Tema: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

Hello svima!
Kao sto naslov glasi... po pitanju padanja karti.. U zadnje vrijeme igram na PS-u i nemogu vjerovati da se takve stvari desavaju. Da se odmah razumijemo , nisam neki profic niti igram neznam koliko hendova dnevno mjesecno, odigram kad uhvatim vremena, medjutim u to malo vremena sto ja uhvatim (10-ak dana dok mi je godisnji) odigram recimo 5k ruku i na tih 5k ruku da se desavajau hendovi poput AQs vs AQ all in preflop i ovaj AQ pogodi boju sa 4 karte , all in prefolp AK vs A5 i 5 na riveru , QQ vs 88 all in preflop flop Q turn 8 river 8 , all in preflop AJ vs A10 i ovaj sa 10 pogodi skalu i necu uopce govorit koliko takvih sitacija mi se desilo u ovo malo sto ja odigram preko neta, to je postalo toliko fuckin precesto , ne samo meni nego kakvi hendovi padaju i drugima strasno...
Nemam nekog iskustva sa live pokerom osim nesto sitno rendovima ( njub poker) i par turnira po casinima hrvatske lutrije i privatnih poker klubova... Tamo sam odigrao puno manje od 5k hendova ali ako su se ovakve stvari i desile mozes ih nabrojati na prste jedne ruke...

Jednom sam negdje citao da PS dnevno provjerava i update-a te svoje programe za djeljenje hendova i da imaju neki certifikat da su kao ful uspjeli priblizit taj svoj softwer da dijeli kao i u live pokeru.... Zadnjih 5 dana mi je jako tesko povjerovati da se ovakve stvari inace desavaju u pokru....
Dali je bolje prebacit se na live poker i jebeno malo proputovat i uzivat u pokeru ili izggubit kosu i zivce gledajuci sta pada na online pokeru?!?

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

g0suboy napisao:

ne samo meni nego kakvi hendovi padaju i drugima strasno...

  big_smile

sve je to std.

Na live će ti bit zajebanije jer trebaš otputovat do drugo mjesta gdje je novi mtt , online samo klikneš sljedeći po redu.

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

odigras 5k ruku u tjedan dana...e sad si izracunaj kolko ti treba live da odigras 5k ruku i nakon toga si usporedi...

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

Budeš se naviknuo i počeo vjerovati kako je to normalno. Na kraju skužiš kako je live namješten jer stalno dobivaš loše karte. roll

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

Po meni su neke stvari rigged i to je lako vidljivo golim okom,već sam pisao o tome i mogao bih još danima nabrajati sumnjive stvari i sheme koje se ponavljaju ali sam skužio da to nema smisla jer su ljudi alergični na to,što je i logično jer ih iritiraju pretpostavke da je ono čime se bave prevara.Uostalom ako je rigged onda je rigged za sve pa samim time onaj tko bolje igra će na duge staze biti uspješniji od onoga koji loše igra.

g0suboy napisao:

i da imaju neki certifikat da su kao ful uspjeli priblizit taj svoj softwer da dijeli kao i u live pokeru....

Uspjeli približiti?Ili je random ili rigged,nema između,kao da si malo mrtav.

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

Hannibal napisao:

Budeš se naviknuo i počeo vjerovati kako je to normalno. Na kraju skužiš kako je live namješten jer stalno dobivaš loše karte. roll

lol  lol  lol  lol +1 000 000.

00

7

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

marac9 napisao:

Uspjeli približiti?Ili je random ili rigged,nema između,kao da si malo mrtav.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pseudorand … _generator

Zadnji popravljao dabac (21-05-2012 11:38:45)

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

@Dabac Znači čisti random je nemoguće napraviti,ako sam dobro skužio?

Zadnji popravljao marac9 (21-05-2012 11:53:15)

00

9

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

in b4 tema od 5 stranica  roll

Zadnji popravljao Tonac (21-05-2012 12:12:50)

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

marac9 napisao:

@Dabac Znači čisti random je nemoguće napraviti,ako sam dobro skužio?

Tako je.. wink  Računalo ne može izmišljati brojeve napamet. Takvi brojevi se nazivaju pseudoslučajni brojevi. Npr. ako napišeš kod u c++, s funkcijom rand(), svaki put kad ponovno pokreneš program davat će iste brojeve. Naravo postoje bolje metode jer ovo što sam ja naveo je trivijalan primjer. Ali sigurno je da se brojevi uvijek izvlače pomoću algoritma, a kad je tako, to znači da su na neki način unaprijed određeni.

