Tema: 180s and mtt grinding

Ponukan razno raznim projektima na ovom forumu odlučio sam otvoriti vlastit, iz razloga što znam da ovdje ima dosta dobrih igrača koji igraju 180ke i mtt. pa ću pokušat postat handove u nadi da će se malimisko, tilt, cropoker, spike i još poneko uključiti u raspravu.
Dakle 16.11 ne tako davne 2011 godine sam potpisao ugovor sa sng mentorsima na godinu dana, najviše zahvaljujući Igoru koji je me je predložio svom mentoru, koji su usprkos mojim ne tako dobrim rezlutatima odlučili pružiti i meni fishu šansu, nakon toga sam ja uspio nagovorit napalma da nam se pridruži tako da je sada hrvatska kolonija jedna od brojnijih u skype grupi tongue
Mislim da sam pruženu priliku shvatio ozbiljno s obzirom da sam odlučio nekoliko mjeseci se dati full u poker (čitaj dok ne potrošim ušteđene novce) te na kraju vidjeti kako me ide i donjeti zaključak dali mogu ili ne mogu od toga živjeti.
Počeo sam sa grindom 2,5$ 180ki i micro mtta, nedugo nakon toga su mi rekli da počnem miksat 8ice i 3,5r (koje ja još uvjek ne igram koliko bi trebao i koliko traže od mene).

trenutno me na turnirima sa manjim buy inom od 5$ ide super dok na 3,5r i 8icama sam nešto malo u minusu (rano je za donosit zaključak s obzirom na volumen koji je manji od 200 komada) ali to očito sharkscope ne kuži pa mi je dodjelio akvarij pored sn-a (narast će ta rabica u sharka kad tad)  tongue

Trenutno sam smanjo broj stolova na 8-10 dok ne popravim greške kojih još uvjek ima dosta, nisam uočavao u igri neke marginalne spotove koji su puno puta kljucni za izgradit stack i doći do top payoutsa, a iste greške sam uočavao kasnije u hh revievu.
Tako da sam smanjio broj stolova i mislim da se vidi pomak u igri.
Nakon svakog sessiona (20ak komada) napravim pauzu i pogledam u universal replayeru deepest runnove od predhodnog sessiona
te odmah pogledam di sam usrao i pokušam ne radit slične greške u idučem sessionu.

trudit ću se ovo updejtat često, postat zanimljive handove u nadi da ću i od vas dobiti dobre savjete.
Evo dole grafića kako me do sada ide.

graf do 5$ bi (2,5$ 4,5$ i micro stake mtti)
http://img163.imageshack.us/img163/5747/do5bi.png

graf  preko 5$ (3,5r i 8$)
http://img525.imageshack.us/img525/263/preko5bi.png

ovogodisnji (od 7.1.2012)
http://img848.imageshack.us/img848/1372/2012t.png

i za kraj jedan hand za koji me zanima kako bi odigrali.
radi se o danasnjem 2,5$bi - 180s
Hand mi se čini specifičaj jer 3 handed imamo dobar hand, ali iza sebe imamo igrača koji je jednako deep kao i mi
pa da čujem komentare.

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t3000
Big Blind: t6000
Ante: t600

BTN (t14717)
SB (Herro) (t130081)
BB (t125202)

SB (Herro) has M value 12.04

Dealt to SB (Herro)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/4S.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/4D.png

Preflop: (Pot is: t10800)

BTN raises to t14117 (All-In), SB (Herro)?????

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
110

Re: 180s and mtt grinding

dobro ti ide,GL

ili jesi ili nisi
00

3

Re: 180s and mtt grinding

nick?

00

4

Re: 180s and mtt grinding

smile ....imas dvije mogucnosti, ili mali iso raise ili iso shove...ja bi ovo drugo jer zelim igrati u HU sa 44!!

00

Re: 180s and mtt grinding

gi85 napisao:

smile ....imas dvije mogucnosti, ili mali iso raise ili iso shove...ja bi ovo drugo jer zelim igrati u HU sa 44!!

mali raise je to weak, ak dobis shove gubis equilty

00

6

Re: 180s and mtt grinding

Rodman napisao:
gi85 napisao:

smile ....imas dvije mogucnosti, ili mali iso raise ili iso shove...ja bi ovo drugo jer zelim igrati u HU sa 44!!

mali raise je to weak, ak dobis shove gubis equilty

..zato sam i rekao da bi ja to iso shovao..isao bih na mali iso raise samo ako zelim i BBa u potu sa jakom rukom sto 44 nije   smile

00

Re: 180s and mtt grinding

ja sam ipak igore za rejz do nekih 35k i onda fold na 3b, tako sam i napravio tip je imao kk, mislim da je shipao da bi mozda i callao, ali je uradio 3b do 50k ili tako nesto da ne provjeravam u hemu sad ugl min 3b, kako je lik vec pokazao sklonost prije da mr monstere a 3 ili 4x otvara smece (mjenjao je bet sizing ovisno o jacini handa) bilo je tliko prozirno da sam istu sekundu foldao...

Zadnji popravljao lanushka (11-01-2012 17:44:41)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
24

Re: 180s and mtt grinding

kasnije sam ga na osnovu tog reada i dobio u hu, jer je openao svaki monster 2x, smece je 3x i kad sam ga poceo 3b poceo je povecavat sizing sa smecem do 4,5x kad sam ga 3b sa 57s, i onda se odbacio iako je imao gotovo 3,7:1 za call.
inace da je bio neki thinking player isao bi na iso pf, međutim ovaj je daleko od toga.

