Re: *** Euro 2012-komentari ***

LOL!
Mrzim ovakve patetične, nimalo smiješne komentare..
Da smo popušili, srali bi na sve strane, kada dobijemo onda je curiiii -> LOL ..
Jučer smo odigrali utakmicu iznad svih očekivanja, veći dio igrača je bilo na razini iznad svojih mogućnosti (Srna, Rakitić, Mandžukić, Perišić) Modrić je bio maestralan, par levela iznad svakog igrača na terenu, Ćorluka i Pletikosa solidni, Vukojević pokazao da mu Dujmović može čistiti kopačke.. Ali moram ovo napisati Strinić KRIMINALAN, nevjerovatno da to niti u jednim medijima nije dobilo pažnju..
Prema naprijed nikakav, u obrani nesiguran, ispucao je tonu lopti u out, uvijek kasnio na igrača..daleko najlošiji/limitiraniji igrač na EP..
S druge strane Šifo .. ne znam koji vrag uvijek pušta igrača ispred sebe u zoni od 20metara, pa mora biti ispred.. mislim to su neke osnove stopera, bio je također očajan ali to ne iznenađuje on je limitiran, znali smo to od početka...
Na kraju, svaka im čast stvarno, ostavili su srce, iznenadili sve. Kasnije sam pogledao neke opširnije sažetke, hladne glave, bez euforije.. imali smo hrpetinu stvarno vrhunskih akcija. Oni su svoj dio odradili, realno je da popušimo od Španjolaca i Talijana, sve dalje što napravimo biti će podvig, ali nakon sinoć imamo razloga biti optimisti !  cool

41

Re: *** Euro 2012-komentari ***

hendrixjimmi, potpisujem apsolutno svaku rijec tvog posta iznad! U potpunosti se slazem sa svakom recenicom,  pogotovo za cinjenice oko Strinica!

Pitanje za sve, koga bi vi stavili da igra na tome mjestu? Po meni je Strinic iznimno losa opcija, a ni Pranjica ne vidim kao alternativu! Mozda netko tko trenutno uopce nije u reprezentaciji!?!?

00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Talijani su u vrijeme Vierija, Inzaghija igrali više preko bokova jer su ovi bili odlični skakači sada je malo drugačija situacija Cassano i Di Natale (koji će uvjeren sam igrati protiv nas, jer uz svu čast Baloteliju na skillu frajer je kompletni idiot) su bolji tehničari, brzanci nego skakači (obojica nemaju preko 175cm) prema tome nije nužno da nam bekovi budu toliko defanzivni jer oni će više pokušati kroz sredinu preko Pirla, čak štoviše uvjeren sam da će pokušati prepustiti incijativu nama kako bi nas uništavali preko kontri što su protiv Španjolaca odigravali fenomenalno.. Tako da iako bih ja protiv Irske na tu stranu stavio Šimunića koji je već igrao na toj poziciji i kod Bilića, ali i kod Cice, ali protiv talijana definitivno Pranjića, bez obzira što nije u formi, ali mislim da je to više zbog toga što nije konstantan...
kao lijevog stopera stavio bih Vidu koji je imao dobru sezonu, puno je igrao, ne obožavam ga baš pretjerano ali teško je moguće biti lošiji od Šife..

Zadnji popravljao hendrixjimmi (11-06-2012 13:14:57)

10

29

Re: *** Euro 2012-komentari ***

hendrixjimmi napisao:

realno je da popušimo od Španjolaca i Talijana, sve dalje što napravimo biti će podvig

realno qurac..  nikakvo iznenađenje ne bi bila nasa pobjeda nad Talijanima pa tako ni Spanjolcima, znamo igrat nogomet i mi i oni, imamo vrhunske pojedince i kvalitetnu momcad koja djeluje uigrano i kompaktno, tako da nemojmo pricat o nekim 'podvizima', sve je otvoreno, blagi favoriti jesu ali samo na papiru, a to nista ne znaci kad 2 jake momcadi izađu na teren

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: *** Euro 2012-komentari ***

calm down!
Ponjela te euforija, neka je, lijepo je to.. Ali ovo je bila samo Irska svi naši to moraju znati, ne znam jesi li gledao utakmicu u 18h
između Španjolske i Italije, eto.. onaj tko je zna o čemu govorim, naravno da bi naša pobjeda bila iznenađenje, ali ne i prevelika senzacija (pretjerao sam sa riječi: podvig) Teško je stavljati našu reprezentaciju i Španjolsku u istu rečenicu, kad jedini naš igrač koji bi igrao u Španjolskoj je Modrić.. S talijanima je druga priča, imamo šanse ali oni su favoriti..