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

Odi igrat live, vratit ćeš se za dva tjedna;)

00

12

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

snoopy_vector napisao:

Tako je.. wink  Računalo ne može izmišljati brojeve napamet. Takvi brojevi se nazivaju pseudoslučajni brojevi. Npr. ako napišeš kod u c++, s funkcijom rand(), svaki put kad ponovno pokreneš program davat će iste brojeve. Naravo postoje bolje metode jer ovo što sam ja naveo je trivijalan primjer. Ali sigurno je da se brojevi uvijek izvlače pomoću algoritma, a kad je tako, to znači da su na neki način unaprijed određeni.

ne... većina pseudorandom generatora generira na bazi nekakvog clocka (bilo internog ili eksternog), zato nećeš nužno dobivat iste brojeve i korelacija među brojevima i općenito sekvencama je vrlo niska (tj. ako je dobar generator, za ljudsko oko nezamjetna)... guglajte malo pseudorandom generatore, a možete između ostalog nać i konkretno kako starsovi serveri npr. generiraju slijedove karata, evo pa čitajte:
www.pokerstars.com/poker/rng/

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3k2grMVyU1r3l9dio1_500.gif

30

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

live je dosadan za popizdit, samo cekas aseve, ovamo opržiš 24 stola i evo ih svako malo, ne tribas čekat kad ce doc ono BAREN AQ da mozes odigrat. I onda dobijes AK rejzas prf na 25bbova i 4 plate, jeadn ima KJ drugi 84 (cenar male) etc etc. Dodje AKJ dvi kare vs 3 igraca nes nikad prezivit.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
20

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

dabac napisao:
snoopy_vector napisao:

Tako je.. wink  Računalo ne može izmišljati brojeve napamet. Takvi brojevi se nazivaju pseudoslučajni brojevi. Npr. ako napišeš kod u c++, s funkcijom rand(), svaki put kad ponovno pokreneš program davat će iste brojeve. Naravo postoje bolje metode jer ovo što sam ja naveo je trivijalan primjer. Ali sigurno je da se brojevi uvijek izvlače pomoću algoritma, a kad je tako, to znači da su na neki način unaprijed određeni.

ne... većina pseudorandom generatora generira na bazi nekakvog clocka (bilo internog ili eksternog), zato nećeš nužno dobivat iste brojeve i korelacija među brojevima i općenito sekvencama je vrlo niska (tj. ako je dobar generator, za ljudsko oko nezamjetna)... guglajte malo pseudorandom generatore, a možete između ostalog nać i konkretno kako starsovi serveri npr. generiraju slijedove karata, evo pa čitajte:
www.pokerstars.com/poker/rng/

pa to sam i napisao.. Moj primjer je bio trivijalan. Ako samo napises (seedas) srand(time(NULL)); to je generiranje na bazi nekog clocka,ali ponavljam, to nisu slucajni brojevi jer za njih postoji algoritam.. wink

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

Obzirom da se ovakve teme otvaraju na tjednoj bazi, admini bi mogli otvoriti jednu generalnu pa nek svi koji imaju problema sa razumijevanjem vjerojatnosti postaju kolko žele i što žele.

Meanwhile, u svim boljim knjižnicama: http://www.nakladaslap.com/knjige.aspx? … fe75449d12
i na svim boljim internetima: http://en.wikipedia.org/wiki/Cognitive_bias  ima zanimljivog štiva koje lijepo objašnjava zašto nije rigged, no ekipu koja i u marmeladi pronalazi urotu ionako ništa ne može razuvjeriti.

00

17

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

sve se to događa i na live pokeru samo sporije jer se dijeli manje handova na sat.

npr. u zadnjih tjedan dana sam na liveu 3 puta imao aseve na kraljeve u all-inu prije flopa. Nisam dobio nijednu ruku od te tri.

bad beats happen, pomiri se s time ako misliš ozbiljnije igrat poker

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

chillin napisao:

live je dosadan za popizdit, samo cekas aseve, ovamo opržiš 24 stola i evo ih svako malo, ne tribas čekat kad ce doc ono BAREN AQ da mozes odigrat. I onda dobijes AK rejzas prf na 25bbova i 4 plate, jeadn ima KJ drugi 84 (cenar male) etc etc. Dodje AKJ dvi kare vs 3 igraca nes nikad prezivit.

LIVE JE ZAKON..ko me zna zna i kako igran na live-u i da ga vise svacan ka zajebanciju i zabavu.mislin da odigran na 1-2 75% handova minimalno..najdraze mi je crackat AA ili KK nekome sa 73 off wink dok san na netu najveca nitara i ne upustan se u takve playeve(doduse ne igran cash) jer mi je net ipak izvor prihoda pa ka moran bit ozbiljan...sa bi moga opalit  nit staretegiju na live-u i sve vas oprat u pota ili u platinuma...weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee živia liveeeeeeeeeeeeeee big_smile

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

zarinjo napisao:
chillin napisao:

live je dosadan za popizdit, samo cekas aseve, ovamo opržiš 24 stola i evo ih svako malo, ne tribas čekat kad ce doc ono BAREN AQ da mozes odigrat. I onda dobijes AK rejzas prf na 25bbova i 4 plate, jeadn ima KJ drugi 84 (cenar male) etc etc. Dodje AKJ dvi kare vs 3 igraca nes nikad prezivit.