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
22

9

Re: 180s and mtt grinding

Pajk napisao:

nick?

jel to tajno?

40

10

Re: 180s and mtt grinding

a mozes ti to i tako odigrat, ali ja onda nebi callao na njegov shove sa 44!! Ja zbog "mira u kuci" to uvijek shovam ...jbga, skroz ul kad se pojavi sa KK u ruci, ali to ce biti jako jako rijetko.. smile !! Ispalo je dobro na kraju, ali nismo mogli znati sto ce napraviti kada je bio iza tebe...previse je likova koji ulaze s marginalnim rukama kada napravimo small iso i onda je sa 44 jako tesko igrati postflop

00

Re: 180s and mtt grinding

ehej pajk fulao sam tvoj post soz, i btw cestitke na sne.
mislim da vecina zna sn, jer smo izmedu ostalog obadvoje bili u onom last longer betu na wr turniru.

lanushka napisao:

in... poslano sa lancy83

Zadnji popravljao lanushka (11-01-2012 20:18:44)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
11

Re: 180s and mtt grinding

evo sada jedan malo zajebaniji hand iako se čini relativno lagan, radi se o 180s - 8$

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Tournament
Small Blind: t2500
Big Blind: t5000
Ante: t500

BTN (t45645)
SB (t66376)
BB (Herro) (t46879)
UTG (t41679)
MP (t55331)
CO (t14090)

BB (Herro) has M value 4.46

Dealt to BB (Herro)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AD.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/8S.png

Preflop: (Pot is: t10500)

UTG & MP & CO & BTN fold, SB raises to t65876 (All-In)

???? call/fold

Pot is t73876

Zadnji popravljao lanushka (11-01-2012 20:47:13)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
14

13

Re: 180s and mtt grinding

kliknes time i search ss  big_smile

00

14

Re: 180s and mtt grinding

AQs, AKo, 99+

06

Re: 180s and mtt grinding

time se spicka na prvoj pauzi dok kuham kavu big_smile

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
11

Re: 180s and mtt grinding

nije zajeban hand tj. je izgleda jednostavno ali je u biti komopliciran i možda je zajeban ali nije baš hmm ustvari je jednostavan iako možda nije iako ovako na prvi pogled djeluje zajeban al kad bolje pogledam čak pomislim da možda i nije nezz ustvari mi se čini sad izi iako ne mogu reć da i nije zajeban u svakom slučaju složio bih se da je nesvakidašnje zajeban al ne mora bit

12

Re: 180s and mtt grinding

recimo da je villian aktivan, i da ce openat ovdje prilicno wide.
iako je znao foldat btn i bvb jednom prije fta... tako da nit smrdi nit mirise da mu dam neki konkretan range

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
12

18

Re: 180s and mtt grinding

lanushka napisao:

time se spicka na prvoj pauzi dok kuham kavu big_smile

kliknes time ,zažmiriš i onda time prođe i vise nemam brige  big_smile

00

Re: 180s and mtt grinding

Tilt napisao:

AQs, AKo, 99+

hmm solidan range al kaj ak je ovaj u malima di si onda, nemoš mu ni zavrnut nazad a ima više malih nego velikih tak da se slažem i ne slažem jer nikad ne znamo di je on iako je moguće da zna da mi znamo da može gurat male pa zavrne i velike kaje najbolje za nas jer smo dobro protiv velikih al opet ne znamo kakav je ovaj pa bi možda stighta

21

20

Re: 180s and mtt grinding

jbg tako ti je to nikad ne znas, sve je pest-pest, ako sumljas da je u malima onda platis samo 99+ a foldas ove kec kiker handove. jer ako je u malima a mi imamo par onda on mora obadvije male pogodit il kentu il bojanku da bi nas dobio a to nije tako lako mislim nekad i je lako kad te ne ide onda sve pogadjaju al kad te ide onda nije lako. S tim da kad te ide onda mozes callat any2 jel te ide a kad te ne ide onda ne mozes. A par je ipak par.

11

Re: 180s and mtt grinding

tilt ako si to napisao za caling range potpuno si u pravu, callao sam i iako sam ga imao dominejtanog 87s spusio sam hand ali sam kasnije simao i u sngwizu i u icmizeru, call je isplativ i tek neznato veci +ev od folda ako sb ovdje gura 61% handova, s obzirom da sam uvjeren da mu je range tu ipak malo uzi ovo je trebao biti easy fold s obzirom na cev$.

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
13

22

Re: 180s and mtt grinding

sta je cev$?

01

Re: 180s and mtt grinding

a šta ako sam i ja u malima a nije me baš išlo iako me možda i išlo jer sam daleko doguro al mogo sam imat puno više chipova da me nije natkupia ovaj kad mu došlo gori dole na tri sedmine? uvijek me mučia ovaj dio jer sam blizu para a ža mi sad da sam bezveze sidia tri i po ure a ni za bacit par dolara nikad neznaš kad će uletit sa tim al opet neznam možda triba na sve il ništa pa jebiga il ću bit glavni u pota il neću uglavnon najbolje onda zvat sa devetinama i gori iako bi moga dodat i male i velike jučer sam odnio fini pot na 1/2 sa žandarom i petinom pa sam ga tako zajeba jer mene mogu i male i velike pogodit?

02

24

Re: 180s and mtt grinding

Tilt napisao:

sta je cev$?

http://lmgtfy.com/?q=uninstall+pokerstars

Zadnji popravljao Pajk (11-01-2012 21:10:22)

50

Re: 180s and mtt grinding

nivea ajd pls nemoj spamat...fakat mi se neda opet prepucavat jer me podjebavas bez razloga.

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
25