26

Re: Sunday mtts stake

ovaj play s KQ bi mozda u nekim slucajevima bio opravdan, ali ovdje je u igri bilo previse novaca
ne mozes to raditi na preteranoj igri

I na kraju bude " HARAŠO"
20

Re: Sunday mtts stake

Tilt napisao:
pantelija1 napisao:

ni meni to bas nije jasno nikako

stvarno me cudi

STVARNO SI FACA. NAJBOLJI SI IGRAC IKAD RODJEN NA SVITU.
Provociras sve na forumu niko ti nemsi nista a ljude se bana za krivi pogled.
P.s. ispricavam se za oftopic ali moram odgovorit poker pro GOSPODINU.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
41

28

Re: Sunday mtts stake

butko napisao:

ovaj play s KQ bi mozda u nekim slucajevima bio opravdan, ali ovdje je u igri bilo previse novaca
ne mozes to raditi na preteranoj igri

a mislim, kad je otvorio, onda call ima smisla, mislim da je najgore rejzat i onda foldat na 3-bet. ali isto tako mislim da je bolje uopće ne igrat taj KQ sa UTG-a nego se zastackat protiv tako jakog rangea sa tuđim novcem.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

29

Re: Sunday mtts stake

lol, sa tudjim novcem

00

30

Re: Sunday mtts stake

lol da tudji novac
to je ionako novac poker sajta sve dok ne redrawas

I na kraju bude " HARAŠO"
10

Re: Sunday mtts stake

1) Ne znam na koji hand misliš, ne mogu ga nać u HEM-u.
2) http://weaktight.com/4250231
Mislim da nije velka razlika između r/call i ship iako se turčin sa mnom ne slaže. Njegov call je std jer je ispred mojeg rangea.

3)http://weaktight.com/4250251
Rejzam za value jer je moj hand underrepan te izgledam weak i mislim da me zato calla svaki Jx te ponekad 99, 8x i Ax koji su veći dio njegovog rangea.

Ispao sam 54x. i dobio 103$. Igrat ću i sljedeće nedjelje turnire pa ako ste za mogu odigrat s tom lovom neš...

00

32

Re: Sunday mtts stake

"Bolje mincash u ruci nego tudjim novcem keca ganjati"   -Miroslav Krleza

100

Re: Sunday mtts stake

Evo našo sam (ako je to taj hand?)

http://weaktight.com/4250275

mislim da ne trebam komentirat?

00

Re: Sunday mtts stake

Dace napisao:

"Bolje mincash u ruci nego tudjim novcem keca ganjati"   -Miroslav Krleza

haahahahahahahhaahahahhha

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Sunday mtts stake

butko napisao:

lol da tudji novac
to je ionako novac poker sajta sve dok ne redrawas

"Bolje mincash u ruci nego tudjim novcem keca ganjati"   -Miroslav Krleza


hahahahahaha

00

Re: Sunday mtts stake

stu napisao:

a mislim, kad je otvorio, onda call ima smisla, mislim da je najgore rejzat i onda foldat na 3-bet. ali isto tako mislim da je bolje uopće ne igrat taj KQ sa UTG-a nego se zastackat protiv tako jakog rangea sa tuđim novcem.

a jebeno nemoguce da ovo izjavis, pa mislin da te 95% foruma smatra dovoljno logičnim da se ne ocekuje da ovo izvališ

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Sunday mtts stake

mene zanima ruka s QQ na SM kad si overbeta shipa river,  o cemu si razmislja jel to neki vakum da baci nekad bolje, a nekad calla s losijim ili? aj stavi je odi ako imas u hemu... ovaj zadnji link ti ne radi...

9150
00

38

Re: Sunday mtts stake

Popravio sam link, sada radi.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

39

Re: Sunday mtts stake

dfable napisao:

Popravio sam link, sada radi.

nemoj se previse braggat

20

40

Re: Sunday mtts stake

dace  big_smile

a djelomicno me smetalo jer mi se cinilo i na vise mjesta nego sam ih nabrojao da prelako ti cipovi idu u pot, a djelomicno sam bio ironican jer vidim da vecina foruma uziva kad netko pita ako mu nesto nije jasno, a netko treci mu ironicno odgovori.

ok nivea, fala na odgovorima. za prvi hand sam ipak fulao, mislio sam da je villain imao dosta veci stack nesto sto je imao.

treci hand, kazes da te nekad callati sa 99, 8x, Ax, ali ne vidim na sto te villain moze staviti da te calla s tim handovima. ako imas mali par, tesko bi callao flop s tri iste boje protiv UTG+1 rejza, cak i da imas pik u ruci. dakle jedino mozes imati neki ace high ili king high, a s obzirom na J i T na boardu, mozes imati jedino KQ i nekad AK, AQ, mozda A9s. no onda, buduci da si callao flop, to znaci da moras imati A pik ili K pik u ruci, a ako ga imas, onda je sumnjivo zasto nisi semi blefao turn.

