Tema: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Hyper turbo, 15$

2800 turnira / 189 sati šljakanja u 3 tjedna za nekakvih 400$ zarade plus još oko 400 kroz FPP i stelare. Plaćeno oko 1600$ rakea na tu igru. Graf sinusoidan, upravo onakav kakav odgovara poker siteu. Igra stabilna bez velikih oscilacija u kvaliteti (bez večih tiltova). Sve ove činjenice me usprkos pozitivi prilično deprimiraju i obeshrabruju u daljnjoj igri. Ipak je tu uloženo jako puno truda za  koji mislim da nije adekvatno naplaćen. Jednostavno stranica to ne dopušta. Nakon malog napretka dešavaju se nemogući natkupi koji te ponovno spuštaju i tako stalno. Stalno se pokušavam uvjeriti kako ne igram nekakav globalni poker aparat,a oni me uvjeravaju    upravo u suprotno.
Molim komentar igrača sa svojim iskustvima.

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

eto vidis rekel si mi za stolom dok smo igrali da sami profici na tim igraju pa ipak beatas smile
rintaj dalje wink

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Hannibal napisao:

Hyper turbo, 15$

2800 turnira / 189 sati šljakanja u 3 tjedna za nekakvih 400$ zarade plus još oko 400 kroz FPP i stelare. Plaćeno oko 1600$ rakea na tu igru. Graf sinusoidan, upravo onakav kakav odgovara poker siteu. Igra stabilna bez velikih oscilacija u kvaliteti (bez večih tiltova). Sve ove činjenice me usprkos pozitivi prilično deprimiraju i obeshrabruju u daljnjoj igri. Ipak je tu uloženo jako puno truda za  koji mislim da nije adekvatno naplaćen. Jednostavno stranica to ne dopušta. Nakon malog napretka dešavaju se nemogući natkupi koji te ponovno spuštaju i tako stalno. Stalno se pokušavam uvjeriti kako ne igram nekakav globalni poker aparat,a oni me uvjeravaju    upravo u suprotno.
Molim komentar igrača sa svojim iskustvima.

Mislim da smo to svi prošli i prolazimo svaki dan. Puno rintanja, vremena i živaca za malu lovu. Kad pogledaš tako je i na poslu. Prca te tri šefa, opterećuju te rokovima i svojim frustracijama a na kraju mjeseca imaš taman za platiti račune.

Zaključak: poker je posao kao i svaki drugi.

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Lakše mi je protiv 5 regulara nego protiv 3 ribice. Ubije me kad me callaju sa Q3 i dobiju protiv KK, i uvijek nekaj tako.
Isto sam primjetio da se regulari razbježe u ovo doba oko 8 navečer. Možda zbog prevelike koncentracije riba, jer i ribe treba hraniti kako bi se opet vratile.
Nekako su najbolji rezultati iza ponoći i u prijepodnevnim satima. Nedjelje su također koma. Sve me to opet upućuje da nije dobro ako je previše riba u blizini.

00

5

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

onda igraj 100$ sa 4 rega i imas mirrions  roll  roll

10

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Hannibal napisao:

Lakše mi je protiv 5 regulara nego protiv 3 ribice.

http://i3.photobucket.com/albums/y69/stefanscottm/WHOA.gif

20

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu


Tu su još 2 primjera sa drugih accaunta se kojih sam igrao. Simptomatično je da na svakom uvijek sve krene jako dobro. Upravo kao na svakoj klasičnoj navlakuši, a onda sljedi potop. Prvo daju hranu za dušu, a onda ti uzmu dušu. Ovdje doduše nisam dočekao neke veće padove, mali je sample.

Zadnji popravljao Hannibal (27-04-2012 22:43:42)

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Tilt napisao:

onda igraj 100$ sa 4 rega i imas mirrions  roll  roll

Odigrao 3 30-tke i opet dobro krenulo ali nekako se ne osjećam spremnim za moveupanje

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

zasto koristis internet explorer?

