Tema: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Iz Splita sam 28 godina

Nitko danas ne razumije igru 5-10,25-50 +PLUS!
Na nl 25,50,100 strategija i osnovna igra drže vodu i pozicija plus traker informacija osiguravaju poprilično dobar reed na igracu.
Na nl 200 stvari se zakuhavaju a na 3-6 apsolutno više ništa nije isto o 5-10 i 25-50 da ne govorim.
Poceo sam sa 400 dolara na nl25,imao sam striktno zadano vrijeme za igru,strategiju za punjenje bankrola i ono najvažnije disciplinu i dosljednost.
Nakon 3 ipo mjeseca gazio sam nl100 i tu sam odredio da prelazak na level up igra 40 upada
Nakon par mjeseci preskocio sam 1-2 i sjeo za 2-4 jer mi je banka bila ok i od tada više ništa nije bilo isto.
Moja strategija koja je radila odlicno do sada pocela je pucati na sve strane,više ne pali,prilagodba je bila nužna a neznam gdje se nalazim,na 3-6 nitko više nezna ništa,regulari u 8 satnom drkanju 4bet rade sa sa cjelom paletom karata,limpaju visoke parove,agg. Drma cjelu skalu,pre flop je otišo u kurac,pozicija jedino još koliko toliko štima.
Zdonko sam pola bankrola i vratio se na nl100.

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

nice   wink

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

dobrodošao  smile

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

welcome.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Dobrodošao.
Koji ti je nick i gdje igraš?

10

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Prije par godina na forumu je bilo max 5 ljudi iz Splita...sad nas je na stotine smile Živio!

gl

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Kako ti je ime?

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Zovem se Borna,igram na više stranica a username cu napisati kad se malo bolje upoznamo.

Na twoplus forumu sam kontaktirao nekoliko ljudi vezano za problem vecih limita i bojim se da mi njihova iskustva za sada i nisu od neke pomoci,zanima me dali netko ovde igra ili je igrao nl200 plus i nekakav prijedlog što i kako dalje u blokadi sam,moram sad orati na nl100 da vratim banku na staro i pokušam ponovo.

Pokušavao sam se prilagoditi ali nije išlo na 3-6 su me istapirali ko naj goru ribu i imam minus od skoro 15k u dosta kratkom periodu.

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Postaj statse iz HEMa pa če ti netko i možda moći pomoći, ovako ne može nitko.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

ne radi se o odigranim rukama,naravno da sam griješio al to je zbog koncepta igre na tim limitima a ne zbog razumijevanja osnovnih stvari.

kad ti reg. calla tvoj 3bet sa AA,nakon toga 4beta 8,6 u kari,a nakon toga na turnu moj all in i poker devetki placa sa K high na bordu Q 9 4  9 2 neznaš gdje se nalaziš,btw taj lik ima preko 200k plusa u prethodnoj godini.

neko kaže da je to viši level pokera koji ja ocito ne razumijem.

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Bar nije ocito.

00

12

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

croman19 napisao:

Bar nije ocito.

ANE

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

13

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Bio je jednom na forumu jedan igrač sličan tebi, uništavao je te manje limite ali na preteranim ga nikako nije išlo, nije razumio njihovu igru na žalost sad

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

14

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

ja igram nl200 i nl400 al neznam kako bi ti mogao pomoc, jebiga žrtvuj 2-3 BI i uzmi coaching od nekog brutalca i rec ce ti koje leakove imas

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

puki86 napisao:

ja igram nl200 i nl400 al neznam kako bi ti mogao pomoc, jebiga žrtvuj 2-3 BI i uzmi coaching od nekog brutalca i rec ce ti koje leakove imas


nekako sam naj bliže osjecaju da se koncept visokog limita približio konceptu HU igre,neznam zašto je to tako.

puki koliko vec igraš te limite i koliko si morao mjenjati igru?

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

puki86 napisao:

ja igram nl200 i nl400 al neznam kako bi ti mogao pomoc, jebiga žrtvuj 2-3 BI i uzmi coaching od nekog brutalca i rec ce ti koje leakove imas

pa reci jesi radio kakve drastičnije prilagodbe za NL400 i ako da, koje su to? Što si ti vidio kao razliku u igri u odnosu na NL100 npr.    Jesi mijenjao svoj način igre ili je i ovaj sa NL100 funkcionirao i na NL400?...Jesi ostavio isti range koji igraš ili si zatightao ili si morao igrati više loose jer tight više nije prolazio? Jesi povećao 4bet bluff?  To je ono što mi pada na pamet i što i mene osobno zanima.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

50$ ako dokazes da si igrao 5-10 ili iznad

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

croman19 napisao:

50$ ako dokazes da si igrao 5-10 ili iznad

gdje si procitao da sam igrao 5-10?

igrao sam 3-6 i bio istapiran a sad igram nl100 ponovo.

50$ uplati domu za nezbrinutu djecu meni ne trebaju

20

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:
croman19 napisao:

50$ ako dokazes da si igrao 5-10 ili iznad

gdje si procitao da sam igrao 5-10?

igrao sam 3-6 i bio istapiran a sad igram nl100 ponovo.

50$ uplati domu za nezbrinutu djecu meni ne trebaju

"Na nl 200 stvari se zakuhavaju a na 3-6 apsolutno više ništa nije isto o 5-10 i 25-50 da ne govorim."

Ova recenica zvuci kao da si imao iskustva sa tim limitima.

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

croman19 napisao:
Mkontinent napisao:
croman19 napisao:

50$ ako dokazes da si igrao 5-10 ili iznad

gdje si procitao da sam igrao 5-10?

igrao sam 3-6 i bio istapiran a sad igram nl100 ponovo.

