Re: Main event 109 hand

@ lol, rutiner,
kao prvo nigdje na ovom forumu nisam se nikada hvalio nekakvim svojim rezultatima ili ikada tvrdio da sam neki igrač, tako da ne kužim kakve veze imaju bilo čiji rezultati s prcanjem. Valjda prcam čovjeka jer inače on voli prcati, dobro on zna zašto sam mu napisao onaj post, ako ne zna onda sam ga očito precjenio...
A što je on sada nedorastao da se može nositi s malo prcanjem pa počne postati nekakve gluposti (čak i da je  istina što je postao smatram da nije korektno) jer očito ne zna više bolje od toga,nije moj problem i ne želim sigurno s tobom ili bilo s kim oko toga  voditi daljne rasprave oko toga. Za mene je ova tema završena.

00

Re: Main event 109 hand

Ma ok krešo, ne želim nikakvu zlu krv, uostalom ti si za žešću raspravu, ali ti si aktivan igrač pokera sa nickom i igrama iza sebe i kada se nekome rugaš zbog loše igre moraš biti spreman odgovoriti šta je sa tvojom igrom i imaš li ti i lošije odigranih ruku, od ove o kojoj se raspravlja, u svojoj igri, kada je tako zapelo u rezultatima?

Zadnji popravljao rutiner (22-05-2012 17:24:36)

50

53

Re: Main event 109 hand

KresimirS napisao:

dobro on zna zašto sam mu napisao onaj post, ako ne zna onda sam ga očito precjenio...

marac9 napisao:
BoyFromBalkans napisao:

Javi se korisniku KresmiruS on ti prodaje testise nilskog konja, i magnetske narukvice, te stvari ti stoljecima dokazano skidaju urok. Nema na čemu

Hahahahahaha,kakav si ti majstor...

Ja sam se smijao njegovoj fori i izrazima koje upotrebljava(korisnik,testisi nilskog konja...) a ne tome što on prca tebe(iako je taj vaš odnos baš sladak).

00

54

Re: Main event 109 hand

KresimirS napisao:

Za mene je ova tema završena.

Ako netko još ima što dodati neka napiše a onda može i lock što se mene tiče.Idem sjesti na bajk što bi rekao Toni G. tongue

00

Re: Main event 109 hand

Kakav lock.Dok netko nekom ne opsuje ustasku mater nema zatvaranja.

40

Re: Main event 109 hand

meni nije jasno kak vam se da više.

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
20

Re: Main event 109 hand

rutiner napisao:

ti si aktivan igrač pokera sa nickom i igrama iza sebe i kada se nekome rugaš zbog loše igre moraš biti spreman odgovoriti šta je sa tvojom igrom i imaš li ti i lošije odigranih ruku, od ove o kojoj se raspravlja, u svojoj igri, kada je tako zapelo u rezultatima?

U koji si ti pak film zalutao?  lol

Kaj ti nije bolje da ideš trollati u onu temu gdje je Tatjana P., ako ništa drugo vidjet češ pravi "top pair"...  big_smile

00

Re: Main event 109 hand

marac9 napisao:

iako je taj vaš odnos baš sladak

Buduće da su vaši postovi sličnog nivoa,prije bih rekao da ste vas dvoje u nekakvom odnosu...Zato valjda i kužiš njegove (imbecilne) postove, ja moram priznati da nisam kužio kaj je pisac želio reći u onom postu i pretpostavljam da će to ostati vaša tajna.  roll

00

Re: Main event 109 hand

RedDevil_7 napisao:

meni nije jasno kak vam se da više.

Meni jedva da se da pisati, ali ne kužim kako se tebi uopće da čitati ovaj proljev... wink
Ja ne bih da sam na tvom mjestu...  big_smile

00

Re: Main event 109 hand

KresimirS napisao:

Za mene je ova tema završena.

E da mi je kuna za svaki put kad si to rekao i nastavio prepucavanje ajooooj cudo..

I'm so broke, I can't even pay attention.
50

Re: Main event 109 hand

Dr.Greenthumb napisao:

E da mi je kuna za svaki put kad si to rekao i nastavio prepucavanje ajooooj cudo..

A meni tek...  big_smile
Valjda ću se naučiti ( jednog dana).  wink

00

Re: Main event 109 hand

ovo je smiješno.