LIVE JE ZAKON..ko me zna zna i kako igran na live-u i da ga vise svacan ka zajebanciju i zabavu.mislin da odigran na 1-2 75% handova minimalno..najdraze mi je crackat AA ili KK nekome sa 73 off wink dok san na netu najveca nitara i ne upustan se u takve playeve(doduse ne igran cash) jer mi je net ipak izvor prihoda pa ka moran bit ozbiljan...sa bi moga opalit  nit staretegiju na live-u i sve vas oprat u pota ili u platinuma...weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee živia liveeeeeeeeeeeeeee big_smile

kad već spominješ platinum? igra li se šta tamo, to je odnedavno otvoreno?

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

zarinjo napisao:
chillin napisao:

live je dosadan za popizdit, samo cekas aseve, ovamo opržiš 24 stola i evo ih svako malo, ne tribas čekat kad ce doc ono BAREN AQ da mozes odigrat. I onda dobijes AK rejzas prf na 25bbova i 4 plate, jeadn ima KJ drugi 84 (cenar male) etc etc. Dodje AKJ dvi kare vs 3 igraca nes nikad prezivit.

LIVE JE ZAKON..ko me zna zna i kako igran na live-u i da ga vise svacan ka zajebanciju i zabavu.mislin da odigran na 1-2 75% handova minimalno..najdraze mi je crackat AA ili KK nekome sa 73 off wink dok san na netu najveca nitara i ne upustan se u takve playeve(doduse ne igran cash) jer mi je net ipak izvor prihoda pa ka moran bit ozbiljan...sa bi moga opalit  nit staretegiju na live-u i sve vas oprat u pota ili u platinuma...weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee živia liveeeeeeeeeeeeeee big_smile


zarinjo nisan bio u pota ima sto godina...reci mi ima li sta igre i kako ej u paltinuma im ali ljudi i koji se blindovi igraju ?

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

evo malo live pokera sa PCA , pa ćete vidjeti iste stvari kao i na pokerstarsu svaki dan .

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

ivica5261 napisao:

evo malo live pokera sa PCA , pa ćete vidjeti iste stvari kao i na pokerstarsu svaki dan .

Pa to je PokerStarsov turnier, zato je i rigged kao i njihova stranica...   wink

00

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

lolohebic123 napisao:
zarinjo napisao:
chillin napisao:

live je dosadan za popizdit, samo cekas aseve, ovamo opržiš 24 stola i evo ih svako malo, ne tribas čekat kad ce doc ono BAREN AQ da mozes odigrat. I onda dobijes AK rejzas prf na 25bbova i 4 plate, jeadn ima KJ drugi 84 (cenar male) etc etc. Dodje AKJ dvi kare vs 3 igraca nes nikad prezivit.

LIVE JE ZAKON..ko me zna zna i kako igran na live-u i da ga vise svacan ka zajebanciju i zabavu.mislin da odigran na 1-2 75% handova minimalno..najdraze mi je crackat AA ili KK nekome sa 73 off wink dok san na netu najveca nitara i ne upustan se u takve playeve(doduse ne igran cash) jer mi je net ipak izvor prihoda pa ka moran bit ozbiljan...sa bi moga opalit  nit staretegiju na live-u i sve vas oprat u pota ili u platinuma...weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee živia liveeeeeeeeeeeeeee big_smile


zarinjo nisan bio u pota ima sto godina...reci mi ima li sta igre i kako ej u paltinuma im ali ljudi i koji se blindovi igraju ?

u pota imas sve od 1-2 do 10-20 i plo 1-2..u gusica imas ios jacu igru,a u platinuma se igra2.5-5kn

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Dali je internet poker imalo slican live pokeru

zarinjo napisao:
chillin napisao:

live je dosadan za popizdit, samo cekas aseve, ovamo opržiš 24 stola i evo ih svako malo, ne tribas čekat kad ce doc ono BAREN AQ da mozes odigrat. I onda dobijes AK rejzas prf na 25bbova i 4 plate, jeadn ima KJ drugi 84 (cenar male) etc etc. Dodje AKJ dvi kare vs 3 igraca nes nikad prezivit.

LIVE JE ZAKON..ko me zna zna i kako igran na live-u i da ga vise svacan ka zajebanciju i zabavu.mislin da odigran na 1-2 75% handova minimalno..najdraze mi je crackat AA ili KK nekome sa 73 off wink dok san na netu najveca nitara i ne upustan se u takve playeve(doduse ne igran cash) jer mi je net ipak izvor prihoda pa ka moran bit ozbiljan...sa bi moga opalit  nit staretegiju na live-u i sve vas oprat u pota ili u platinuma...weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee živia liveeeeeeeeeeeeeee big_smile

http://troll.me/images/creepy-willy-wonka/cool-story-bro-i-bet-you-tell-that-at-parties-and-everyone-loves-you-thumb.jpg

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00