00

31

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Talijani su usrani jer znaju da su nam stalne musterije i to je jedna od nasih prednosti. De Rossi prvi put u zivotu igra na mjestu stopera i odigrao je odlicno,ali protiv momcadi s visokim napadacima i stalnim centarsutima mislim da se i ne bi bas tako dobro snasao kao protiv malih spanjolaca.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

32

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Mene samo malo zivcira ajmo rec taj stav repke i stozera koji se preko medija prenio i na ostale, kao 'vidit cemo, pokusat cemo' i sl. pa jbte Bilicu zaderi se 'bit cemo prvaci europe' i doviđenja  big_smile   nema smisla dizat u nebesa ni Spa ni Ita, imamo odlicnu momcad i mozemo zaigrat nogomet bez straha protiv bilo koga.. treba vise njih bit strah nego nas !  smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Tonac napisao:

Mene samo malo zivcira ajmo rec taj stav repke i stozera koji se preko medija prenio i na ostale, kao 'vidit cemo, pokusat cemo' i sl. pa jbte Bilicu zaderi se 'bit cemo prvaci europe' i doviđenja  big_smile   nema smisla dizat u nebesa ni Spa ni Ita, imamo odlicnu momcad i mozemo zaigrat nogomet bez straha protiv bilo koga.. treba vise njih bit strah nego nas !  smile

Da imaju stav "Razvalit cemo te spanjolce i talijane,bolji smo od njih" onda to nebi bila euforija i optimisticnost nego bi jednostavno znacilo da su glupi ko kurac".Ovako su bar inteligetni.Naravno da u sebi vjeruju da mogu pobjedit i da mogu igrati ravnopravno sa njima i da ce dati 200% kad dode utakmica ali naravno da nece pocet izjavljivat u javnosti kako su najbolji i kako ce sve dobit.

00

34

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Bravo naši,sjana tekma.Nadajmo se samo da će obrana biti bolja u sljedećim utakmicama protiv boljih timova.Nego danas igraju Engleščići,najveći nogometni antitalenti na planeti.Nadam se samo da će nekako proći skupinu da im se napijemo krvi i osvetimo za osvetu.Englezi su fish.Kao u pokeru kad ne znaš tko je za stolom fish onda si taj ti,e to su Englezi.Njihovim novinarima i javnosti iz prvenstva u prvenstvo nije jasno kako to oni ne mogu nikada ništa napraviti,naduvani kakvi jesu misle da su najbolji a u biti ne znaju igrati nogomet.Što drugo reći za narod koji je izmislio ovu igru i igra je već 150 godina,sa više od 40 000 registriranih nogometnih klubova i populacijom od preko 50 000 000 ljudi od kojih većina igra nogomet i samo nogomet.Čovjek bi očekivao da će s obzirom na oceansku klimu i vječnu kišu imati afiniteta prema dvoranskim sportovima ali ne,tko je ikada čuo za englesku košarku,rukomet,odbojku,vaterpolo,u svemu tome su na razini Albanije.Imaju nešto atletike i pizdarija tipa rugbi i kriket koji igraju samo oni i njihovi commonwealth robovi koji ih redovito peglaju u tome.Znači nogomet i samo nogomet a osvojili su samo jedno svjetsko,na domaćem terenu,golom koji nikada nije dokazan.Igra se 14. Evropsko prvenstvo a oni samo 3 puta prošli skupinu.Švabe i Argentinci pa i svi ostali im se redovito napiju krvi a ovima i dalje nije jasno zašto,pa mi imamo najjaču ligu,najbogatije klubove(pune stranaca) i izmislili smo nogomet.To je kao da SAD nemre osvojiti ništa u košarci ili Kina u pingaču.Englezi su fish.