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Main event 109 hand

Nikada nisam sudjelovao u "trollfest temama" ali ipak moram nešto napisati..
Što se samog handa tiče. Call pf mi je naj optimalniji play, presuludo mi je foldati na 5bet, a jako tesko igrati ako callas 5bet (zbog sizinga na ostalim streetovima). Flop  c/r, ne samo iz razloga što moramo "napuniti put" - mrzim taj izraz, već iz razloga što nam je range cap-an ovdje i u njihovoj fishy mind processu (a field je stvarno smiješan, vjerovatno najfishy mtt godine) QQ je must 4bet pf, pa prema tome oni nikada ne misle da ti tu imaš QQ, rijetko ćeš dobiti fold od bilo kakvog made handa, dovoljno ste deep i da izvede nekakvu pizdariju sa airom, zašto bi mu nužno davali top range odma!
Nakon cr, bet turn, ship river  i pas mater za sdw (koji nisi smio postati u 5 postu odmah)
Nadalje, bas svaku temu uvijek procitam i uvijek kada je neka svađa Kresimir je glavni, uvijek se nesto opravdavaš, svađaš, prigovaraš mislim wtf? Šta si ti Phil Galfond pa zahtjevaš ostalih nekakv respect? Kada si ti složio kunstriktivnu temu, stavio nekakav "sick" spot? Koju igru točno beataš? Logiraš se na forum da bi trollao i podjebavao ekipu, stvarno jadno!
Turčin je najbolji mtt igrač na forumu, bez konkurencije (budući da Soultori nije aktivan) i bez obzira što sam HU igrač, tu i tamo kada upalim neki MTT kao sada ove SCOOP-ove tražio sam turčina za mišljenje, jer jedno je poker skill, a drugo su rezultati..
Poker nije fer igra, ako ste mislite da je život fer najveću pogrešku ste napravili kada ste počeli igrati poker.
Rezultati nisu nužno  realan prikaz poker znanja zbog varijance, good runa etc.
I shvatite Turčina, 3 tjedna nije jeo janjetinu pa je ovako malo zdrkan i ohol, mene je obrisao sa skype-a  big_smile
Peace!

Zadnji popravljao hendrixjimmi (22-05-2012 19:18:48)

50

64

Re: Main event 109 hand

bogami nisam, al da znas kakav sam srneci gulas danas izudaro

00

65

Re: Main event 109 hand

ukljucit cu se i ja u raspravu, samo da ovaj rolat izudaram

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Main event 109 hand

hendrixjimmi napisao:

Šta si ti Phil Galfond pa zahtjevaš ostalih nekakv respect?

Sine zašto me uvlačiš u sranja?

9150
00

67

Re: Main event 109 hand

croman19 napisao:

Kakav lock.Dok netko nekom ne opsuje ustasku mater nema zatvaranja.

lol  lol  lol Play of the day.

00

Re: Main event 109 hand

hendrixjimmi napisao:

mislim wtf? Šta si ti Phil Galfond pa zahtjevaš ostalih nekakv respect?

Nisam, a koji q-ac si ti... ?

04

69

Re: Main event 109 hand

Nego di je Tatjana pitam ja vas?I ko je sad taj tutlek Kar Meklin?Samo da čujem da neko špreha kanadski u Tkalči,ošamarit ću ga ko babu kuiš?

00

Re: Main event 109 hand

KresimirS napisao:
hendrixjimmi napisao:

mislim wtf? Šta si ti Phil Galfond pa zahtjevaš ostalih nekakv respect?

Nisam, a koji q-ac si ti... ?

http://i.qkme.me/35cv0z.jpg

10

Re: Main event 109 hand

Marac, svaka čast, nisi se niti jednom spustio na razinu KresimiraS i zbog toga, da si 100 puta  odigrao loše ovaj isti hand imaš respect od mene veći nego da milijun puta odigraš ovaj hand savršeno.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

72

Re: Main event 109 hand

sinisaT5 napisao:

Marac, svaka čast, nisi se niti jednom spustio na razinu KresimiraS i zbog toga, da si 100 puta  odigrao loše ovaj isti hand imaš respect od mene veći nego da milijun puta odigraš ovaj hand savršeno.

Thnx bro.Nakon nekog vremena on izgubi ideje i živce i počne vrijeđati sve oko sebe i upotrebljavati riječi imbecil,glup,lud,k...c...Odgovarati na takvoj razini mi uopće nije challenge pa ga samo pustim da se sam zakopa.

00

Re: Main event 109 hand

lol

00

Re: Main event 109 hand

marac9 napisao:

Nego di je Tatjana pitam ja vas?I ko je sad taj tutlek Kar Meklin?Samo da čujem da neko špreha kanadski u Tkalči,ošamarit ću ga ko babu kuiš?

Tatjana je na high stakeovima, nebu se zajebavala sa ovdašnjim nl10 genijalcima lol

00

75

Re: Main event 109 hand

epic topic, čak i zabavan  big_smile
previše filozofirate, da bi ste osvojili turnir naravno treba sreće ali treba i riskirat i ponekad  bacit huge hand ali ovo nije niti priblizno nekom riziku ili sick foldu!
Idealna situacija da te gurne dobro u turnir, da bi opce mogao razmisljat o foldu na riveru trebal bi imat veliki history s tim igračem a to naravno nemaš i sigurno se neradi o nekom dobrom regu.
95% mtt regova bi se sretno zgurala all in, jbg ak ne prođe registriras se na drugi i idemo dalje!

10