Tema: Trebam 50$ na Paypalu, šaljem na starse

ko što naslov kaže. prvi šaljem na starse 55$, javite se na pm.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

2

Re: Trebam 50$ na Paypalu, šaljem na starse

potpitanje: jel ovo uopće moguće? vidim po ostalim forumima da se Paypal izbjegava po ovom pitanju, a ni ovdje se baš ne spominje...

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Trebam 50$ na Paypalu, šaljem na starse

Moguce je.
Ja sam prije koristio paypal kad sam placao neke stvari u inozemstvu.
Jedina mana je sto u hrvatskoj nije moguce isplatiti sa paypal racuna na bankovni, al uplatiti mos sa VISA ELECTRON bez problema i dalje placati sve normalno.

00

4

Re: Trebam 50$ na Paypalu, šaljem na starse

thx na odgovoru smile

inače, osim na starse, mogu slat i na MB, ako nekome više paše.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Trebam 50$ na Paypalu, šaljem na starse

mos dobit lovu sa paypala na racun. al ne mozes sam trazit cashout nego ti automatski jednom misecno sjeda na racun sve sta ti je u tom trenutku na paypalu.

bar tako funkcionira kad si prijavljen kao business user

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Trebam 50$ na Paypalu, šaljem na starse

Nemozes slat direktno sa paypal account balance-a. možeš samo sa kreditne uplatit preko paypala a direktno iz paypala ne.
Isto tako možeš i "cashout" zatražit samo što ti je $5 fee, a kad ti automatski prebacuje ti nema troškova.

Zadnji popravljao cropoker500 (05-01-2012 19:41:36)

00

7

Re: Trebam 50$ na Paypalu, šaljem na starse

cropoker500 napisao:

Nemozes slat direktno sa paypal account balance-a. možeš samo sa kreditne uplatit preko paypala a direktno iz paypala ne.

koja je onda svrha paypala? onda mogu i direktno sa kreditne nesto uplatit, bez paypala, jel tako? ili sam nes krivo skontao...

blazeni moneybookers...

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Trebam 50$ na Paypalu, šaljem na starse

Možeš, ali ti se podaci od kreditne vide a putem paypala ne, tj vide ti samo oni.

To da se nemoze slat (direktno iz paypal balancea) je trenutno za nas i neke druge zemlje, cak i sve uplate  koje primiš a da su poslane kao "service" iliti plaćanje za neku uslugu ti idu u pending balance i 30 dana nemoš niš sa njima.

00

9

Re: Trebam 50$ na Paypalu, šaljem na starse

aha, thx na pojasnjenju smile a ako platim putem paypala jel se vide te transakcije u prometu za devizni racun s kojim mi je paypal povezan?

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Trebam 50$ na Paypalu, šaljem na starse

Da, vide se.

00

11

Re: Trebam 50$ na Paypalu, šaljem na starse

thx svima na informacijama i odgovorima, riješio sam to što mi je trebalo na jedan drugi način pa tema može pod lock wink

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00