Tema: Stejk

Eto Traži se stejka za ove turnire  pa ak netko želi :
The Bigger 22$  100 000 GTD
Sunday Storm 11$ 300 000 GTD
The Bigger 11$  150 000 GTD
Eto to iznosi 44$ može u 10 dijelova po 4.4$
Profit se dijeli 75/25  FT  70/30
http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/DEJO1986+CR/poker/ratings/AD2EC780ABE04B56ACA89B322BFD2EBA.html?t=3

02

Re: Stejk

bez ljutnje al daj otvori 1 temu u kojoj ces stalno traziti stejk,a ne da cijeli staking bude zatrpan tvojim temama koje objavljujes min. 1 dnevno..

40

Re: Stejk

mr. Air Jordan napisao:

bez ljutnje al daj otvori 1 temu u kojoj ces stalno traziti stejk,a ne da cijeli staking bude zatrpan tvojim temama koje objavljujes min. 1 dnevno..

A  sta da ti ja sad radim zato je Staking tema otvorena da se tamo može tražit stejk i ne radim ništa sta se nebi smjelo radit a ak tebi i još nekome smeta nemorate to čitati nit se zamarati time smile Ima na foromu ljudi koji su spremni dati šansu drugima i stejkat ih pa ja to stavljam radi njih :9 a Ti ak ne želiš stejkat nebi se trebo nit zamarat time ak ja tražim stejk jednom dnevno smile))

05

Re: Stejk

BackDoor napisao:
mr. Air Jordan napisao:

bez ljutnje al daj otvori 1 temu u kojoj ces stalno traziti stejk,a ne da cijeli staking bude zatrpan tvojim temama koje objavljujes min. 1 dnevno..

A  sta da ti ja sad radim zato je Staking tema otvorena da se tamo može tražit stejk i ne radim ništa sta se nebi smjelo radit a ak tebi i još nekome smeta nemorate to čitati nit se zamarati time smile Ima na foromu ljudi koji su spremni dati šansu drugima i stejkat ih pa ja to stavljam radi njih :9 a Ti ak ne želiš stejkat nebi se trebo nit zamarat time ak ja tražim stejk jednom dnevno smile))

chill dude, jordan samo kaze da ne trebas otvarat nove teme stalno nego da u jednoj temi trazis stejkove.
Ja te recimo nebi stejkao sad cisto iz tog razloga - iritira me kad otvorim staking podforum a na prvoj stranici XX tvojih tema. Lijepo napravi jednu temu i postaj u nju kad god trazis stejk, jednostavnije, preglednije i mozda te stejkam big_smile lol

20

Re: Stejk

cropoker500 napisao:
BackDoor napisao:
mr. Air Jordan napisao:

bez ljutnje al daj otvori 1 temu u kojoj ces stalno traziti stejk,a ne da cijeli staking bude zatrpan tvojim temama koje objavljujes min. 1 dnevno..

A  sta da ti ja sad radim zato je Staking tema otvorena da se tamo može tražit stejk i ne radim ništa sta se nebi smjelo radit a ak tebi i još nekome smeta nemorate to čitati nit se zamarati time smile Ima na foromu ljudi koji su spremni dati šansu drugima i stejkat ih pa ja to stavljam radi njih :9 a Ti ak ne želiš stejkat nebi se trebo nit zamarat time ak ja tražim stejk jednom dnevno smile))

chill dude, jordan samo kaze da ne trebas otvarat nove teme stalno nego da u jednoj temi trazis stejkove.
Ja te recimo nebi stejkao sad cisto iz tog razloga - iritira me kad otvorim staking podforum a na prvoj stranici XX tvojih tema. Lijepo napravi jednu temu i postaj u nju kad god trazis stejk, jednostavnije, preglednije i mozda te stejkam big_smile lol

  A Jbg nisam, tak dugo na tom forumu pa jbg nisam znao da ljude toliko iritira ak tražiš stejk hahah Ja se ispričavam ak sam kome naudio s time u bilo kojem smislu tongue  Pokušat cu to onda promijenit na obostrano zadovoljstvo

00

Re: Stejk

ti na ovom forumu jedino stake tražiš i to je meni osobno poprilično iritantno. Obzirom na rezultate čudi me da ti igrači i dalje poklanjaju novac...
http://img194.imageshack.us/img194/6849/captureyrn.png

Uploaded with ImageShack.us

Zadnji popravljao Bora tajter (08-04-2012 19:00:47)

20

Re: Stejk

Bora tajter napisao:

ti na ovom forumu jedino stake tražiš i to je meni osobno poprilično iritantno. Obzirom na rezultate čudi me da ti igrači i dalje poklanjaju novac...
http://img194.imageshack.us/img194/6849/captureyrn.png

Uploaded with ImageShack.us


ne smeta ljude kad netko traži stake, ali kad neko kao ti svaki dan objavi temu di traži stake i gotovo niš drugo ne posta, e onda je to poprilično iritantno...

