Tema: goalwin iskustva

Igram nekih 3 dana na goal winu jer sam dobio 10 $ na pokerpro freeroolu zadnju nedjelju i uspio sam igrom na nl 10 se podignuti na nekih 38 $ smile i nastavljam dalje dok ne skupim oko 120 $ rakea jr pretpostavljam posto je 40% cashback a 50 $ daju za 400 bodova da moram natuc tak negdje oko 120 $ rakea da dobim 50 $ cashback a trenutno sam na 25 $ rakea   big_smile i onda bjezim odatle i ne vracam se .
Iskustva su blago receno uzasna sto se tice softverske strane.
*program ima uzasan lag - kad naprimjer odaberem stol na koji zelim sjesti dok se on ucita vec je mjesto zauzeto makar u lobyu kliknem na reserve seat
* katastrofalna web stranica - nigdje ali bas nigdje ne pise koliko ste skupili bodova a bogme ni kako ih skupiti sto mi nije jasno jer pise 400 bodova 50 $ cashback
*softver - jedna od najgorih ako ne i najgorji poker kljent  na kojem sam igrao a probao sam skoro sve mreze. Stalno se smrzava a na C2D procu 2 gb rama itd. nemogu igrat vise od 4 stola jer mi sve pocne stekat lol
*igraci - ima riba a ima i dobrih igraca tak da je to neki osrednji setup igraca
ukupno ocjena 2/10 za svakog proa ovaj goal win pa i trenutno cjela ongame mreza je katastrofa

club  heart  diamond  spade
00

Re: goalwin iskustva

Slazem se...

00

Re: goalwin iskustva

Haha hvala, odgovorio si me od GoalWina.

00

Re: goalwin iskustva

Evo o Goalwinu sa moje strane posto sam tamo vise od 2 mjeseca.  big_smile
Sto se tice softwera, od kad je Ongame presao na P5 a s njima i goal win, blago receno katastrofa. Nema da rezerviras mjesto unaprijed za nekim stolom, vec moras otvorit stol za kojim zelis igrati i cekati kad ce netko izac da mozes sjest za njegovo mjesto.
Nema time bank il ja nisam mogao to nigdje naci  neutral Sto se tice igraca, slazem se sa perom, ja sam grindo NL10 i sitno NL20 i nailazio sam na ribe koje su imale na 100 ruku i po 80vpip  big_smile
NA web stranici stalo nesto mjenjaju. bodovi su bili do prije 3-4 dana ali sad ih vise nema jer mjenjaju sistem za cashback tj sad cemo sami moci  pretvarati bodove u lovu, a ne svakih 400 bodova, bar su tako rekli.
Podrska nije losa i s njima nisam imao nekih problema.
Ugl jedino jos igram tamo zbog tih 40% cb + 10% od aff, tj samo sam zbog toga na facking goal winu, ali posto me program i nemazi  zadnja 2 tjedna, odlucio sam da idem dalje. a neam pojma gdje  roll
Ako vam ne smeta zatvaranje stolova i stekanje program i 5max SH Goal win je pravi izbor za vas  big_smile

00

Re: goalwin iskustva

Ja mislim da bi cashouto za 5 minuta nakon takvog iskustva. Nije mi jasno da uz svu tu lovu koju zarađuju ne mogu srediti software. Toliko kuća ima prajadan software, prestrašno nešto.

00

Re: goalwin iskustva

salemetal napisao:

Ja mislim da bi cashouto za 5 minuta nakon takvog iskustva. Nije mi jasno da uz svu tu lovu koju zarađuju ne mogu srediti software. Toliko kuća ima prajadan software, prestrašno nešto.

potpis ak nemogu platit kvalitetnog programeera onda stvarno ovo kao da su radili debili sto se tice optimizacijskog kodaa i mogucnosti. Hvala bogu na pokerstarsku i fuull tiltu ..... samo bonusi o losi igraci su ti sto nas drze na drugim mrezama a i entraction network je dosta losa ali se ipoak da donekle normalno igrat..

