Tema: Namjestene nogometne utakmice

Ukoliko nekog od vas zanimaju namjestene nogometne utakmice(dojave)neka se javi!Svi znate da je to postao najbolji nacin zarade i da ima jako puno namjestenih ili dogovorenih utakmica ja sam na moju radost dosao do takvih informacije:) big_smile  big_smile  big_smile

10

Re: Namjestene nogometne utakmice

http://www.uploadimages4free.com/upload/big/dramatic_chipmunk_o_rly_style-11770.jpg

10

Re: Namjestene nogometne utakmice

Za vikend ce dokaz!!! tongue  tongue  tongue

00

4

Re: Namjestene nogometne utakmice

http://img836.imageshack.us/img836/8417/apll.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Namjestene nogometne utakmice

http://i44.tinypic.com/5pqu.jpg

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
40

Re: Namjestene nogometne utakmice

kažeš, 100 % sigurne dojave?

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

shacal napisao:

kažeš, 100 % sigurne dojave?

Ali danas postoji nesto sta je 100% sigurno?  hmm  hmm  hmm

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Daj prvu free,pa ce se skupit nas da ti sendamo $.

Poker is life!
00

Re: Namjestene nogometne utakmice

pa zašto prodaješ takve zlatne informacije

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Namjestene nogometne utakmice

pa nije napisa da prodaje. reka je samo da mu se javi onaj koga zanima

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Neznam jel si naivan ili mislis mislis da smo mi naivni,najvjerojatnije oboje

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

USKOK

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Bas je lijepo vidjet da jos uvijek ima dobrih ljudi na ovom svijetu koji su spremni riskirat zatvor samo kako bi drugom pomogli

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Gotovo pola utakmica na svijetu su namjestene a da ljudi toga nisu ni svijesni,zapravo ni sami igraci,imate u kladi npr opciju koja momcad dobiva prvi zuti karton,prvi korner itd itd takve glupe stvari a to se da namjestit sam tak...dovoljno je jednom igracu rec daj pukni loptu u korner ili zaradi zuti karton na pocetku a da nitko osim njega to nezna i covjeka koji mu je platio za to.I eto ti ga,milioni se zarade za cas

40

Re: Namjestene nogometne utakmice

je i meni je jutros rekla bakica na tržnici što prodaje kupus na što i kako da se kladim  lol   lol   lol

da se to tako djeli okolo sport i kladionice skupa bi nestali za 48h

13

Re: Namjestene nogometne utakmice

maliMRAV napisao:

da se to tako djeli okolo sport i kladionice skupa bi nestali za 48h

+

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
01

Re: Namjestene nogometne utakmice

seems legit  big_smile ...ocekivo sam vise sprdanja na ovu temu  tongue

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

Doci ce vikend pa i dokaz!Poz do tada!

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

krampus napisao:

Doci ce vikend pa i dokaz!Poz do tada!

I sta onda? Ako prođe prodavat češ dojave(samo neznam kome) a ako ne prođe nestat češ kao što si i došao.

