Tema: pozdrav

evo pratim vas vec dudze vrijeme pa sam odlucio da se i registriram..sve vas ljepo pozdravljam i nadam se da cete mi moci pomoci u vezi mojih nekih pitanja..poker igram neko vrijem s malo uspjeha..al sta je tu je..volim igru i pokusavam nauciti(nisam bas neki talenat)ali se trudim...najvise me zanimaju turniri..sto MTT tako i obicni SNG..kad vec pisam..znam da je off topic ali se nadam da mi neko moze nabrzinu odgovoriti..ima li smisla da pokusavam grindati turnire ili je samo u chashu lova..??hvala svima na buducim konstruktivnim prijedlozima i savjetima..

00

Re: pozdrav

nije ti bas pitanje na mistu... sta mislis da grinderi mtt-ova i sng-ova grindaju iz gusta i puse pare??
ako sam kazes da te to vise zanima pocmi to igrat, mikro SNG su pizdarija i lagano ukljuci mikro MTT-ove i pomalo....
cash je danas tezak cak i na manjim limitima danas se igraci sve vise i vise okrecu novim stvarima  wink
i da welcome

luđa
00

Re: pozdrav

hi  big_smile

00

Re: pozdrav

novce možeš zaraditi bilo gdje, samo je pitanje koji tip igre tebi najviše odgovara...

ST_Mangup napisao:

nije ti bas pitanje na mistu... sta mislis da grinderi mtt-ova i sng-ova grindaju iz gusta i puse pare??
ako sam kazes da te to vise zanima pocmi to igrat, mikro SNG su pizdarija i lagano ukljuci mikro MTT-ove i pomalo....
cash je danas tezak cak i na manjim limitima danas se igraci sve vise i vise okrecu novim stvarima  wink
i da welcome

već sam jednom od tebe pročitao sličnu glupost (nešt tipa SNG su prošlost jer su totalno dosadni i matematički izračunati). ako je tako zašto ih ti ne igraš i ne zaradiš brdo para? Ajd se prvo educiraj više o SNG igri i ako ćeš bit winning onda tvrdi gore napisano (ovo nije napad osobno na tebe nego na tvoj stav wink )

on topic: igraj SNG na bilo kojem lvl ako je rake 10% (5 $ + 0,50) i slično - dakle izbjegni one od 1 $ jer su ti većinom s većim rakeom (iako ako ti nema druge i te možeš igrati jer su toliko soft da je ROI solidan bez obzira što je rake velik)

Zadnji popravljao iAcesHigh (27-12-2011 16:21:47)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: pozdrav

pa jesi ti corav??????? ili ne razumis sta san napisa???????? (nije napad samo pitan)
pa reka san mu da igra SNG i da su na mikro levelima pizdarija (laksi nego recimo NL 10) , a bit ce pizdarija ako se uvati toga bar 1-2 sat dnevno .. nisan mislija da su pizdarija u startu..
i da cash je tezi od sng i MTT i puno manje igra "sreca" na cashu nego tu, mislim da je to ok?! proklete varijacije nash, jordan, bryant, push/fold ...

EDIT: novce možeš zaraditi bilo gdje, samo je pitanje koji tip igre tebi najviše odgovara...

a, sta san mu je nego to reka?? i ohrabrija ga da moze to jer nije toliko tesko

Zadnji popravljao ST_Mangup (27-12-2011 16:33:54)

luđa
00

Re: pozdrav

welcome
mozes bez problema zaradjivat na SnG wink  uz trud i ucenje naravno smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: pozdrav

ST_Mangup napisao:

i da cash je tezi od sng i MTT i puno manje igra "sreca" na cashu nego tu, mislim da je to ok?! proklete varijacije nash, jordan, bryant, push/fold ...

sve mi je jasno smile a to što ne razumiješ ICM i ne shvaćaš principe p/f nije ti niko kriv wink

opet on topic: ako počinješ od najnižih limita št je čini mi se slučaj što se težine tiče sve ti je tu negdje jer bi uz osnovno znanje trebao bez beda beatat najmanje SNG i cash limite tako da probaj sve i saznaj što ti najviše odgovara te počni učiti o odabranom formatu igre wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
01

Re: pozdrav

dobrodošao na forum...sretno

00

Re: pozdrav

hvala vam svima..zao mi je sto ste se pokacili oko mog posta:)..tak je to na forumima..misljenja se  razlikuju..e jos nesto me muci lagano..jeste primjetili..ili se meni to cini..da se dogada..jako..jako puno nevjerovatnih bed beatova??mislim..evo upravo sam zavrsio jedan manju epizodu igranja..upalim 9 stolova..sve ide ljepo..i onda najednom karte ko narucene..jedan stol KK na drugom QQ na 3 AK sve neke ljepe..u poziciji..ma sve ko iz pjesme..posvetim se malo drugim stolovima..ono da vidim sta ima jer ovo su mi zicer pomislih..kad najednom..stolovi se pocinju gasit..sve crack..sve outdraw..ne kuzim??je se i vama to dogada ili sam ja fakat takav jebenui fish?(lako moguce) ali nekad mi se stvarno cini previse tog sranja..igram na starsu btw

00

Re: pozdrav

hvala vam svima..zao mi je sto ste se pokacili oko mog posta:)..tak je to na forumima..misljenja se  razlikuju..e jos nesto me muci lagano..jeste primjetili..ili se meni to cini..da se dogada..jako..jako puno nevjerovatnih bed beatova??mislim..evo upravo sam zavrsio jedan manju epizodu igranja..upalim 9 stolova..sve ide ljepo..i onda najednom karte ko narucene..jedan stol KK na drugom QQ na 3 AK sve neke ljepe..u poziciji..ma sve ko iz pjesme..posvetim se malo drugim stolovima..ono da vidim sta ima jer ovo su mi zicer pomislih..kad najednom..stolovi se pocinju gasit..sve crack..sve outdraw..ne kuzim??je se i vama to dogada ili sam ja fakat takav jebenui fish?(lako moguce) ali nekad mi se stvarno cini previse tog sranja..igram na starsu btw

00

11

Re: pozdrav

moral: stars is rigged

welcome

00

Re: pozdrav

4ladX napisao:

moral: stars is rigged

welcome

faakt??mislikm..sta mi je ciniti??ima li neki sajt koji pouzdano nije namjestaljka?

00

13

Re: pozdrav

molitva je jedini spas.

00