club  heart  diamond  spade
00

Re: goalwin iskustva

ma nemojte mi reći da 40% cashbacka nije dovoljno da se netko zadrži na toj stranici...pa tko to još nudi...to je fuckin free money...
a što se tiče samog softwarea i mreže, ima i gorih i to puuuuno gorih...probajte igrat na bilo kojem siteu na cake mreži, a pogotovo na power pokeru...to je kriminal...prije nekih 2 mjeseca su bili isključili sve sng-ove na tjedan dana zbog tehničkih problema... smile

00

Re: goalwin iskustva

ma ne ide vise jbga, puko sam vise od tog faking ongame big_smile  maloprije sam povukao lovu i u potrazi sam za novom lokacijom, novom poker kucom. ako vam nije tesko, molio bih neke preporuke, gdje dalje nastavit. Igram SH cash NL10 i NL20. Ma znam da ima hrpa ponuda ovdje na sajtu i da sam fulo temu, al jbga  hmm  Uglavnom, znam da necu nac dobar deal kao za Goal win, ali ako netko zna da ima nesto tako slicno dobro, znaci bez nekih caka i fora, kao rejkbek do 36% ali ako igras 24 sata na dan i imas gold level itd, a za mikro miseve kao sto sam ja, taj rejkbek je 4% ili ga nema.
i jos sto me zanima, koliko je sigurno otvoriti novi acc recimo na FT naravno sa RB, ako vec imam otvoren tamo acc. Znaci moram na novi otvorit na mamu, tatu... jel to itko radio?? ako vec to budem cinio zelio bi napravit kako treba, a ne da mi lockaju acc i sl.

jos jednom sorry zbog OT i molim pomoc oko ovog gore, ako se nekom da big_smile

00

Re: goalwin iskustva

Jel ima netko da igra na GoalWinu i da mu nije toliko grozno tamo?

Jako mi je privlačan rakeback od 40%, stars je prejadan ako nisi supernova, full tilt račun sam usro kad sam bio mlad (nemam rakeback), pa bih htio igrati negdje gdje me poštuju....  big_smile  I daju mi 40% rakeback.

00

10

Re: goalwin iskustva

salemetal napisao:

Jel ima netko da igra na GoalWinu i da mu nije toliko grozno tamo?

Jako mi je privlačan rakeback od 40%, stars je prejadan ako nisi supernova, full tilt račun sam usro kad sam bio mlad (nemam rakeback), pa bih htio igrati negdje gdje me poštuju....  big_smile  I daju mi 40% rakeback.

Ja sam igrao jedno vrijeme tamo, i sve u svemu nije tako lose ako ti ne smeta ruzan izgled softwera (bar je meni ruzan) ali navikne se vremenom, ako ti ne smeta sto ti $$$ nekad dok izadjes sa stola se pojave na tvom accu nekad i nakon 24h, ako ti ne smeta to sto ne mozes izabrat preferred seat i tako to...

A ono sto je pozitivno je sto su igraci puno losiji nego na tiltu i starsima, i rakeback od 40% naravno big_smile

00

Re: goalwin iskustva

mile88 napisao:

ako ti ne smeta to sto ne mozes izabrat preferred seat i tako to...

Ja ne mogu vjerovat, još i ovo... ARRRRRGGGGGHHHHHHH!!!!!!!

Dajte ljudi onda preporučite neku sobu gdje je igra dosta soft, rakeback bar 30% i da se može izabrat prefered seat, i da podržava HUD.

PowerPoker mi je recimo super ali ne dopuštaju HUD.  lol

00

12

Re: goalwin iskustva

Kontaktiraj me za private deal. Reci koje sobe dolaze u obzir.

00

13

Re: goalwin iskustva

Imam pitanje dali ste dogovorili fiksni 40% cashback ili je ona VIP shema kao na ostalim skinovima?
a na banneru je malo zabrinjavajuće napisano:
http://slike.hr/slike/g/goalwin_b6827.jpg

assumption is the mother of all f ups

00

14

Re: goalwin iskustva

Ne, to je greška. Svaki igrač dobija 40% cashbacka.

00