50$ uplati domu za nezbrinutu djecu meni ne trebaju

"Na nl 200 stvari se zakuhavaju a na 3-6 apsolutno više ništa nije isto o 5-10 i 25-50 da ne govorim."

Ova recenica zvuci kao da si imao iskustva sa tim limitima.


to sam predpostavio iz iskustva koje imam sa prelaska limita,iskreno ne vjerujem da je velika razlika u igri koliko u glavi i swingovima,ja sam spušio 100k kuna koje sam gradio relativno brzo i lako i nije mi svejedno

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:

ja sam spušio 100k kuna koje sam gradio relativno brzo i lako i nije mi svejedno

sta bi tek jadna djeca sa tih 100k kuna, on ih PROKOCKA !!!!

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
50

22

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Mkontinent napisao:

puki koliko vec igraš te limite i koliko si morao mjenjati igru?

nekih pola godine, do nl200 bas i nisam nesto narocito mijenjao igru,na svakom limitu su malo bolji regovi i malo bolji fishevi..

na nl400 su drasticno bolji igraci nego na nl200 i jos niti medu jednim limitom nisam vidio toliku razliku u kvaliteti igraca, fisheva skoro da i nema (tu i tamo neki naleti) a kad se pojavi nastaje festival 3b,4b,5b shoveanja jer svi isto razmisljaju ( ovaj izolirava fisha pa cu ga 3b, ovaj drugi onda razmislja znam da ovaj zna da ovaj izolirava fisha i zato 3b pa cu ga 4b i tako to..

kad sam napocetku poceo igrat nl400 sam zdonko jedno cirka 15-20 BI, nakon toga sam odlucio uzet coacha odradio s njim 2 sata reko mi je sta da drugacije radim, i sad mislim da beatam nl400 ,istina vjerojatno ne s nekim velikim winrateom al mislim da beatam iako da gledam novcano vjerojatno bi mi se i dalje isplatilo vise igrat nl200 al ono valjda cu probit i tu granicu neku pa cu jos vise zaradivat

mislim da na nl400 ne igram vise handova nego ih jednostavno igram agresivnije i vise 3b,4b

nesto o nl600 upalio sam i igrao jedno 50 handova 2x cold 4b bluffo iz BB  na btn rejz i sb 3b i oba puta popio shove .. mozda sam slucajno naletio al mi je to bilo presmijesno i odmah sam odustao jer ce me ocito izownat big_smile

ovo sto velis za HU, to je i meni nekako palo na pamet da bi trebao naucit igrat HU da ce mi bit lakse, pa eto krenuo sam na starsu igrat HU malo kad mi se da zadnjih 2-3 mjeseca, i cini mi se da se nekako ugodnije osjecam u vecim potovima tako da bi preporucio to..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

chillin napisao:
Mkontinent napisao:

ja sam spušio 100k kuna koje sam gradio relativno brzo i lako i nije mi svejedno

sta bi tek jadna djeca sa tih 100k kuna, on ih PROKOCKA !!!!

istina,mogli bi jako puno,ja ne kockam pa neznam kakav je osjecaj prokockati toliki novac pogotovo ako si ga samostalno zaradio.

p.s. ne sprdaj se sa djecom ni sa temom o kojoj izgleda nemaš ništa pametno za reci

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

Aj daj nick

00

Re: Mkontinent nema dalje života u svemiru

puki86 napisao:
Mkontinent napisao:

puki koliko vec igraš te limite i koliko si morao mjenjati igru?

nekih pola godine, do nl200 bas i nisam nesto narocito mijenjao igru,na svakom limitu su malo bolji regovi i malo bolji fishevi..

na nl400 su drasticno bolji igraci nego na nl200 i jos niti medu jednim limitom nisam vidio toliku razliku u kvaliteti igraca, fisheva skoro da i nema (tu i tamo neki naleti) a kad se pojavi nastaje festival 3b,4b,5b shoveanja jer svi isto razmisljaju ( ovaj izolirava fisha pa cu ga 3b, ovaj drugi onda razmislja znam da ovaj zna da ovaj izolirava fisha i zato 3b pa cu ga 4b i tako to..

kad sam napocetku poceo igrat nl400 sam zdonko jedno cirka 15-20 BI, nakon toga sam odlucio uzet coacha odradio s njim 2 sata reko mi je sta da drugacije radim, i sad mislim da beatam nl400 ,istina vjerojatno ne s nekim velikim winrateom al mislim da beatam iako da gledam novcano vjerojatno bi mi se i dalje isplatilo vise igrat nl200 al ono valjda cu probit i tu granicu neku pa cu jos vise zaradivat

mislim da na nl400 ne igram vise handova nego ih jednostavno igram agresivnije i vise 3b,4b

nesto o nl600 upalio sam i igrao jedno 50 handova 2x cold 4b bluffo iz BB  na btn rejz i sb 3b i oba puta popio shove .. mozda sam slucajno naletio al mi je to bilo presmijesno i odmah sam odustao jer ce me ocito izownat big_smile

ovo sto velis za HU, to je i meni nekako palo na pamet da bi trebao naucit igrat HU da ce mi bit lakse, pa eto krenuo sam na starsu igrat HU malo kad mi se da zadnjih 2-3 mjeseca, i cini mi se da se nekako ugodnije osjecam u vecim potovima tako da bi preporucio to..

mislim da si potvrdio sve što sam napisao u prvom postu i dobro rasčlanio pojedine segmente.

ovo za HU sam vec donio odluku i posvetiti cu se više tome i ja mislim da ce mi biti puno lakše kad se vratim.

osjecam se kao da ucim iz pocetka,ogromna je razlika nl200-nl600 skroz druga igra

00