a i za Jx mislim da ce te isto tako tesko callati, iz istih razloga ko i gore, plus nema previse Jx handova u njegovom UTG+1 rangeu. sve skupa, mislim da taj rejz all-in za value na riveru, nakon takvog tvog linea (flop call, turn check behind)  ne izgleda weak, nego bas prilicno jako, i da je to bacanje dodatnih 7k u vjetar jer te u 99% slucajeva calla samo jace.

cestitke na ITM, sto se mene tice moze lova ostati za iducu nedjelju

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Sunday mtts stake

Meni moje vrati, ja ne ulažem više u tebe!  big_smile

10

Re: Sunday mtts stake

Meni je zanimljivo kolika je razlika kad čitaš o handovima (stu) i kad ih vidiš.
Ugl. meni se sve čini ok iako sam ja rađe za bet turn sa QQ. Mislim da je više value-a na turnu nego na riveru. Shove na riveru mi se čini prethin jer villinov calling range je općenito mali, a onaj koji mi beatamo još manji s obzirom da je otvorio na EP.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (09-01-2012 14:04:47)

00

43

Re: Sunday mtts stake

AlphaScorpii napisao:

Meni je zanimljivo kolika je razlika kad čitaš o handovima (stu) i kad ih vidiš.

osim prvog handa (KQ) za koji sam već i sam priznao da nisam dobro zapamtio villainov stack, ne znam gdje je još bila razlika? u drugom handu je zaista shoveao 26bb-a sa 77, što mi je i dalje sumnjiv play, ali ima dovoljno argumenata za shove, a u trećem je zaista value-rejzao dodatnih 7k odnosno 14bb-a na riveru, za koje i dalje smatram da su vjerojatno bačenih 14bb-a u vjetar jer će ga villain callati sa slabijim gotovo nikad, a i obrazložio sam zašto to mislim.. možda je nivea imao neki dodatni read na villainu za kojeg ne znam, ali u svakom slučaju mislim da je call i sigurnih 14bb-a u džepu (što u toj fazi nije malo) bila bolja odluka.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Sunday mtts stake

stu, u drugom handu su blindovi short, tako da nije to bas efektivno 26bba osim sa btnom
a za QQ hand, takodjer mislim da nema bas valuea u shoveu, osobno bi beto turn(neznam zasto nisi), ako ne onda bi callo river.

00

Re: Sunday mtts stake

Vidim da su većini foruma ova 3 handa standard  hmm 

1. Ovdje otvaram 2-2,5x i foldam na shav, nakon što smo otvorili 3x mislim da je cEV neutralan call,jer smo u najboljem slučaju flip,a najčešće dominirani...
2. Shav je +cEV,ali rejz/call je vrlo vjerojatno puno veći +cEV, jer su njihovi stackovi idealni za reshavanje...Ako shavaš, foldat ćeš 22-66, i sve A2-A7 koji reshavaju, a jače ionako callaju.Naravno da će nekad reshavat handove tipa 10Js itd., ali iz mog iskustva, rejz/call sve iza sebe je puno bolji.
3. Sviđa mi se kako si odigrao sve do rivera,ali mislim da je to must call, i niti bilzu shava.Neznam zašto misliš da on otvara Jx 8x UTG sa 26BB?Njegov UTG range je tight, A10+,55+,KQs, možda malo više(ovisi o protivniku).I kad staviš taj range na onaj board, ima puno više value handova nego bluffova...easy call river

ps: ne kažem da su handovi koje je nivea odigrao loše odigrani, ali ja ih ovako igram

http://www.mmstaking.com/
00

46

Re: Sunday mtts stake

malimisko napisao:

Vidim da su većini foruma ova 3 handa standard  hmm 

1. Ovdje otvaram 2-2,5x i foldam na shav, nakon što smo otvorili 3x mislim da je cEV neutralan call,jer smo u najboljem slučaju flip,a najčešće dominirani...
2. Shav je +cEV,ali rejz/call je vrlo vjerojatno puno veći +cEV, jer su njihovi stackovi idealni za reshavanje...Ako shavaš, foldat ćeš 22-66, i sve A2-A7 koji reshavaju, a jače ionako callaju.Naravno da će nekad reshavat handove tipa 10Js itd., ali iz mog iskustva, rejz/call sve iza sebe je puno bolji.
3. Sviđa mi se kako si odigrao sve do rivera,ali mislim da je to must call, i niti bilzu shava.Neznam zašto misliš da on otvara Jx 8x UTG sa 26BB?Njegov UTG range je tight, A10+,55+,KQs, možda malo više(ovisi o protivniku).I kad staviš taj range na onaj board, ima puno više value handova nego bluffova...easy call river

ps: ne kažem da su handovi koje je nivea odigrao loše odigrani, ali ja ih ovako igram

drago mi je da se netko slaže sa mnom smile iako mali ispravak, prvi hand je ipak otvoreno 2x, barem ako dobro vidim (blindovi 150/300, rejz do 600), a treba callati 1700 da dobije 3600, i još je villain short tako da mu je range nešto širi, tako da mislim da je to ipak uvijek call.

