Tema: Micro-Mtt BAP

Ovako Pod prvo htio bi se ISPRIČAT svima koje je iziritiralo moje stejkanje svakodnevno da sam znao da je problem nebih to radio nadam se da prihvacate Ispriku smile)

A Pod drugo pošto sam dobio par savjeta kako bi bilo bolje napraviti stejk pokušat cu ovako za nadam se obostrano zadovoljstvo i mene i vas. Igram Poker vec dosta vremena i dok sam ga igrao donekle konstantno imao sam Par dobrih MTT rezultata al onda sam imao prekid od jedno godinu i nešto zbog bolesti Oca i nisam mogao biti usredotocen na igru . Eto sad pokušavam ponovo početi s konstantnijim igranje i igram onoliko kolko mi stanje u Cashieru dozvoljava a to nije više od 20 $ hmm. Zato pokušavam dobiti stejk da bih pokušao nešto zaraditi za vas i nesto za sebe al i da bih bio iskusniji. Svi oni koji su spremni pomoci s postavljanjem HEM-a i ostalih stvari vezane uz poker slobodno me dodajte na skype       denis.kvaternik

Pravila Stejka bi bila:
Planiram igrati:
10x3.3$ - 5 000 GTD
10x5.5$ -7 500 GTD
10x3.3$ - 5 000 GTD
10x2.2$ - 7 500 GTD - Turbo
Eto to iznos 143$  i može u 20 dijelova po 7.15$
Deal: 75/25  u korsit stejkera nakon sto odigram sve turnire
Stejk ce početi ak se prodaju svi udjeli a ak ne onda se Stejk prekida smile
-Transfer novca preko player to player (Transfer funds) , uplate za stejk i isplate stakerima također
http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/DEJO1986+CR/poker/ratings/AD2EC780ABE04B56ACA89B322BFD2EBA.html?t=3
Nick: DEJO1986CR
Eto to je to od mene ak imate kakva pitanja ili primjedbe ili savjete slobodno se IZJASNITE smile

40

2

Re: Micro-Mtt BAP

evo ja pocinjem sa 20%

10

3

Re: Micro-Mtt BAP

10%

10

Re: Micro-Mtt BAP

20%

10

Re: Micro-Mtt BAP

Znači zasada :
Pajk-4 Udjela
krpa -2 udjela
Calicojack-4 udjela

00

Re: Micro-Mtt BAP

Evo, dobro si to sad naapravio pa ču uzet 2 udjela  wink

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
10

Re: Micro-Mtt BAP

7 dijelova , da imam više uzeo bi više . aj sretno

20

Re: Micro-Mtt BAP

Eto Dečki Još je jedan udio u igri znaci ak još uvijek jeste za stejk možete poslat na Nick:
DEJO1986
Znači :
Pajk  - 28,60 $
krpa - 14,30 $
Calicojack -38,60 $
actech -14,30 $
ivica5261- 50,05 $
I još fali jedan udio od 7,15 i kad se to proda i kad šhipnete para bit cete obavješteni kada počinjem igrat Hvala

00

Re: Micro-Mtt BAP

ivica5261 napisao:

7 dijelova , da imam više uzeo bi više . aj sretno

Hvala nadam se bar priblizno rezultatu kakav si ti imao u svom BAP-u smile

00

10

Re: Micro-Mtt BAP

Ja cu zadnji. Saljem sa Cro8173.

GL

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Micro-Mtt BAP

actech napisao:

Evo, dobro si to sad naapravio pa ču uzet 2 udjela  wink

  A čuj Pametnom je dosta jednom reć hahah smile)

00

12

Re: Micro-Mtt BAP

Poslano, sretno

00

Re: Micro-Mtt BAP

Znači :
Pajk  - 28,60 $
krpa - 14,30 $
Calicojack -28,60 $
actech -14,30 $
ivica5261- 50,05 $
Bile - 7,15 $
Eto prodano Kad Pare sjednu počet cu igrat Pokušavat cu svaki dan odigrat sva 4 turnira al ak slucajno necu moc sva 4 odigrat cu taj zaostali turnir naknadno a o svemu cu vas obavjestit tu na forumu

Zadnji popravljao BackDoor (10-04-2012 00:13:29)

00

14

Re: Micro-Mtt BAP

poslano

00

Re: Micro-Mtt BAP

28,60 valjda?

00

Re: Micro-Mtt BAP

Calicojack napisao:

28,60 valjda?

  Sorry Jack zajebo brojku hmm

00

Re: Micro-Mtt BAP

Backdoor odakle si? Čitao sam tvoj post 10 minuta big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Micro-Mtt BAP

eto da sam dns bio uz komp uzeo bi i ja koji dio smile

gl smile

10

Re: Micro-Mtt BAP

i meni 2 komada...:D

glglgl
tek san sad vidia da si sve proda..

Zadnji popravljao zarinjo (10-04-2012 09:06:25)

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Micro-Mtt BAP

krpa napisao:

Poslano, sretno

  Krpa tvoj udio nisam dobio hmm od svih ostalih sam dobio al tvoj još nisam Ali Pošto je Pantelija skužio da sam  sjebo nick u drugom postu ja ču uplatit tvoj dio Tak da znači sve je sjelo i Počet cu danas s turnirima. Hvala vam i GL tu MI smile

Zadnji popravljao BackDoor (10-04-2012 15:54:28)

00

Re: Micro-Mtt BAP

BackDoor napisao:

Nick: DEJO1986CR

Nick:DEJO1986
U dva razlicita posta pises 2 razlicita nicka. nista cudno da nisi dobija lovu od krpe koju je sad dobija dejo1986 iz srbije jer si krivi nick napisa.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Micro-Mtt BAP

ajspingvin napisao:

Backdoor odakle si? Čitao sam tvoj post 10 minuta big_smile

  Iz Gorskoga Kotra sam hehe al ono Mjesam i hrvatski i domaci jezik hehe aj barem ti je bilo zanimljivo čitat smile

00

Re: Micro-Mtt BAP

pantelija1 napisao:
BackDoor napisao:

Nick: DEJO1986CR

Nick:DEJO1986
U dva razlicita posta pises 2 razlicita nicka. nista cudno da nisi dobija lovu od krpe koju je sad dobija dejo1986 iz srbije jer si krivi nick napisa.

Da Jbg tek sam sad skuzio da sam zajebo hmm

00

Re: Micro-Mtt BAP

Bora tajter napisao:

eto da sam dns bio uz komp uzeo bi i ja koji dio smile

gl smile

  Ma neam Frke bit ce još prilika smile

00

Re: Micro-Mtt BAP

LOOL. i sta sad kad si zajebao? covjek te stejka i posla na krivi nick zbog tvoje greske. sta ces sad napravit?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00