10

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Andre_787 napisao:

zasto koristis internet explorer?

zato jer mi je kompjutersko znanje na razini prosječne kućanice roll

00

11

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Slično iskustvo imam na 3.50 hyper 6-max.Nakon velikog uzleta slijedi isto takav pad da bi se nakraju svelo na mizeran profit za uloženo vrijeme.Najgore je što znam da igram sve bolje,ne radim greške koje sam na početku radio ali badava kad dođe period kad sve gubim.Izluđuje me kad me u serijama uništavaju totalni bedaci i oni koji ne kuže razliku između ovog i klasičnog hypera pa u prvom handu pucaju all in sa qj,at,33...Globalni poker aparat veliš,u to sam uvjeren odavno,što drugo reći,dovoljno je samo odigrati jedan 3x turbo rebuy turnir da ti sve bude jasno.Nisu ljudi ćoravi,ne zovu ga badava Jockerstars.

Hannibal napisao:

jer i ribe treba hraniti kako bi se opet vratile.

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

marac9 napisao:

Slično iskustvo imam na 3.50 hyper 6-max.Nakon velikog uzleta slijedi isto takav pad da bi se nakraju svelo na mizeran profit za uloženo vrijeme.Najgore je što znam da igram sve bolje,ne radim greške koje sam na početku radio ali badava kad dođe period kad sve gubim.Izluđuje me kad me u serijama uništavaju totalni bedaci i oni koji ne kuže razliku između ovog i klasičnog hypera pa u prvom handu pucaju all in sa qj,at,33...Globalni poker aparat veliš,u to sam uvjeren odavno,što drugo reći,dovoljno je samo odigrati jedan 3x turbo rebuy turnir da ti sve bude jasno.Nisu ljudi ćoravi,ne zovu ga badava Jockerstars.

Hannibal napisao:

jer i ribe treba hraniti kako bi se opet vratile.

Evo ga, ovo je hyper 7 od prije godinu dana kada sam igrao apsolutno kao fish. Iopet, ludi uzlet a poslje potop. Što zaključiti? Ne igramo mi poker nego se oni igraju sa nama. Što nas više uvjere da mi odlučujemo o igri i da više znamo, to nas više poslje sjebu. O duševnim bolima i neraspoloženju da i ne govorim.

00

13

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Nevezano za hypere,da mi je dolar za svaki put kada sam vidio da najveći debil za stolom ima najveći stack bio bih Supernova.

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

marac9 napisao:

Nevezano za hypere,da mi je dolar za svaki put kada sam vidio da najveći debil za stolom ima najveći stack bio bih Supernova.

Kakve veze imaju dolari sa supernovom?

30

15

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

cropoker500 napisao:
marac9 napisao:

Nevezano za hypere,da mi je dolar za svaki put kada sam vidio da najveći debil za stolom ima najveći stack bio bih Supernova.

Kakve veze imaju dolari sa supernovom?

Imao bih toliki roll da bih mogao postati Supernova,pa neću napisati da mi je jedan VPP za svaki put,baš se ne slaže sa tom američkom uzrečicom.

Zadnji popravljao marac9 (28-04-2012 10:04:32)

00

16

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Probaj malo igrati cash, grindas 3 mjeseca
za 40ak bi pa se urote protiv tebe sve stranice i zdonkas 30bi u mjesec dana :-) Ugl, zelim reci da varijanca zna biti zajebana stvar, nema ti druge nego grindat i grindat. Gl.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

dfable napisao:

Probaj malo igrati cash, grindas 3 mjeseca
za 40ak bi pa se urote protiv tebe sve stranice i zdonkas 30bi u mjesec dana :-) Ugl, zelim reci da varijanca zna biti zajebana stvar, nema ti druge nego grindat i grindat. Gl.

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

18

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

a nemozes gledat sng vs cash BI pogledaj kolko trebas imat BR za cash i kolko za sng u BI 3x vise minimalno ...

00

19

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Hannibal napisao:

Hyper turbo, 15$

2800 turnira / 189 sati šljakanja u 3 tjedna za nekakvih 400$ zarade plus još oko 400 kroz FPP i stelare. Plaćeno oko 1600$ rakea na tu igru. Graf sinusoidan, upravo onakav kakav odgovara poker siteu. Igra stabilna bez velikih oscilacija u kvaliteti (bez večih tiltova). Sve ove činjenice me usprkos pozitivi prilično deprimiraju i obeshrabruju u daljnjoj igri. Ipak je tu uloženo jako puno truda za  koji mislim da nije adekvatno naplaćen. Jednostavno stranica to ne dopušta. Nakon malog napretka dešavaju se nemogući natkupi koji te ponovno spuštaju i tako stalno. Stalno se pokušavam uvjeriti kako ne igram nekakav globalni poker aparat,a oni me uvjeravaju    upravo u suprotno.
Molim komentar igrača sa svojim iskustvima.


