Tema: Hem 2

ima neko zainterisiran da bi uzimo hem 2, pa da uzmemo po pola

00

Re: Hem 2

Iskreno ako nemas jako dobar komp nemoj zasada uzimat HEM2 nego uzmi HEM1.
-Ja imam neki prosjek sa 4Ggb RAM,dual core.....(graficku jako skupu)..ali mi je HEM2 totalno spor tj troduplo vise uzima memorije i CPU nego HEM1 cak  i kada ugasim sve ostalo tipa skype,browser.....

00

Re: Hem 2

vakuumiziraj bazu podataka, i malo poisključivaj neke sitnice u hemu koje ti ne trebaju i radit će si super

00

Re: Hem 2

shacal napisao:

vakuumiziraj bazu podataka, i malo poisključivaj neke sitnice u hemu koje ti ne trebaju i radit će si super

ako bi mogao ovo malo više približit što točno treba napravit bio bih zahvalan  smile

http://www.mmstaking.com/
00

5

Re: Hem 2

noirlegion napisao:

Iskreno ako nemas jako dobar komp nemoj zasada uzimat HEM2 nego uzmi HEM1.
-Ja imam neki prosjek sa 4Ggb RAM,dual core.....(graficku jako skupu)..ali mi je HEM2 totalno spor tj troduplo vise uzima memorije i CPU nego HEM1 cak  i kada ugasim sve ostalo tipa skype,browser.....

igram na laptopu starom 3 god., 1GB RAM, 2GHz dual core, jel ima smisla onda uopce stavljat hem 2, kad na tvojem steka .... hem 1 mi je radio normalno

00

Re: Hem 2

http://faq.holdemmanager.com/questions/373/Holdem+Manager+Performance+%26+Speed+Tweaks

00

7

Re: Hem 2

rjeseno, moze lock

00

Re: Hem 2

shacal napisao:

vakuumiziraj bazu podataka, i malo poisključivaj neke sitnice u hemu koje ti ne trebaju i radit će si super

Ma sve sam to napravio i purge hands iako mi je baza mala ali steka i ne podnosim to...

00

Re: Hem 2

trc napisao:
noirlegion napisao:

Iskreno ako nemas jako dobar komp nemoj zasada uzimat HEM2 nego uzmi HEM1.
-Ja imam neki prosjek sa 4Ggb RAM,dual core.....(graficku jako skupu)..ali mi je HEM2 totalno spor tj troduplo vise uzima memorije i CPU nego HEM1 cak  i kada ugasim sve ostalo tipa skype,browser.....

igram na laptopu starom 3 god., 1GB RAM, 2GHz dual core, jel ima smisla onda uopce stavljat hem 2, kad na tvojem steka .... hem 1 mi je radio normalno

A sta da ti kazem-steka ljudima i sa boljim kompovima od moga tako da na tebi je da odlucis.

00

10

Re: Hem 2

tamo npr pod sessions, izbaci hrpu podataka što se tiče prikazanih ruku ispod (bbs, ev diff, action...) na mom laptopu (4 god star, 4gb, 2,2 dual core) radi dobro, istina malo sporije nego hem1, ali puno brže nakon što sam ga optimizirao

00

Re: Hem 2

Sa hem 2 Nema sanse da upalim na goalwinu preko 4 stola jer se uspori sve, pocne trzati... Sa hem 1 moze koliko god hoces i sve radi uredno. A da ne kazem dok nesto kliknes u njemu koliko treba cekati, a imam skroz uredan kompjuter za bilo sta...

00