Tema: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

Stalno se pravi da je najbolji i da zna igrat turnire, nikad ne moze mincashat nego zdonka na bubblu jer shipa 89s, krešimirs mu je najveći neprijatelj a tip igra KILOMETRE BOLJE OD NJEGA i maxvz i paštašuta na pomidore. šta vi mislite?

42

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

hahahahahhahahahahah ti si bog

20

3

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

dat turcin

01

4

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

ja sam cuo da dobro igra turnire ali nema srece

20

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

Ja nesmin nista komentirat, banat ce me... sad

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

6

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

slobodno mi posalji PM pa cu ja stavit na forum

00

7

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

turcin je jedan od mojih najboljih prijatelja koji me nebrojeno puta izvukao iz govana kad mi je bila kriza i kad sam se doma tresao ispred monitora jer mi je falilo novaca na raznim kladionicarskim sajtovima, a ti gospodine mu se lagano mozes sagnut i poljubit mu ruku

I na kraju bude " HARAŠO"
10

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

Mislim da je ovaj forum odavno prestao biti poker forum, a i jedan je u nizu primjera ponašanja i razmišljanja hrvatskog naroda koji bi kruha bez motike te ne mogu sakrit jalnost i ljubomoru, štoviše vesele se tuđem neuspjehu.

Zbog toga me sram predstavljati ovaj forum (biti dio teama) i ovo je vrlo vjerojatno moj zadnji post ovdje.

Btw. svaka čast turčinu, svi znamo da poker često nije fair...

28

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

niveaformen napisao:

i ovo je vrlo vjerojatno moj zadnji post ovdje.

hvala Bogu AHAHAHAHAH  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
30

10

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

niveaformen napisao:

ovo je vrlo vjerojatno moj zadnji post ovdje.

IMA BOGA!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
30

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

butko napisao:

a ti gospodine mu se lagano mozes sagnut i....

tongue

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

MOŽETE VI SRAT ŠTA OČETE AL KAD JE ŠIPNUO SUNDEY MILIJUNS PROŠLE GODINE JE KUPIO SVIM SVOJIM PRIJATELJIMA UKLJČUJUČI I MENI SKUTERE I KO GOD SERE PO TURČINU IMAT CE PROBLEMA SA BUTKOM I SMENOM PLUS ŠTO NAS JE VODIO NA KURVE U FRANKFURT I TAMO SMO SRELI FABLEONEA KAKO SE DRUŽI SA NAHT DAMAMA

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
11

13

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

http://www.pbu.hr/

00

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

Mirari napisao:

krešimirs mu je najveći neprijatelj

Ne znam baš kakve ja veze imam s Turčinom, ni u dobrom ni u lošem smislu. Neka budala (Mirari) pokaže i jedan post gdje sam nešto osobno protiv Turčina napisao, ne poznajemm Turčina osobno i ne kontaktiramo preko neta.

Mirari napisao:

a tip igra KILOMETRE BOLJE OD NJEGA i maxvz i paštašuta na pomidore. šta vi mislite?

Haha, koji si ti majmun. Nikad nisam tvrdio pa i ne mislim da igram bolje od bilo koga na ovom forumu ( to uključuje i šuše kao što si ti i tebi slični ). Igram svoju igre, hvala bogu ne živim od pokera nego od svoga rada, a najmanje brinem o tuđoj igri ili rezultitam, ali cijenim i poštujem svačiji uspjeh, a koliko ja znam iza Turčina stoje nekoliko odličnih rezultata, koji pak meni ni u džep ni iz džepa.
Zato si nađi drugu budalu za liječenje svojih kompleksa, više je nego očito da tebi i tvojim prijateljima ne paše šta po forumu prozivam scammere.

Btw., Niveaformen je lijepo sve napisao i istog sam mišljenja.
Žalosno što moderatori/administrator ne reagiraju adekvatno na ovakve gluposti, očito da ne vrijede ista pravila za sve na ovom forumu...

Zadnji popravljao KresimirS (15-03-2012 20:19:21)

30

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

niveaformen napisao:

Mislim da je ovaj forum odavno prestao biti poker forum, a i jedan je u nizu primjera ponašanja i razmišljanja hrvatskog naroda koji bi kruha bez motike te ne mogu sakrit jalnost i ljubomoru, štoviše vesele se tuđem neuspjehu.

Zbog toga me sram predstavljati ovaj forum (biti dio teama) i ovo je vrlo vjerojatno moj zadnji post ovdje.

Btw. svaka čast turčinu, svi znamo da poker često nije fair...

Izbacite mrljinu iz teama.Ne zelim da me poistovjecuju sa ovim luzerom.

30

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

http://i41.tinypic.com/110m8na.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

Forum je postao obična pljuvačnica.

Na drugom topicu traje natjecanje tko će više popljuvati Galića. Mogu razumjeti da netko misli da ne igra dobro poker pa to komentira,
ali ovo pljuvanje kako je ružan ili kako je odvratna osoba, a bez da ga itko tu stvarno i poznaje, je baš jadno.

Ovdje se spominje našeg divnog moderatora, predanog obiteljskog čovjeka u kontekstu nekakvih provoda po Frankfurtu.
Kome to treba i zašto? Razmišljate li prije nego što pišete ovakve GLUPOSTI?

A Mirarija, poznatog mučkog provokatora, forumskog klauna, čijim sam napadima i osobno bio izložen na ovom forumu, uopće neću ni komentirati.

40

18

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

ribaaaaaa napisao:

Razmišljate li prije nego što pišete ovakve GLUPOSTI?

I lold

02

19

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

samo vi udarajte po porodici, ali znamo i mi da udarimo po porodici.. ako to nekome treba...ako to nekome treba...

01

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

Nivea, nadam se i dalje igraš za Pokerpro bez obzira na ovo s postanjem?

00

21

Re: Tko je zapravo Turčin iz Slavonskog Broda?

ribaaaaaa napisao:

A Mirarija, poznatog mučkog provokatora, forumskog klauna, čijim sam napadima i osobno bio izložen na ovom forumu, uopće neću ni komentirati.

srićo smršavia si čujem...dolazim brzo u zg pa me vodiš u trovača i na air hockey...unaprijedio sam se jako, mozda dobijem jednu.

02