Tema: Problem s Holdem Managerom 2

Molio bih nekoga tko mi može pomoći kako uključiti HM2 da obavlja statistiku i malo da mi pojasni bitnije funkcije kako što radi...Zahvaljujem unaprijed

00

Re: Problem s Holdem Managerom 2

pa napisi sta te zanima

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Problem s Holdem Managerom 2

chillin napisao:

pa napisi sta te zanima

a zanima me prvenstveno kako ga aktivirati da mi vodi statistiku na pokerstarsu?

00

Re: Problem s Holdem Managerom 2

Pa prvo malo procitaj na njihovom forumu jer ti ocigledno nista nije jasno-niti osnovno.
Tamo imas sve dio po dio pa malo prouci.

00

Re: Problem s Holdem Managerom 2

jesi uopće stavio kvačicu da ti sprema povijest ruku na starsu? Ako ne, idi pod  OPTIONS -- INSTANT HAND HISTORY OPTIONS i označi kvačicu pored save my hands history.

"In order to live, you must be willing to die"
00

Re: Problem s Holdem Managerom 2

Kao sto ti je immortal rekao, prvo trebas na starsu ukljuciti opciju spremanja historya na svoj PC. Zatim kad upalis HEM on bi ti trebao izbaciti da ja nasao novu sobu na kojoj igras ili ako se to ne desi, samo namjestis tamo kod dugmica auto import koji ti je folder di sprema i to je to.

00

Re: Problem s Holdem Managerom 2

Hvala vam svima na odgovoru...Rounder-uradio sam kako si rekao i evo sada mi je uključen i igram,samo je li bolje ono pod Settings staviti Expanded umjesto Default-a ?

00

Re: Problem s Holdem Managerom 2

ne stvarno, izgleda ko da jednostavno zelis korstit holdem managera, a neznas nista cemu sluzi...  Imas sto izvora di mozes doznat sve o holdem manageru, kad skuzis cemu sluzi i kako se koristi ta statistika onda mozes pitat konkretno ako ti nesto nije jano, nema smisla da samo pisemo tu na random sta i kako..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Problem s Holdem Managerom 2

chillin napisao:

ne stvarno, izgleda ko da jednostavno zelis korstit holdem managera, a neznas nista cemu sluzi...  Imas sto izvora di mozes doznat sve o holdem manageru, kad skuzis cemu sluzi i kako se koristi ta statistika onda mozes pitat konkretno ako ti nesto nije jano, nema smisla da samo pisemo tu na random sta i kako..

Ok,evo sada vec malo kuzim jer sam procitao sto znaci koja oznaka u statistikama.Kada proučim detaljnije javim.

00