00

35

Re: *** Euro 2012-komentari ***

hendrixjimmi napisao:

LOL!
Mrzim ovakve patetične, nimalo smiješne komentare..
Da smo popušili, srali bi na sve strane, kada dobijemo onda je curiiii -> LOL ..
Jučer smo odigrali utakmicu iznad svih očekivanja, veći dio igrača je bilo na razini iznad svojih mogućnosti (Srna, Rakitić, Mandžukić, Perišić) Modrić je bio maestralan, par levela iznad svakog igrača na terenu, Ćorluka i Pletikosa solidni, Vukojević pokazao da mu Dujmović može čistiti kopačke.. Ali moram ovo napisati Strinić KRIMINALAN, nevjerovatno da to niti u jednim medijima nije dobilo pažnju..
Prema naprijed nikakav, u obrani nesiguran, ispucao je tonu lopti u out, uvijek kasnio na igrača..daleko najlošiji/limitiraniji igrač na EP..
S druge strane Šifo .. ne znam koji vrag uvijek pušta igrača ispred sebe u zoni od 20metara, pa mora biti ispred.. mislim to su neke osnove stopera, bio je također očajan ali to ne iznenađuje on je limitiran, znali smo to od početka...
Na kraju, svaka im čast stvarno, ostavili su srce, iznenadili sve. Kasnije sam pogledao neke opširnije sažetke, hladne glave, bez euforije.. imali smo hrpetinu stvarno vrhunskih akcija. Oni su svoj dio odradili, realno je da popušimo od Španjolaca i Talijana, sve dalje što napravimo biti će podvig, ali nakon sinoć imamo razloga biti optimisti !  cool


a sta sam ja napisao drukcije od tebe??? jedino si ti bio "pristoniji"... pa schildenfeld je najgori igrac u prvih 11 (jucer ga je strinic malo zasjenio jer je isto bio los, al inace mislim da nije losiji od schildelfelda)... pa talijani i spanjolci ce nam gotovo sigurno dati 2 gola, a mi se mozemo nadat da ce to biti sve sto ce zabiti...

sto si i sam rekao, di natale i cassano su brzi i okretni napadaci, kako da njih nasa obrana (ovakva) zaustavi... po meni schildenfeld nemoze igrat u prvih 11, a ako ga bilic izvadi van siguran sam da mozemo bit 1. u grupi bez neke pretjerane subjektivnosti...

napad i vezni red su debelo na nivou i tu nemoze niko nista reci, zato i je taj komentar da ako dobijemo 2 da mozemo remizirati jer 2 gola im mozemo dat bez obzira sto brane buffon i casillas, imamo kvalitetne napdace... al svatko ko je imalo realan vidi da cemo se mi naprimati golova u sljedece dvije utakmice ukoliko obrana nastavi ovako igrati... po meni simunic mora biti drugi stoper ako radi niceg drugog, onda iskustva...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

36

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Dajte ljudi budimo realni, igrali smo protiv jedne od najgorih ekipa na euru, pa sama reakcija njihovih najvijaca poslije utakmice to pokazuje, Irci su presretni sto su uopce na euru. A povijest je pokazala da mi nakon svake dobre odigrane utakmice dobijemo hladan tuš. A realno gledajući sva tri gola su bila u najmanju ruku sretna, da ne kažem slučajna. Buffon i Cassilas to ne primaju.

13

Re: *** Euro 2012-komentari ***

hendrixjimmi napisao:

calm down!
Ponjela te euforija, neka je, lijepo je to.. Ali ovo je bila samo Irska svi naši to moraju znati, ne znam jesi li gledao utakmicu u 18h
između Španjolske i Italije, eto.. onaj tko je zna o čemu govorim, naravno da bi naša pobjeda bila iznenađenje, ali ne i prevelika senzacija (pretjerao sam sa riječi: podvig) Teško je stavljati našu reprezentaciju i Španjolsku u istu rečenicu, kad jedini naš igrač koji bi igrao u Španjolskoj je Modrić.. S talijanima je druga priča, imamo šanse ali oni su favoriti..