   Lol  pa ti imaš pare pa ne tražiš stejk i nitko ti nece niš rec a ak ja nemam para trenutno za igrat zaš nebi tražio stejk i pokušao šta zaradit smile a  pokeraši bi inace trebali bit strpljivi i bit dobrih živaca pa neznam kak vas to tak onda Iritira

11

Re: Stejk

ja imam pare, jer sam ih sam ih sam zaradio, radio na svojoj igri, sudjelovo u miljon rasprava, postao handove i tražio mišljenje drugih na forumu, a kada sam krenuo igrao sam freerolove nisam tražio stake...

Nije problem to što ti tražiš stake, ali svaki dan tražit stake, bez ikakvih rezultata, bez ijednog postanog handa koji nisi znao kako odigrat je iskorištavanje ljudi koji hoće pomoć... dok(AKO) jednom uspiješ nešto shipat upitno je dal će stakeri dobit svoj share(bilo je takvih slučajeva di je stejkan igrač shipao turnir i nestao sa foruma), a ako baš ne shipas vjerojatno taj share neće pokriti ono što su uložili u tebe...

Zadnji popravljao Bora tajter (08-04-2012 19:12:54)

10

Re: Stejk

Kao prvo pogledaj si Svoj stake za Sunday Milion znaci laž je da nisi tražio smile)
a kao drugo ovo sta si reko da cu nestat iz foruma je vrijeđanje i nemoj si to dopuštat ubuduce konstatirat neke stvari a da ne poznaš me smile  I da jesu ljudi vratili ono šta su uložili u tvoj stake za 215$  Nisu a a jbg bit ce bolje drugi puta smile

02

Re: Stejk

ugledaj se na mene ja sam par puta trazio nisam dobio i odustao ... smile

20

Re: Stejk

kupusar84 napisao:

ugledaj se na mene ja sam par puta trazio nisam dobio i odustao ... smile

Ma glej najlakše je odustat hehe Ne brine mene šta to njih iritira ak ja tražim stejk ak radim nesto protiv pravila nek mi da Ban moderator heheh Ok glupo je sta su samo moje teme tamo al jbg pisat cu od sada u jednu temu i dobro ak tko oce oce ak ne ne smile Živit ce se i dalje

00

Re: Stejk

BackDoor napisao:

Kao prvo pogledaj si Svoj stake za Sunday Milion znaci laž je da nisi tražio smile)
a kao drugo ovo sta si reko da cu nestat iz foruma je vrijeđanje i nemoj si to dopuštat ubuduce konstatirat neke stvari a da ne poznaš me smile  I da jesu ljudi vratili ono šta su uložili u tvoj stake za 215$  Nisu a a jbg bit ce bolje drugi puta smile

ovo da nisam tražio stake se odnosilo na početak karijere smile

nisam rekao da ćeš nestat s foruma, nego da je moguće da se tak neš dogodi, jer se već događalo...

00

Re: Stejk

BackDoor napisao:
kupusar84 napisao:

ugledaj se na mene ja sam par puta trazio nisam dobio i odustao ... smile

Ma glej najlakše je odustat hehe Ne brine mene šta to njih iritira ak ja tražim stejk ak radim nesto protiv pravila nek mi da Ban moderator heheh Ok glupo je sta su samo moje teme tamo al jbg pisat cu od sada u jednu temu i dobro ak tko oce oce ak ne ne smile Živit ce se i dalje

pa iritira ih što ima još aktivnih stakeova od drugih igrača a nevide se od tvojih postova, to što radiš u jednu ruku i nije i je protiv pravila jer spamaš... lijepo te se zamolilo da napraviš jednu temu i napravi tako i stvar riješena ne znam zašto se dalje pravi od muhe slona...

00

Re: Stejk

Ovo sve sto ti postaš su QH i BI od turnira je dosta velik . Ja sam prolazio takve stejkove i stekao sam mišljenje da ljudi teško stejkaju tako nešto. Moj savjet je da napraviš neki BAP i napišeš koje bi turnire igrao i u kojem razdoblju. Ako imaš volje pogledaj moj BAP  (ne kažem da trebaš tako,ili da je to ispravno , čisto radi orijentacije )

GL


P.s. iz iskustva vlastitog savjetujem : Nemoj bumpat i Otvori jedan thread za stejkove.

Zadnji popravljao ivica5261 (08-04-2012 19:45:35)

00

Re: Stejk

Pa nije meni ovo Početak karijere neg sam imao prekid od skoro godinu dana radi problema s zdravljem u obitelji pa sam imao prekid .
da znam da ih je bilo  al bilo je i onih koji su bili stejkani pa su šhipali vecu lovu i svi bili sretni jelda  pa zašto sve gledat tak sivo zaš ne gledat da ce ipak bit dobro  i osvojit se neka lova

00

Re: Stejk

ivica5261 napisao:

Ovo sve sto ti postaš su QH i BI od turnira je dosta velik . Ja sam prolazio takve stejkove i stekao sam mišljenje da ljudi teško stejkaju tako nešto. Moj savjet je da napraviš neki BAP i napišeš koje bi turnire igrao i u kojem razdoblju. Ako imaš volje pogledaj moj BAP  (ne kažem da trebaš tako,ili da je to ispravno , čisto radi orijentacije )

GL


P.s. iz iskustva vlastitog savjetujem : Nemoj bumpat i Otvori jedan thread za stejkove.

može pitanje šta znači QH?

