Tema: Preporuka

Znači, zanima me koji format i level NL Holdema bi bio najpogodniji za prosječan mjesečni profit od 200-300$. Zanima me onako, okvirno (znam da se nemože točno predvidit, varijanca, bla,bla...).

pozz

00

2

Re: Preporuka

Ovisi kakav si igrac i koliki volume mozes odraditi. Ako si dobar i ako mozes mjesecno odraditi 60k handova onda bez beda to mozes zaraditi i na NL5 6max...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
30

Re: Preporuka

Ima puno raznih načina i limita i slično...

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

4

Re: Preporuka

Za 200-300$ možeš igrat i NL2.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Preporuka

gmiko napisao:

Za 200-300$ možeš igrat i NL2.

imo nl 200, puno manje vremena navedenu cifru

When you got nothing, you got nothing to lose
00

6

Re: Preporuka

nl20k, sam se zguraš prvi hand i nadaš se da te neće callat

10

Re: Preporuka

zviko napisao:

nl20k, sam se zguraš prvi hand i nadaš se da te neće callat

nemoras zgurat ... raise od cca 10-20 BB big_smile .... meni je jedan frend reko da je on prije kad je shipo neki turnir ostavio sve pare gore i odigro 4 SNG od 200$ i svaki dan imo za povuć minimalno 200$...

00

Re: Preporuka

Mislim da bi dnevno mogao odvojiti 2 sata igre max (faks i ostalo). To bi u cashu značilo nekih 30k hednova mjesečno uz 4-6 stolova. Na NL10 bi uz nekih 5 bb/100 to bilo 150 $. Neznam kakav bi bb/100 mogao očekivai na NL25. Uz pretpostavku da bi iznosio 4, to bi bilo oko 300$ mjesečno.

Što se tiče sng-a, ukoliko za primjer uzmem turbo(3min leveli) STT(10 ljudi) na partiju 3$ BI, uz neki roi od 15%(upozorite me ako je preoptimistično), 6 stolova, odigrao bi oko 1080 turnira mjesečno. Tada bi zarada bila 486$ (!!). 

Ispravite me ako sam negdje pogriješio u računanju.

Zanima me, prema vašem iskustvu, je li lakše bitat NL25 ili 3$ SNG. Znači ne zanima me move up-anje.

pozz

00

Re: Preporuka

Zašto bi igrao da cashoutaš i nikad ne move-upaš?

00

Re: Preporuka

S obzirom da te zanima cashoutanje onda se drži casha jer ti je manja varijanca nego sng, a na turbo i hiperturbo ti je velikaaaa varijanca. Uostalom nemoj samo gledati budeš BE nakon cashoutanja, nego nešto ostavi i u rollu pa si možda stvoriš šansu za malo deblji džeparac. U svakom slučaju GL.

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
00

11

Re: Preporuka

Mislim da je puno puno lakse bitat 3$ SNG nego NL25...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Preporuka

roba59 napisao:

Zašto bi igrao da cashoutaš i nikad ne move-upaš?

Možda će zvučati kontra-pokeraško razmišljanje, ali prioritet mi je završit faks, a poker bi me mogao samo finacijski pogurati do onda. Nemam prevelikih ambicija (što se tiče pokera, ali možda se to jednom i promjeni), nego mi trenutno treba nekakav izvor zarade, sa recimo fleksibilnim radnim vremenom što igranje pokera omogućava.

Koliko sam uspio pohvatati informacija po raznim sajtovima i forumima, 3$ SNG je lako "bitabilan"?

00

Re: Preporuka

kiklop napisao:
gmiko napisao:

Za 200-300$ možeš igrat i NL2.

imo nl 200, puno manje vremena navedenu cifru

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Preporuka

Nemoj se ljutiti, ali ovo je jako loš pristup. Pa kada bi to bilo tak easy, svak bi mjesecno pokušao zaraditi 1-2k kn !
Ako je već fax prioritet, što je vrlo pohvalno.. onda neka poker bude samo hobby, bez ikakvog imperativa zarade.

00

Re: Preporuka

hendrixjimmi napisao:

Nemoj se ljutiti, ali ovo je jako loš pristup. Pa kada bi to bilo tak easy, svak bi mjesecno pokušao zaraditi 1-2k kn !
Ako je već fax prioritet, što je vrlo pohvalno.. onda neka poker bude samo hobby, bez ikakvog imperativa zarade.

Slažem se da je loš pristup i da bi igranje trebao prihvatiti kao hobi, jer bi i tada utjecaj tilta bio manji (nadam se). Ugl, zanima me vaše mišljenje, je li lakše bitat NL25 ili 3$ SNG. Čitao sam na nekim mjestima preporuke za izgradnju bankrolla preko micro SNG-a.

00

Re: Preporuka

SNG je sigurno dosta lakse za bitat

00

Re: Preporuka

Moja preporuka je slijedeća:

- Entraction mreža (IGT)
- nađeš malo bolji RB deal
- igraš u periodu 18 - 01h NL4

Uz dobar table selection i solidnu igru teško da ćeš imati problema ostvariti navedeni cilj.

00