Tek sad zapravo ne znamo na čemu smo sa našima. Ovo šta su napravili Ircima je ruganje, a Irci nisu San marino smile i ne bi se ja iznenadio da oni još nekome pomrse račune.
Prava je šteta šta nam je obrana banana jer stvarno bi mogli daleko. Pravo je pitanje koliko Šimunić može, jer daleko je on od svojih dobrih dana,tako da nam jedino preostaje da ostali igrači daju 200% i krpaju te nedostatke. Vjerojatno su svi oni toga svjesni.

00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Muva napisao:

Dajte ljudi budimo realni, igrali smo protiv jedne od najgorih ekipa na euru, pa sama reakcija njihovih najvijaca poslije utakmice to pokazuje, Irci su presretni sto su uopce na euru. A povijest je pokazala da mi nakon svake dobre odigrane utakmice dobijemo hladan tuš. A realno gledajući sva tri gola su bila u najmanju ruku sretna, da ne kažem slučajna. Buffon i Cassilas to ne primaju.

pričaš pizdarije smile
danas svi igraju nogomet. Irci su bili nadigrani neovisno o golovima.

20

39

Re: *** Euro 2012-komentari ***

rutiner napisao:
Muva napisao:

Dajte ljudi budimo realni, igrali smo protiv jedne od najgorih ekipa na euru, pa sama reakcija njihovih najvijaca poslije utakmice to pokazuje, Irci su presretni sto su uopce na euru. A povijest je pokazala da mi nakon svake dobre odigrane utakmice dobijemo hladan tuš. A realno gledajući sva tri gola su bila u najmanju ruku sretna, da ne kažem slučajna. Buffon i Cassilas to ne primaju.

pričaš pizdarije smile
danas svi igraju nogomet. Irci su bili nadigrani neovisno o golovima.

Ovo su izmislili domisljati treneri da opravdaju poraze od underdoga smile Uvik ce bit boljih i gorih.
Zanimljivo je da uvijek kad pobijedimo zakljucak je - dobro smo igrali, kad izgubimo - lose smo igrali. Nitko ne gleda kako je druga momcad igrala. Sinoc je igrala katastrofalno.
A ako je ono nama sinoc bila najveca brzina, bojim se da nece biti dovoljna proiv boljih momcadi  roll

11

40

Re: *** Euro 2012-komentari ***

@Muva ma jucer na HRT2 u 8:45 ti je bila tekma..

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Muva napisao:
rutiner napisao:
Muva napisao:

Dajte ljudi budimo realni, igrali smo protiv jedne od najgorih ekipa na euru, pa sama reakcija njihovih najvijaca poslije utakmice to pokazuje, Irci su presretni sto su uopce na euru. A povijest je pokazala da mi nakon svake dobre odigrane utakmice dobijemo hladan tuš. A realno gledajući sva tri gola su bila u najmanju ruku sretna, da ne kažem slučajna. Buffon i Cassilas to ne primaju.

pričaš pizdarije smile
danas svi igraju nogomet. Irci su bili nadigrani neovisno o golovima.

Ovo su izmislili domisljati treneri da opravdaju poraze od underdoga smile Uvik ce bit boljih i gorih.
Zanimljivo je da uvijek kad pobijedimo zakljucak je - dobro smo igrali, kad izgubimo - lose smo igrali. Nitko ne gleda kako je druga momcad igrala. Sinoc je igrala katastrofalno.
A ako je ono nama sinoc bila najveca brzina, bojim se da nece biti dovoljna proiv boljih momcadi  roll

Pa neka izgube. Nije sramota izgubiti protiv Ita i Špa.
Dok ljudi daju srce na terenu svakog kritičara bez argumenata tjeram u k.
Irci su sve samo ne naivna ekipa. Sinoć su bili na domaćem terenu, motivirani 100% i bili su nemoćni poput male djece. možda to nekome ništa ne znači, ali meni je dovoljno da našima skinem kapu.

