Tema: Pozdrav

Bok svima!
prije nekoliko mjeseci sam se na nagovor kolege počeo interesirati za tzv. 'laku lovu' na pokeru, za koju sad mogu reći, u ime obojice, da je sve osim toga. Sukladno tome, iz prikrajka sam pratio na ovom forumu anlizu hendova, pogledao par videa, općenito se informirao o stvarima koje bi mi mogle olakšati posao.

Uplatih 300$ krajem veljače na Starse da bi mogao ko čovjek grindati NL10 i probijati se gore po limitima. Nažalost, ništa od toga, i dalje se mučim na istom limitu, a igra mi se više manje svodi na break even i grindanje bonusa. Čak sam bio i zadovoljan, sve dok me cijeli prošli tjedan nije toliko posralo da sam spuho 120$. Igram prosječno 2 sata dnevno, cash game, 6 stolova. Mislim da ne igram preloše no prostor za napredak je enorman. A realno, da li me jede varijanca ili sam jednostavno loš, ne mogu sa sigurnošću odgovoriti.

Stasi u leak busteru na 95k ruku su: VPIP 16.6; PFR 13.4; 3BET 3.8; CALL VS 3BET 23.7; AGG 2,55; WTSD% 23.3; CBET FLOP% 63,7.

Kao što se da vidjeti, 3bet me opasno hebe. Jednostavno ne znam više koga bi na koje karte 3betao, a i na 4bet odustajem praktički na bilo koje karte osim KK AA. Ako itko ima neki savjet po pitanju toga, ili unapređenju ikojeg drugog segmenta, otvoren sam za prijedloge/savjete.

Dalje, s obzirom da na Starsima na NL10 mogu svojim tempom igranja doći maksimalno do Silver statusa, rakeback je katastrofalan i nedostatan da pokrije coolere i sakaute koji me tako vole (ili bar tako prosječan poker noob razmišlja). Ozbiljno razmišljam o tome da dignem pare sa Starsa i stavim ih na neki sajt koji nudi dovoljno veći rakeback kako bi barem tim putem došao do nekog plusa i krenuo prema gore na limitima. Naravno, bilo bi ekstra poželjno i da podržava HEM, ne želim nakon njega igrati 'u mraku'. Tu sam također otvoren za prijedloge.

Toliko o meni kao poker zvijezdi  wink

Zadnji popravljao walt3r88 (28-05-2012 18:59:19)

00

Re: Pozdrav

Ako igras poker samo par mjeseci onda sigurno imas puno leakova i trebas jos puno nauciti ali sigurno si na pravom putu jer se vidi da si skuzio osnovne stvari.Pocet na nl10 sa 300$ je ok.Igrati 4-6 stolova je najbolje za pocetak.
Sto se tice 3beta,povecaj 3bet u poziciji.Tu mozes 3betati sve i jako cesto.Protivnicima ce biti tesko igrat protiv toga.
Uglavnom standard savjet,moras igrati jako puno i gledaj jako puno coaching videaa.To su najbolji nacini da napradujes.

00

Re: Pozdrav

dobrodosao walter!  big_smile

00

4

Re: Pozdrav

Mislim da si na pravom putu.. a da odes sa Starsa isto podrzavam, imas boljih stranica za cash micro limite.

Sto se 3betanja tice toplo preporucam "PBJaxx-SSNL Exploit [3Betting]" sa Bluefirea, i "Neil-on-3betting" isto..

Za kraj samo hrabro  wink  i evo jedna izjava koja mi je ostala u glavi i pogurala u samom pocetku: "Promisljajte svaki svoj potez i ne posustajte dok za svaki play nemate jasne argumente" zz i dobrodosao  wink

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Pozdrav

Hvala na željama i pozdravima.
Što se videa tiče, nagledao sam ih se dosta, i planiram i dalje, samo kaj se većina njih svodi na veće limite, gdje se barela i blefa, te općenito više razmišlja o rangevima. Mislim da dosta toga nije primjenjivo za micro limite, za njih se non stop govori da treba value betati i samo value betati.
Većina pokušaja barelanja završi foldom i udarcem po čelu. Al dobro, bit će valjda ploda s vremenom wink

Zadnji popravljao walt3r88 (28-05-2012 20:08:15)

00

Re: Pozdrav

walt3r88 napisao:

Hvala na željama i pozdravima.
Što se videa tiče, nagledao sam ih se dosta, i planiram i dalje, samo kaj se većina njih svodi na veće limite, gdje se barela i blefa, te općenito više razmišlja o rangevima. Mislim da dosta toga nije primjenjivo za micro limite, za njih se non stop govori da treba value betati i samo value betati.
Većina pokušaja barelanja završi foldom i udarcem po čelu. Al dobro, bit će valjda ploda s vremenom wink

Meni se čini da si na pravom putu. Makni se sa starsa. On je dobar za sve osim za micro limite na cashu smile

Preporučam neki od talijanskih sajtova, tamo će ti BR rasti vrlo brzo.

00

Re: Pozdrav

dobrodošao

00

8

Re: Pozdrav

za pocetak igraj 4 stola, ne vise i svaki potez si proucavaj, znaci prije nego raisas pitas se zasto
to radim i sta cu dalje. nemoj vijati statuse i volumen nego gledaj na kvalitetu igre. bolje odigraj 500 handova
ali da znas da si to dobro odradio.

20

9

Re: Pozdrav

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00