Tema: AKs HU deep

Villian je regfish, 51/19, 3B: 9.7.

Imam history s njim. Dosta sam ga izvaluebetao sa TP handovima, a on je dosta fishy pa je sve iscallao.
Ovaj session sam napravio jedan zajeb di sam se u 4bet potu zgurao sa JJ na A high flopu vs njegovog AK (callao je 4bet sa AK OOP). Moguce da ga ja dozivljavam malo previse spewy nego sto ustvari je.
Ostali smo HU na stolu i nastavili igrat, bilo je dosta 3betanja i callanja/foldanja na 3bet s obje strane. Ovo je prvi 4bet od kad smo HU i imao sam osjecaj u tom trenu da mi je AK nuts ovdje iako smo 200bb deep.

Thoughts?
____________________                  

Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.25
Big Blind: $0.50

BB ($104.51)
SB (npp-HotLingerie) ($107.09)

Dealt to SB (npp-HotLingerie)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AD.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KD.png

Preflop: (Pot is: $0.75)

SB (npp-HotLingerie) raises to $1.5, BB raises to $4.5, SB (npp-HotLingerie) raises to $12.5, BB raises to $33.5, Hero ?

00

Re: AKs HU deep

Ako se ne želiš zgurati sa AKs vs njega onda ni ne bi 4betao. As played bi shove-ao.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: AKs HU deep

a ne 4betas to 200 deep,bez nekog jako dobrog razloga

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: AKs HU deep

dfable napisao:

Ako se ne želiš zgurati sa AKs vs njega onda ni ne bi 4betao. As played bi shove-ao.

+1

NisiPazio napisao:

a ne 4betas to 200 deep,bez nekog jako dobrog razloga

hmm jesi ti mislio na iskljucivo ovaj hand da protiv ovog tipa ne 4beta, ili generalno ti nikad ne 4betas AKs deep osim bez dobrog razloga, koji ionako uvijek imas u 99%slucajeva?

00

Re: AKs HU deep

Foldat vise nemozes,callat mozes mozda da slowplayas al nema razloga vise jer ce mu ostat potbet na flopu ako callas tako da je ship jedini play.

00

Re: AKs HU deep

pinpilinpi napisao:

jesi ti mislio na iskljucivo ovaj hand da protiv ovog tipa ne 4beta, ili generalno ti nikad ne 4betas AKs deep osim bez dobrog razloga, koji ionako uvijek imas u 99%slucajeva?

nije da nikad nije da uvijek,recimo ovako da nemam nikakav info ne 4betam

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

7

Re: AKs HU deep

AKs je nuts, al bez neke dinamike (aka 1. 4bet), bi callao samo. uostalome, 9.7 je mali 3bet


sad ce mozda biti wtf, al ako bi vec doslo do ovog spota, mislim da bi ja foldao ovo i mrzio svoj zivot big_smile. ako frajer calla 4bet s AK (vjerojatno za 100bba), onda sumnjam da si dobar kad 5beta tako puno 200bba deep

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: AKs HU deep

šipaš bogati, nije toliko deep.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: AKs HU deep

lol. sad sam tek vidia da ima mizernih 9% 3bet,  mozes foldat i gues. Iako neko ko tako malo 3beta, i ako folda jos na 4bet, cemu 4bet.  Greška je sta si 4beta, ovako mozes se u najboljem slucaju nadat Filipu.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
01

Re: AKs HU deep

Ne igram inače HU, niti on. 9% 3bet mu je na 4max.
4beto sam za value jer mislim da njega ne jebe jel IP, OOP itd... mislim da ce cesto callat 4bet da vidi flop jer je fishy. Da nas je bilo 4 na stolu nebi ovdje hand stavio... jebe me sto je HU, a tu nemam iskustva nikakvog.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (01-03-2012 19:49:53)

00

Re: AKs HU deep

AlphaScorpii napisao:

9% 3bet mu je na 4max.

Ako mu je 9% 3bet na 4max, u HU mu je širi (15%+) tako da je meni ovdje bilokakav play osim shova nakon ovakve akcije smiješan.
Mislim da se ovdje najčešće freerollaš protiv njegovog AK(o) ili flipaš (dijelom i zbog betsizinga).

To što je on jednom callao AK OOP na 4bet ne znači da mu je to jedini play do kraja života, vjerovatno je tad dobio neku inspiraciju mixanja playeva...

Zadnji popravljao Rexonja (01-03-2012 22:22:31)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00