Tema: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

S obzirom da na dulji vremenski period selim u Italiju, a oni tamo imaju pristup samo .it sajtovima, gledam na koji bih način mogao ovo zaobić i nastavit grindat na normalnim sajtovima...

S obzirom da nisam oduševljen zajebavanjem s proxyjima (vjerojatno bi me prije ili kasnije skužili), jedna od ideja je imat server ovdje i onda igrat otamo preko remote desktopa (mislim da teamviewer, a vjerojatno i još par programa ovo nudi)... Jel zna netko koliko je ovo izvedivo - dal sve funkcionira u (koliko-toliko) real-timeu i jel bi moglo bit kakvih zapreka?

Ili ako netko ima kakvu drugu ideju?

00

2

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

u teoriji zvuci izvedivo... big_smile
gl with that...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

pa imas pristup njihovim sajtovima!

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
30

4

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

NisiPazio napisao:

pa imas pristup njihovim sajtovima!

mogu igrat jedino na pokerstars.it, partypoker.it i ipoker.it te još par lokalnih sajtova, dakle protiv domaćih igrača, uz veći rake...

edit: i to nakon što dobijem residence permit i njihov fiscal code...

Zadnji popravljao dabac (22-12-2011 00:44:20)

00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

cek jel ti trollas ili?
idem u italiju i imam pristup samo njihovim sajtovima, roba seli u temu hvalisanja i sl

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
50

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

NisiPazio napisao:

cek jel ti trollas ili?
idem u italiju i imam pristup samo njihovim sajtovima, roba seli u temu hvalisanja i sl

+1

00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

Pa ako grinda sit&go ili neku takvu vrstu pitanje je koliko ima prometa na ti siteovima.

00

8

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

osim ako ti tu server nece imat neki masni upload, ne znam koliko ce ti smetat onaj delay od teamviewera?

00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

Uzmi si malo bolji VPS server i to je to.

00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

pa bolje rjesi sve sta trebas, i igraj protiv talijana na njihovim mrezama, jos bolje, ribetine su vece. Sve ostalo bi ti ocito bilo drljanje ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

dabac napisao:
NisiPazio napisao:

pa imas pristup njihovim sajtovima!

mogu igrat jedino na pokerstars.it, partypoker.it i ipoker.it te još par lokalnih sajtova, dakle protiv domaćih igrača, uz veći rake...

edit: i to nakon što dobijem residence permit i njihov fiscal code...

pa na pokerstars.it ima vise igraca nego na cijeloj ipoker mrezi, a sto se tice rakea to nadoknadis tim ogromnim ribnjakom

Yes, but have much do you lose?!?
00

12

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

Muva napisao:

osim ako ti tu server nece imat neki masni upload, ne znam koliko ce ti smetat onaj delay od teamviewera?

pa to pitam, kolki će bit upload,  tj. kakav delay mogu očekivat ((nisam nikad koristio remote desktop)?

masterboy napisao:

Uzmi si malo bolji VPS server i to je to.

Evo googlam te VPS-ove malo - jel imaš preporuku za neki konkretno? I kak to funkcionira uopće, kak da podesim?


masterboy napisao:

Pa ako grinda sit&go ili neku takvu vrstu pitanje je koliko ima prometa na ti siteovima.

This; grindam PLO8 SNG-ove - dovoljno teško je nać akciju na ovim globalnim stranicama, brijem da talijani za to nisu ni čuli...

00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

Ja se isto slazem da ti se isplati igrat na pokerstars.it ima ribetina tamo.

A ako bas hoces VPS. Mozes ovaj. Ako grindas znaci treba ti RAMA i dobar proc. Sta se tice veze vecina njih sada ima barem 100mb vezu, znaci 10 puta brze nego kod nas ADSL.

Mislim da su ovi broj 1. trenutno http://www.inmotionhosting.com
ali su i najskuplji.

Ja sam imao preko ovih i bio zadovoljan. http://www.godaddy.com

Tebi treba windows pa gledaj windows PLAN.

Po meni ti je na godaddy solidan onaj DELUXE.

Zadnji popravljao masterboy (22-12-2011 15:10:18)

00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

Možeš mirno igrati preko teamviewera, nema nikakvog delaya, sve je real time! kod kuće sam probao na jednom kompu sa hr nickom igrati, a pošto mi je u drugoj sobi drugi komp, spojio sam se preko temviewera i igrao na istom sajtu sa drugim nickom istodobno ( i još je nick glasio na drugu državu) big_smile

00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

rokec361 napisao:

Možeš mirno igrati preko teamviewera, nema nikakvog delaya, sve je real time! kod kuće sam probao na jednom kompu sa hr nickom igrati, a pošto mi je u drugoj sobi drugi komp, spojio sam se preko temviewera i igrao na istom sajtu sa drugim nickom istodobno ( i još je nick glasio na drugu državu) big_smile

Nazalost grijesis. Probaj otvoriti 15+ stolova sa teamviewerom pa onda pricaj, a koliko se puta desi da nes malo zasteka? Njemu je bitna svaka sekunda tako da najbolja opcija mu je ili dedicated server koji je preskup ili VPS server koji je vec pristupacniji,

Zadnji popravljao masterboy (22-12-2011 17:09:20)

00

16

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

ako igra husng vjerojatno igra 2-3 stola tako da ne bi trebalo bit delaya

00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

Manja je vjerojatnost da padne server nego da njegov komp u HR ostane bez struje ili net veze. Radio sam puno toga sa teamviewerom i iskreno zna zastekat tu i tamo.  Tako da ako se mene pita ja sam za jedan dobar i kvalitetan VPS server.
Sa VPS imas isto remote connection ali barem si 99% siguran da ti server nece samo tako past i da ces imati 99% konkeciju.
Ne znam. Moj savjet ti je da probas jedan tjedan teamviewer i da uzmes 1 mjesec pretplatu za VPS pa usporedis.

Poz

00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

ja imam podosta iskustva s team viewerom i zadovoljan sam s njime za ono za što mi je trebao, no nikad ne bih na njega računao kao na glavni način da zaigram online poker... prečesto dolazi do delayja, a mislim da i kod idealne situacije ne možeš igrati previše stolova istovremeno (što ti je možda ok ako igraš samo HU SNG, ali ako imaš MTT nedjelje i slične "eventove" onda će te itekako mučiti...)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

Što se tiče VPS-a najbolja iskustva imao sam sa Hostv.com, a za dedicated server liquidweb.com je nezamjenjiv, imao sam dugo vremena server kod njih i fakat support im je 24/7, kad god treba.

00

Re: grindanje preko remote desktopa iz strane zemlje

Ako ces vec ic preko remote desktopa mislim da ti je najbolje preko mikoga bar je meni najmanje stekao...Gl

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10