00

Re: Stejk

Stejkanje je kao sto i sam vidiš vrlo delikatno . Ja sam igrao puno toga pod stejkom i još uvijek igram . S nekom sićom koju imam na PS sam stejkao par ljudi . Omjer scammera i non-scammera za sada je 50/50.

Ne sumnjam ja u tvoje poštenje (pa stejkao sam te) , problem je također i u tome sto je nemoguće da dobiješ svaki dan stake od cca.40$
Zato ti savjetujem sa napraviš BAP prodas ga i onda si miran i grindaj kolko te volja


QH-quick hit

Zadnji popravljao ivica5261 (08-04-2012 19:53:46)

00

Re: Stejk

ivica5261 napisao:

Stejkanje je kao sto i sam vidiš vrlo delikatno . Ja sam igrao puno toga pod stejkom i još uvijek igram . S nekom sićom koju imam na PS sam stejkao par ljudi . Omjer scammera i non-scammera za sada je 50/50.

Ne sumnjam ja u tvoje poštenje (pa stejkao sam te) , problem je također i u tome sto je nemoguće da dobiješ svaki dan stake od cca.40$
Zato ti savjetujem sa napraviš BAP prodas ga i onda si miran i grindaj kolko te volja


QH-quick hit

  Eto baš sam sada pogledao tvoj BAP pa ljepo izgleda da a probat cu napravit tak nešto i ja pa cemo vidjeti šta ce biti jbg nisam znao da ce ljude tolko zasmetat sta stavim temu stejka svaki dan al eto sad znam napravit cu još jednu temu i tamo ce bit sve od mene smile ma znam da ne sumnjaš nit se itko treba bojati za to imao sam par transakcija sa Decom99 i sa Kreimirom i sve je bilo uredu tak da necu zbrisat ak itko sumnja u to smile

00

Re: Stejk

BackDoor napisao:

A Jbg nisam, tak dugo na tom forumu pa jbg nisam znao da ljude toliko iritira ak tražiš stejk hahah Ja se ispričavam ak sam kome naudio s time u bilo kojem smislu tongue  Pokušat cu to onda promijenit na obostrano zadovoljstvo

Na kojem "tom" forumu nisi dugo? ako mislis na ovaj forum 10. mjesec 2011 i nije bas da je bio jucer

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Stejk

zamorano11 napisao:
BackDoor napisao:

A Jbg nisam, tak dugo na tom forumu pa jbg nisam znao da ljude toliko iritira ak tražiš stejk hahah Ja se ispričavam ak sam kome naudio s time u bilo kojem smislu tongue  Pokušat cu to onda promijenit na obostrano zadovoljstvo

Na kojem "tom" forumu nisi dugo? ako mislis na ovaj forum 10. mjesec 2011 i nije bas da je bio jucer

Da onda sam se registriro al nisam bio aktivan do prije možda 2-3 mjeseca na to sam mislio

00

21

Re: Stejk

Nisi AKTIVNO tražio pare do prije dva tri mjeseca...........i zapunio ovaj forum aktivno............  big_smile  big_smile  big_smile

Zadnji popravljao actech (09-04-2012 14:05:01)

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
00

Re: Stejk

nevidim u cemu je problem,ak mu neko nece dat pare nek mu neda.tocka.cemu sve ovo?

00

Re: Stejk

tocno to,skuzio je decko u cem je problem kao sto je i rekao

BackDoor napisao:

Ok glupo je sta su samo moje teme tamo al jbg pisat cu od sada u jednu temu i dobro ak tko oce oce ak ne ne smile Živit ce se i dalje

00

Re: Stejk

Mich_Bjukenon napisao:

nevidim u cemu je problem,ak mu neko nece dat pare nek mu neda.tocka.cemu sve ovo?

A Jbg izgleda da nemaju pametnijeg posla nego nekome odmagat u dobivanju stejka i pokušavanju dobivanja stejka al šta možeš oni su face jer imaju para za turnire a tolko kolko sam ja para dobio do sada u 3 stejka nije ni priblizno kolko su ih neki dobili u 1 stejku i preko 300$ Al neka svatko ima pravo na mišljenje hehe

00

25

Re: Stejk

nije problem da ti trazis stejk za limite sto ih beatas, al u tvojih statsima ti ne beatas nista iznad 3$ levela a trazis neke 11-22$...spusti se malo na up to 3$, pokazi stejkerima da si voljan pocet sa nizjima limitama i onda moveupaj sa rezultatima kad dodju

30