Tema: mišljenje o handu

Evo jedna ruka s Eureke

9 igrača za stolom

Blindovi 300/600, ante 75, za nekoliko min je sljedeći level i blindovi rastu na 400/800

Hero je btn, ima oko 22 500 chipova  i u ruci drži 10d9d

Utg2  beta do 1200, CO call, Hero calla, sb calla, ostali foldaju

Flop

9c 8d 3 s


Utg2 beta 1800, CO folda, Hero raise do 4000, sb folda, Utg2 allin, Hero?


Napomene:

- Utg2 je najagresivniji igrač za stolom, u nešto više od 1h koliko sam bio za tim stolom bio je u puno potova; jedan njegov play mi je posebno ostao u sjećanju di je na flopu KK7 rainbow callao flop in position, turn je dosao J, i onda je callao ogromni overbet, river je došao treći K i onda je foldao na smiješno malen bet u odnosu na pot,
- Do gore opisane ruke sam bio u 3 pota s njim, 2 puta sam foldao nakon njegove agresivne igre (jednom na flopu, nakon 3 beta pf, jednom na turnu), malo prije ove ruke sam callao njegov 3 bet pf, i raisao nakon njegovog c beta na flopu, tu je foldao onda

-U ovoj konkretnoj ruci je nakon mog raisa, odmah nakon doslovno sekunde rekao allin

Pitanje:
Koji je po vama najbolji play nakon njegovog allina, uzevši u obzir sve napisano, kako bi ste odigrali protiv igrača bez noteova u istoj situaciji?

00

2

Re: mišljenje o handu

zaboravio sam još napisati utg2 ima više chipova od Heroa

00

3

Re: mišljenje o handu

mislim ocito je da si radis alibi za call, ali prvo moras uzeti u obzir da to sto je tip agresivan moze znaciti i da je jako dobar
kad znamo da je tip jako dobar, sigurno ti nece napravit ovakav move na ovakvom boardu s airom i samo je pitanje jel ima overpair ili te crusha

ako je tip imbecil, a nazalost ovaj jedan hand gore mi to ne dokazuje u dovoljnoj mjeri, onda valjda callas i odes doma plakat u jastuk nakon sto je bas u ovom spotu nasao hand

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: mišljenje o handu

Zašto rejzaš flop?

00

5

Re: mišljenje o handu

Rejzam flop djelomično da vidim di sam, a djelomično jer ne želim mu dati free card ako ima 2 overa jer je jako agro i praktički koja god karta dođe  od J na dalje, neću znati di sam, a on će gotovo sigurno betati i turn (+ i sb je jos u potu ako samo callam i on calla, ako mi na turnu ne dodje karta koja mi poboljsava ruku biti će mi još teže za igrati), za utg 2 ne mogu tvrditi sa sigurnošću da je loš igrač, samo da je maksimalno agresivan

Zadnji popravljao AKs (15-04-2012 18:59:09)

00

6

Re: mišljenje o handu

Pa rejzo si flop i opet ne znaš di si. Razlozi za rejz ti ne štimaju nikako. To je tv live pro logika, zaboravi to.

Ak ne znaš što ćeš na reraise onda rejzaš bezveze. Ak si rejzao za value callaj, ak si TP pretvorio u bluff onda foldaj.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

7

Re: mišljenje o handu

znači bolji je call na flopu, a ovako kako je odigrano fold na njegov allin?

Ja sam nakon njegovog alina razmisljao nekih 3-4 min i callao, ali neovisno o rezultatu nisam bio siguran koji je play najbolji ovdje, callao sam jer je bio toliko agro da sam mislio da je moja ruka mozda dobra ovdje, a nekako sam zbog njegovog insta alina isključio sve monstere kod njega, razmišlao sam s obzirom na sve navedeno da nikad neće imati set tu i da sam ili ispred ili u najgoru ruku ima overpair i još imam outove, billo je nešto između crying calla i calla jer mislim da imam bolju ruku

00