Tema: Savjeti početniku

Zanima me ako imate neki korsitan savjet za početnika u svijetu pokera poput mene.Iskreno,ne želim početi igrati online bez nekog početnog ''znanja'',pa,ako imate neku literaturu ili knjigu na hrvatskom jeziku bilo bi dobro,može i na eng,al ako imate,bolje na hrvatskom  smile  ,nego recite mi još,može li se krenuti sa 10$,je li to dovoljno ako odlučim igrati pametno,strpljivo i pridržavati se brm-a?na kojem sajtu mi je najbolje za početak,da nešto naučim i da profitiram ,pokerstars,tilt ili neke malo slabije/manje poznate sobe?puno hvala,ako imate još koji dobar savjet,recite  smile

20

Re: Savjeti početniku

Tilt definitivno    lol  lol  lol  lol  lol  lol

01

Re: Savjeti početniku

http://hr.pokerpro.cc/strategija/ (literatura)


http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=609 (video)

to bi ti tribalo bit dovoljno za pocetak

Zadnji popravljao zamorano11 (28-01-2012 21:58:12)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Savjeti početniku

full tilt najvise glasova dobia. Sokantno

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Savjeti početniku

benston napisao:

nego recite mi još,može li se krenuti sa 10$,je li to dovoljno ako odlučim igrati pametno,strpljivo i pridržavati se brm-a?na kojem sajtu mi je najbolje za početak,da nešto naučim i da profitiram ,pokerstars,tilt ili neke malo slabije/manje poznate sobe?puno hvala,ako imate još koji dobar savjet,recite

??

00

Re: Savjeti početniku

benston napisao:
benston napisao:

nego recite mi još,može li se krenuti sa 10$,je li to dovoljno ako odlučim igrati pametno,strpljivo i pridržavati se brm-a?na kojem sajtu mi je najbolje za početak,da nešto naučim i da profitiram ,pokerstars,tilt ili neke malo slabije/manje poznate sobe?puno hvala,ako imate još koji dobar savjet,recite

??

nedovoljno. tilt je ok.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

7

Re: Savjeti početniku

Što se tiče literature na forumu imaš dovoljno materijala za početak, plus imaš dosta knjiga na engleskom i 2 na hrvatskom (Moshman i Harrington) koje ti savjetujem da pročitaš, te brdo coaching videa za pogledat. 10 $ za početak ti je vrlo malo i vjerojatno češ popušiti sve, jer sa tim BR nemaš dovovljno za išta igrat, eventualno SNG od 0,01 i 0,10 centi što smatram da je gubitak vremena osim što na njima možeš vježbati za početak. Bolje ti je ako možeš da uplatiš barem nekih 50$ jer sa tim donekle moš nešto ozbiljnije igrat. Ako nemaš tih 50 $ imaš ovdje preko foruma  Party poker gdje moš dobiti no deposit bonus od 50 $.

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

Re: Savjeti početniku

ma pričekat ću ja još malo pa uplatiti onda 50$,samo me zanima,koja soba bi bila najbolja za početak?stars je ok,jer koliko se sjećam nudio je bodove koji su se skupljali kroz igru,pa si sa njima mogao na turnire ili kupiti nešto....imate neki prijedlog za neku dobru stranicu?i da,isplati li se čitati poker knjigu na hrvatskom od harringotona?ili da je čitam na engleskom?da ne bi bilo poslije nečega da ne razumijem,jer sam čitao na hrv,a igram na eng?tako mi je bilo i sa PC-om,sustav mi je na engleskom jeziku,i kada sam išao frendu nešto popravljati na kompu nisam se mogao snaći,jer je njegov bio na hrvatskom  roll

00

Re: Savjeti početniku

lion406 napisao:

@benston....što se tiče poker sobe gdje početi ja nisam kompetentan da ti dam savjet za to...ja sam osobno kreno na pokerstarsima koja definitivno je najveća poker kuća sa najviše online igrača na svijetu, isto tako nudi hrpu svega u bilo kojem trenutku (od 0.10$ sng pa do mtt od 1$ i cash od 0.02$.)
Ima tu igrača koji su prošli kud i kamo puno više poker soba pa mislim da bi ti oni mogli reći vezano uz sve to.
Što se tiče "bodova" kako si ti naveo tj. na PS je to neki način "rake-a", dok druge sobe nude baš klasičan rake mislim da se ti trenutno nemoj s tiopterećivat jer teško ćeš na tim malim limitima i sa tim bankrollom išta konkretnoga postići.

Ti se primi posla pa uči i to ti je tebi kao početniku super početak.
Što se tiče Harringtona...ova inačica na HR je sasvim OK, ima neki naših izraza koja ja osobno nebi prevodio na hrvatski ali dobro, uglavnom shvatit ćeš sve i neće biti problema.
Moram primjetit da si spomenuo "čitam na hrvatskom, igram na engleskom"....pa mislim da opcije CHECK; FOLD; RAISE ili BET i ALL IN su moguće riječi koji se prevedene na hrvatskom tako da ne vidim kako to igraš na engleskom wink
Ako ti ide engleski odlično onda se nemoraš niti tim opterećivat, sve je svedeno na isto u konačnici, a to je princip igre.


malo sam ga zakomplicirao hh,engleski mi ne ide odlično ali ide vrlo dobro  smile  ,jel se još uvijek prodaju one knjige harringtonove?

Zadnji popravljao benston (18-07-2012 13:26:25)

00

Re: Savjeti početniku

vujo napisao:

Što se tiče literature na forumu imaš dovoljno materijala za početak, plus imaš dosta knjiga na engleskom i 2 na hrvatskom (Moshman i Harrington) koje ti savjetujem da pročitaš,

jel ima gdje za downloadat ih na hrvatskom?

00

Re: Savjeti početniku

jaooo,sad igrao freeroll jedan,9000 igrača,nakon sat i pol završio 685.,top 72 su dobili karte za turnir,a tip me dobio preglupo  mad ,pot je bio 20 000,ja imao AA i raise-ao prije flopa,a on re-raise sa 10J,i izađe na flopu 8 6 10,turn Q,river J.... -.-

00