club  heart  diamond  spade
10

20

Re: Namjestene nogometne utakmice

Evo nesto bih i ja napisao na tu temu, ipak sam dugo bio u tim kladiteljskim vodama i svasta dozivio u tih 10-ak godina baveci se time...
Uglavnom prica ide ovako, imamo u kvartu jednog frenda koji ne moze zivjeti bez klade, od jutra do mraka je u raznim kombinacijama, milion listica, milion sistema, "kucu" stavlja na ovaj par, "kucu" no onaj, i uglavnom popusio je brdo tih imaginarnih kuca... kad mu ostane jedan par za dobitni listic ide se obranit tako da odigra kontru, ali vjerujem da to niste nikad culi I TU REDOVITO POPUSI! Dakle, u tih nekoliko recenica nadam se da ste shvatili o kakvom je zanesenjaku rijec...Da skratim, tako on dodje jedan dan meni i mom frednu koji smo se ozbiljnije kladili kako je dobio broj od covjeka u Bosni koji ima DOJAVE, sve ziher, 100% ima i internet sajt za potvrdu, koeficijenti 5, 10, 15...sta hoces....i tako on nas dvojicu sumnjivaca uvjerava idemo probat, pa kaj je 200 eura, ajmo, ziher...i naravno mi popustili, jer fakat na 4 dijela (jos je jedan njegov frend bio u igri) 50 eura ne ispada puno, a kako sam se ja osobno u to vrijeme kladio za puno vecu lovu, reko ajde kad toliko davi...i sad uzmemo mi broj telefona, nazovemo Mehu u Bosnu, on nam da podatke od Western Uniona za uplatu...prvo mi je bilo sumnjivo jer sam ga zvao na jedan broj, onda s drugog broja on mene zove, pa ga ja zovem na taj isti broj, javi se druga osoba, kaze ne to nije Mehin broj...i ja se lomim, dal da uplatim na taj WU il da ga odjebem...ono znam da me scamma, i ipak uplatim, to vam je sitacija ko kad vam guraju na riveru, znas da si behind da tip ima nuts i opet callas,samo da se uvjeris da drzi nuts...e tako sam i ja uplatio i reko ajde ko ga j...da vidim i taj scam...I nakon pol sata kak je Meho dobio lovu, stize meni "namjesteni" par i to Skotska liga, bio je neki prelaz iz 1 u 2 ili obratno, niti ne znam vise, mislim da je Hibernian bio u igri, al ne sjecam se dobro...uglavnom stavimo i to i naravno NI BLIZU prelazu...Eto cisto jednostavno legalan scam, covjeku samovoljno posaljes pare, on otvori tjednik, baci olovku i di padne taj par ti posalje na sms...i naravno kad padne, nije kriv, desilo se, nazovite ponovno!
Eto tako da krampuse, cuvaj pare za bolje stvari!!!

01

Re: Namjestene nogometne utakmice

Kao prvo ja nikog nisam trazio novce niti cu trazit!
Kao drugo ja se isto bavim  kladom oko 8 godina,malo ide malo nede!
Upoznao sam covijeka koji mi nekoliko puta dokazao da ima prave stvari i to vecinom kvote 30
Bio sam u Sloveniji osobno pricao s likom i sve pet ne radi se tu kako ti pricas o 200 e mego mnogo visim svotama novaca koje su potrebne da se dode do prave utakmice!Taj slovenac koji ima utakmice neznam odakle njih kupuje i koliko placa samo znam da mi je rekao na moje pitanje koliko to placas:Zavisi od kvote a ponekad ni 10 000 e nije dovoljno za jednu utakmicu!

01

22

Re: Namjestene nogometne utakmice

krampus napisao:

Kao prvo ja nikog nisam trazio novce niti cu trazit!
Kao drugo ja se isto bavim  kladom oko 8 godina,malo ide malo nede!
Upoznao sam covijeka koji mi nekoliko puta dokazao da ima prave stvari i to vecinom kvote 30
Bio sam u Sloveniji osobno pricao s likom i sve pet ne radi se tu kako ti pricas o 200 e mego mnogo visim svotama novaca koje su potrebne da se dode do prave utakmice!Taj slovenac koji ima utakmice neznam odakle njih kupuje i koliko placa samo znam da mi je rekao na moje pitanje koliko to placas:Zavisi od kvote a ponekad ni 10 000 e nije dovoljno za jednu utakmicu!

np Krampus, nemoj se ljutit...
plati ti i vise ako hoces...samo nemoj plakat poslije!
GL

20

Re: Namjestene nogometne utakmice

Fora je u tome sto ja uopce to neplacam!! big_smile  big_smile  big_smile

01

24

Re: Namjestene nogometne utakmice

znači dijeliš je i  nama besplatno..???

00

Re: Namjestene nogometne utakmice

krampus napisao:

Fora je u tome sto ja uopce to neplacam!! big_smile  big_smile  big_smile

krampus napisao:

Fora je u tome sto ja uopce to neplacam!! big_smile  big_smile  big_smile

ajd daj onda i nama..da dignemo neke pare big_smile

00