Tema: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

http://hr.pokerpro.cc/uploads/images/kartecipovimala.png
Nepoznati počinitelj hakirao je email od Daniela Negranu-a preko kojeg mu je upao na njegov Pokerstars račun ...

club  heart  diamond  spade
00

2

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

kaj pokerstars PRO ne koristi RSA token!? rofl

00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

aces znas li nesta vise o ovom, imas li kakvih insajderskih infoa?

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
41

4

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

LOL da majstor nema RSA, samo mi je čudno ako je ovo istina: "Negreanu je kasnije priču potvrdio te napisao kako je dobio povrat novaca od strane Pokerstarsa." jer povrat novca baš i nije uobičajena praksa u ovakvim slučajevima. I to insta u jedan dan, mbn.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

a kaj ti je tu čudno kaj su mu insta vraćeni novci? pa on je njihov igrač ima potpisan ugovor s njima... mogla bi onda svaka budala doć i reć da im je hakiran račun pa bi dobili insta novce nazad...

00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

zasto bi netko hakirao tako neki account i onda igrao poker preko njega?

00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

obv izmisljena prica zbog ovog handa big_smile
http://forumserver.twoplustwo.com/showp … count=6346

00

8

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

Mrtvi Jazavac napisao:

a kaj ti je tu čudno kaj su mu insta vraćeni novci? pa on je njihov igrač ima potpisan ugovor s njima... mogla bi onda svaka budala doć i reć da im je hakiran račun pa bi dobili insta novce nazad...

Zato jer u TOSu piše da si sam odgovoran za svoje novce na računu. Ako netko drugi nije dobio novce kad je hakiran (i kad je dokazano hakiran) zašto bi on koji budaletina drži 100k (očito pocket change) na računu bez RSA tokena. Vjerojatno ni PIN nema. Sad će tek imati problema kad je on dobio novce, a drugi nisu.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

Ne možeš nikako dokazat da je nekom hakiran račun. Ako pričamo o dokazima koji imaju pravnu vrijednost. Ako ćemo pričat o dokazima koji su na razini djece iz vrtića, onda možeš. To je obv jedna od beneficija koju dobiš potpisom ugovora za kojeg btw ni ja ni ti ni nitko ne zna koje su klauzule unutra. Ak ti nije jasno zašto su njemu insta vraćeni novci, onda mi se fkt ne da prepirat s tobom jer je obv da nećeš popustit kao ni u svemu ostalome kad NISI u pravu. GG i poz...

00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

FACT: @RealKidPoker Pokerstars account got hacked. FUN FACT: hacker didn't play that much different from him smile

10

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

Andre_787 napisao:

zasto bi netko hakirao tako neki account i onda igrao poker preko njega?

zasto bi netko hakirao akaunt sirotinji i igro black jack? LOL

00

12

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

whitewalk3r napisao:
Andre_787 napisao:

zasto bi netko hakirao tako neki account i onda igrao poker preko njega?

zasto bi netko hakirao akaunt sirotinji i igro black jack? LOL

Lako sto je igrao BJ mene vise fascinira sto nije sve prokockao nego ti ostavio 200$  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

Tonac napisao:
whitewalk3r napisao:
Andre_787 napisao:

zasto bi netko hakirao tako neki account i onda igrao poker preko njega?

zasto bi netko hakirao akaunt sirotinji i igro black jack? LOL

Lako sto je igrao BJ mene vise fascinira sto nije sve prokockao nego ti ostavio 200$  big_smile

+1 smile

00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

Tonac napisao:
whitewalk3r napisao:
Andre_787 napisao:

zasto bi netko hakirao tako neki account i onda igrao poker preko njega?

zasto bi netko hakirao akaunt sirotinji i igro black jack? LOL

Lako sto je igrao BJ mene vise fascinira sto nije sve prokockao nego ti ostavio 200$  big_smile

to pokazuje da je duša od covjeka  big_smile

00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

možda si nesvjesno otišao na plo 1k i isprobavao novi sistem dvije male dvije velike

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

16

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

Mrtvi Jazavac napisao:

Ne možeš nikako dokazat da je nekom hakiran račun. Ako pričamo o dokazima koji imaju pravnu vrijednost. Ako ćemo pričat o dokazima koji su na razini djece iz vrtića, onda možeš. To je obv jedna od beneficija koju dobiš potpisom ugovora za kojeg btw ni ja ni ti ni nitko ne zna koje su klauzule unutra. Ak ti nije jasno zašto su njemu insta vraćeni novci, onda mi se fkt ne da prepirat s tobom jer je obv da nećeš popustit kao ni u svemu ostalome kad NISI u pravu. GG i poz...

