne misliš da tebe osobno prozivam.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

Re: all in

Nije to politika kuće, već pravila turnirskog pokera.
Svaki collusion je zabranjen, a ak to foldaš, nemožeš nikak dokazat da ne igraš u kompi s shorterom. Nigdje u pravilima ne piše da moraš callati, ali ako ti zovu flora i on procjeni da moraš callati, onda moraš callati ili ćeš dobiti kaznu.

Flor tebi ne uvjetuje igru, nego štiti druge igrače.

00

Re: all in

da, jer je to ociti chip dumping onda. Jer nema bas nikakvog razloga da to neko folda.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: all in

Prvo, oni (flor) ništa ne moraju dokazivati. 1. pravilo pročitaj i bit će ti jasno: http://www.pokertda.com/custom_posts/vi … tda-rules/

A drugo, poker teoriju ti neću objašnjavat, jer bi to trebao znati. Naravno da mogu postojati neke iznimke (satelit).

00