@pinpilimpi: pa upravo zbog buttona je ipak efektivno 26bb-a... iako je to samo jedan igrač kojeg "treba proć", mislim da taj jedan igrač čini veliku razliku. što zbog mogućnosti da nas osakati/izbaci s premiumom, što zbog naše slike, jer ćemo short blindovima izgledat jako kad shoveamo unatoč tom buttonu koji nas pokriva i ne damo im šansu da nas callaju s nekim slabijim handovima.

ima argumenata za shove, ko što rekoh, ali mi se osobno ne sviđa.

Zadnji popravljao stu (09-01-2012 15:24:06)

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Sunday mtts stake

pantelija1 napisao:
Tilt napisao:
pantelija1 napisao:

ni meni to bas nije jasno nikako

stvarno me cudi

STVARNO SI FACA. NAJBOLJI SI IGRAC IKAD RODJEN NA SVITU.
Provociras sve na forumu niko ti nemsi nista a ljude se bana za krivi pogled.
P.s. ispricavam se za oftopic ali moram odgovorit poker pro GOSPODINU.

Sigurno je metar i žilet sa 53 kg i jedino preko foruma može takve stvari rec. Uživo se boji svoje sjene.

00

Re: Sunday mtts stake

ups, ja nekako vidio da je prvi hand 100/200 bez antea...sorry nivea
onda je standard

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Sunday mtts stake

malimisko napisao:

Vidim da su većini foruma ova 3 handa standard  hmm 

1. Ovdje otvaram 2-2,5x i foldam na shav, nakon što smo otvorili 3x mislim da je cEV neutralan call,jer smo u najboljem slučaju flip,a najčešće dominirani...

U potu je: 450 (blindovi) + 360 (ante) + 600 (moj open) + 2289 (villainov stack) = 3699
Mi trebamo doplatiti 1689 za dobiti 3699 = 3699/1689 = 2,19:1
Kad to pretvorimo u %, treba nam 31,34% equitya da bi call bio BE.

Ako pretpostavimo da villain shipa samo AKo,TT+, protiv tog rangea KQs ima 32,16% i call je mali +ev.

Mislim da imaš fundamentalne leakove u svojoj igri kad ovako nešto napišeš i trebo bi počet radit na svojoj igri (pišem ti ovo sa najboljom mogućnom namjerom)

2. Shav je +cEV,ali rejz/call je vrlo vjerojatno puno veći +cEV, jer su njihovi stackovi idealni za reshavanje...Ako shavaš, foldat ćeš 22-66, i sve A2-A7 koji reshavaju, a jače ionako callaju.Naravno da će nekad reshavat handove tipa 10Js itd., ali iz mog iskustva, rejz/call sve iza sebe je puno bolji.

Slažem se

3. Sviđa mi se kako si odigrao sve do rivera,ali mislim da je to must call, i niti bilzu shava.Neznam zašto misliš da on otvara Jx 8x UTG sa 26BB?Njegov UTG range je tight, A10+,55+,KQs, možda malo više(ovisi o protivniku).I kad staviš taj range na onaj board, ima puno više value handova nego bluffova...easy call river

http://48.imagebam.com/download/AIPG78F … 307/QQ.png kao što vidimo iz HUDa ovaj igrač je igrao loose stilom te sam zbog toga pretpostavio da je njegov range puno širi nego ovaj što si ti napisao.
Checkiro sam turn behind jer sam vjerovao da će izvuć dodatan value iz svih njegovih bluffova na riveru na kojem praktički nema loše karte za mene osim možda A.

ps: ne kažem da su handovi koje je nivea odigrao loše odigrani, ali ja ih ovako igram

Zadnji popravljao niveaformen (09-01-2012 16:01:39)

00

50

Re: Sunday mtts stake

niveaformen napisao:

Mislim da imaš fundamentalne leakove u svojoj igri kad ovako nešto napišeš i trebo bi počet radit na svojoj igri (pišem ti ovo sa najboljom mogućnom namjerom)

malimisko - listopad
malimisko - prosinac

sta bi tek bilo da nema fundamentalne leakove u igri tongue

+rekao je kasnije da je prvi hand standard

niveaformen napisao:

http://48.imagebam.com/download/AIPG78F … 307/QQ.png kao što vidimo iz HUDa ovaj igrač je igrao loose stilom te sam zbog toga pretpostavio da je njegov range puno širi nego ovaj što si ti napisao.
Checkiro sam turn behind jer sam vjerovao da će izvuć dodatan value iz svih njegovih bluffova na riveru na kojem praktički nema loše karte za mene osim možda A.

sad river shove izgleda nešto bolje. no statistika pokazuje samo da mu je opening range širi, ali ne vjerujem da mu ti handovi dovoljno često ulaze u river shove calling range, tako da sam ja i dalje puno bliži samo callu na riveru.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
10