Pa ne mozes igrati 15-tak hypera na sat, dok je 2+2 jos bio ziv tamo su regovi pricali izmedu 40-70 na sat, a da im treba bar 10000 turnira da vide di su. Vrati se na 7$, poradi na multitableanju dok ne mozes bar 10 profitabilno igrati. Skini tableninju i sharkystratora.

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Pa ne mozes igrati 15-tak hypera na sat, dok je 2+2 jos bio ziv tamo su regovi pricali izmedu 40-70 na sat, a da im treba bar 10000 turnira da vide di su. Vrati se na 7$, poradi na multitableanju dok ne mozes bar 10 profitabilno igrati. Skini tableninju i sharkystratora

Sa multitablanjem imam problema. Sa povećanjem broja stolova pada mi koncentracija i često loše rezultira tako da ne idem iznad 4. Često su najbolji rezultati kada višesatni seasion odradim na 2-3 stola. Ne očekujem od sebe više od 25-30 na sat i sa time bih bio izuzetno zadovoljan ukoliko bi bili kvalitetno odigrani (bez puno grešaka). Ipak sam ja igrač sa solidnim brojem godina u odnosu na druge masgrindere i glava više ne radi tako brzo tongue
Dalje,uzeo sam nekoliko dana pauzu i analiziram gdje su najveći leakovi i kako ih izbjeći. Očigledno je to prelose igra dok su na stolu 5 ili 6 igrača, što rezultira prekomjernim ranim ispadanjem sa turnira.

Hvala ti na komentarima i savjetima. Izgurati ću to do 10000 pa da vidim di se nalazim i ima li tu kakvog konstantnog kruha.

01

21

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Makni se od hypera i kreni igrat obicne turbo sng... Ovo je cisto flipanje gdje su edgevi jako mali cak i ako igras skoro perfektno sto sigurno ne igras. U obicnim turbo sng edge dobijes na early levelima vs fisheva, pogotovo na manjim BI, varianca je puuno manja, lakse je multitableat, hourly ce ti sigurno bit bolji jer ces zaradu dobivat od igre a ne od rb sto je slucaj kod hypera.

00

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Tilt napisao:

Makni se od hypera i kreni igrat obicne turbo sng... Ovo je cisto flipanje gdje su edgevi jako mali cak i ako igras skoro perfektno sto sigurno ne igras. U obicnim turbo sng edge dobijes na early levelima vs fisheva, pogotovo na manjim BI, varianca je puuno manja, lakse je multitableat, hourly ce ti sigurno bit bolji jer ces zaradu dobivat od igre a ne od rb sto je slucaj kod hypera.

Hvala na komentaru i savjetu. Potpuno se slažem sa tvojim viđenjem hypera. Previše je toga prepušteno sreći a premalo vještini zbog same koncepcije i strukture turnira. U takvim okolnostima forsiranja na igru u malim vremenskim intervalima prednost može rasti samo ribicama.
Analizirao sam rezultate mnogih regulara na 15hyper  preko battle of the planets i zaključio da ih se mnogo ne nalazi na samom vrhu high orbita (max 1-2 u prvih 10) što također potvrđuje ovaj tvoj pogled na hypere.

00

23

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Najbolji reg na 7$ 9man hyper ima satnicu oko 40$ sa roi-em od oko 7-8% tak da se definitivno da i obuzdati varijanca na njima s perfektnom igrom. Hourly je definitivno veci na hyperima na istom buyinu jer ne trosis vrijeme na dosadni early game u kojem ti je zarada minimalna iako imas veliki edge.
Edge se u sng-ima dobiva najvise na bubbleu, jedini je problem sto na 6-maxu bubble ne traje predugo. Probaj grindati 9man hypere 7$, moci ces ih igrati vise i lakse ih je beatat pa ce ti i multitableanje napredovati.
Al ucenje mora ici u smjeru da znas tocno na hand koji pushati, koji ne i naravno dobra procjena s cim ce te callati je jos vaznija.

00

24

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

40$ wtf, pa kolko ih odigra na sat u prosjeku?

00

25

Re: $15 hyper rintanje za sitnu lovu

Rodman napisao:

40$ wtf, pa kolko ih odigra na sat u prosjeku?

ako ima 7% roi na 7$, znači da ih odigra 80 po satu... što mi se čini *malo* too much...

00