Poznamo se? smile Daj ljudi ne pišite nadrkani po forumu, life is good. smile

Ne mogu naći informaciju koja piše u vijestima, da su mu in fact vraćeni novci ali ok. Hoće li bit vraćeni svima koji su izgubili $$ protiv njegovog accounta? Ako da, super. Ako ne oduzmu lovu onima koji su zaradili protiv njega, super. Onda nek mu vrate sve, nek se Stars troši, imaju otkud.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

Nama vjerojatno nebi vratili novce jer mi mozemo tak bzvz dat nekom frendu da igra i ako dobi super ako ne zatrazimo povrat. Za Daniela je ocito da nebi ih isao varati za 50k pa su mu vratili lovu odmah, a i član je njihovog tima tako da vjerojatno ima više beneficija nego ja ili ti ili  nenki random igrač. Ne kužim šta je tu toliko nevjerojatno.

club  heart  diamond  spade
00

18

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

Mrtvi Jazavac napisao:

Ne možeš nikako dokazat da je nekom hakiran račun. Ako pričamo o dokazima koji imaju pravnu vrijednost. Ako ćemo pričat o dokazima koji su na razini djece iz vrtića, onda možeš. To je obv jedna od beneficija koju dobiš potpisom ugovora za kojeg btw ni ja ni ti ni nitko ne zna koje su klauzule unutra. Ak ti nije jasno zašto su njemu insta vraćeni novci, onda mi se fkt ne da prepirat s tobom jer je obv da nećeš popustit kao ni u svemu ostalome kad NISI u pravu. GG i poz...

Jesi kad cuo za lociranje pomocu IP-a? Tako da je vrlo lako dokazat da to nije fizicki moga bit on.

00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

"vratili mu novce..."  moš si misliti, kao da su to bili njegovi novci    lol

Bolje da su napisali da su mu opet reloadali račun...

00

20

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

perozelina napisao:

Nama vjerojatno nebi vratili novce jer mi mozemo tak bzvz dat nekom frendu da igra i ako dobi super ako ne zatrazimo povrat. Za Daniela je ocito da nebi ih isao varati za 50k pa su mu vratili lovu odmah, a i član je njihovog tima tako da vjerojatno ima više beneficija nego ja ili ti ili  nenki random igrač. Ne kužim šta je tu toliko nevjerojatno.

Nije ništ nevjerojatno nit me briga dal je on dobio novce (sad dal je javno davat nekome preferential treatment dobra biznis praksa, i to kao nagradu za scam koji je njegova krivnja, koji će dospijet u novine i koji šteti Pokerstarsu, njihova stvar, u zadnje vrijeme si redovno daju bad press i donose upitne odluke - al dovoljno su sposobni da budu prvi u svijetu, tak da good for them), zanima me samo što je s novcima koje su igrači zaradili ili izgubili igrajući protiv "njega".

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

Ne znam zašto jednostavno nisu prešutili, barem onaj dio gdje mu vračaju pare, moš si misliti kako bi običnom igraču refundirali novce.

gmiko napisao:

zanima me samo što je s novcima koje su igrači zaradili ili izgubili igrajući protiv "njega".

A valjda ništa, ko god da bio, pa  nije varao, normalno je igrao, samo pod krivim nickom...  big_smile

00

22

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

KresimirS napisao:

A valjda ništa, ko god da bio, pa  nije varao, normalno je igrao, samo pod krivim nickom...  big_smile

Ja nebi bio baš sretan da izgubim 5$ protiv nekoga zato jer igra netko drugi i imam sve krive statove, readove i noteove, a kamoli na high stakesima. Naravno da zaslužuju povrat novca, prevareni su. A oni koji su zaradili, također zaslužuju da im novac ostane jer su svoj riskirali. Zato se i ne vraća inače izgubljeni novac onome kome je hakiran račun, nego se tako pošteno raspodijeli. Ako o svom trošku Stars vrati pare i njemu, podržavam, ali onda neka vrate svima i ubuduće. On bi trebao biti primjer, a ne povlaštena iznimka s obzirom da je glavno lice kompanije.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

Naravno da bi bilo fer da vrate novce onima koji su izgubili, ali bi po meni opet morao onaj vračati koji je odgovoran za propust, znači vlasnik acc-a. Ako nije hakiran acc radi njihove greške, nema razloga zašto bi PS trebao vratiti novce. To je kao da ti banka vraća novce jer si nosio zapisani PIN u novčaniku uz karticu. Zato mi baš i nije jasan taj njihov "marketinški" potez oko vraćanja novaca...

Zadnji popravljao KresimirS (02-02-2012 21:02:31)

00

Re: Daniel Negreanu hakiran račun na Pokerstarsu

Neznam odakle je to da je dobio povrat novca ali on ovdje  kaze da nije http://www.cardplayer.com/poker-blogs/2 … -of-things

00