00

42

Re: *** Euro 2012-komentari ***

rutiner napisao:

ali meni je dovoljno da našima skinem kapu.

+1

Muva napisao:

IRL-CRO 0:0

Muva je samo malo ljut sto ga ne ide... tongue

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

43

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Bile napisao:
rutiner napisao:

ali meni je dovoljno da našima skinem kapu.

+1

Muva napisao:

IRL-CRO 0:0

Muva je samo malo ljut sto ga ne ide... tongue

hahaha, pa istina je da san ocekiva bolju predstavu Iraca, sigurno nisan ocekiva da ce primit gol u 3. minuti glavom sa 10 metara i onda jos asistirat jelavicu za 2:1...
Svaka cast nasima, dali su sve od sebe, ja samo tvrdim da biliceva izjava "ako budemo igrali protiv talijana kao protiv irske dobro ce bit" (bla bla parafraziram) nije na mjestu.
Oprostite na objektivnosti, ali to je moje misljenje, mozete me pribit na stup srama jer nisan rvatina, ali ja cu uvik pokusat objektivno gledat utakmicu.
Ajde u redu je, ocito je meni pun kurac euforicnosti, a nekima ljudima je nikad dosta. Necu vam vise kvarit dozivljaje. Jos jednom, moje duboke isprike na objektivnosti.

Zadnji popravljao Muva (11-06-2012 17:13:45)

10

Re: *** Euro 2012-komentari ***

nekuzim...odigramo jednu od dvije najbolje tekme zadnjih 4 godine i opet se nađe ljudi kojima to nije dovoljno..pogledaj si statistiku pa budi objektivan,hrv je dominirala i nista drugo..

20

45

Re: *** Euro 2012-komentari ***

marac9 napisao:

Bravo naši,sjana tekma.Nadajmo se samo da će obrana biti bolja u sljedećim utakmicama protiv boljih timova.Nego danas igraju Engleščići,najveći nogometni antitalenti na planeti.Nadam se samo da će nekako proći skupinu da im se napijemo krvi i osvetimo za osvetu.Englezi su fish.Kao u pokeru kad ne znaš tko je za stolom fish onda si taj ti,e to su Englezi.Njihovim novinarima i javnosti iz prvenstva u prvenstvo nije jasno kako to oni ne mogu nikada ništa napraviti,naduvani kakvi jesu misle da su najbolji a u biti ne znaju igrati nogomet.Što drugo reći za narod koji je izmislio ovu igru i igra je već 150 godina,sa više od 40 000 registriranih nogometnih klubova i populacijom od preko 50 000 000 ljudi od kojih većina igra nogomet i samo nogomet.Čovjek bi očekivao da će s obzirom na oceansku klimu i vječnu kišu imati afiniteta prema dvoranskim sportovima ali ne,tko je ikada čuo za englesku košarku,rukomet,odbojku,vaterpolo,u svemu tome su na razini Albanije.Imaju nešto atletike i pizdarija tipa rugbi i kriket koji igraju samo oni i njihovi commonwealth robovi koji ih redovito peglaju u tome.Znači nogomet i samo nogomet a osvojili su samo jedno svjetsko,na domaćem terenu,golom koji nikada nije dokazan.Igra se 14. Evropsko prvenstvo a oni samo 3 puta prošli skupinu.Švabe i Argentinci pa i svi ostali im se redovito napiju krvi a ovima i dalje nije jasno zašto,pa mi imamo najjaču ligu,najbogatije klubove(pune stranaca) i izmislili smo nogomet.To je kao da SAD nemre osvojiti ništa u košarci ili Kina u pingaču.Englezi su fish.

Čudan si lik al vjerojatno to znaš

When you got nothing, you got nothing to lose
00

46

Re: *** Euro 2012-komentari ***

@Muva,nije to euforija. Da smo odigrali zakurac i pobjedili 1:0 ne bi ovako razgovarali,a ja bi prvi govorio kako ce nas talijani i spanjolci pregaziti. Koliko god Irci bili slabi ipak mogu biti itekako neugodni,pogotovo ako cuvaju 0:0 (znamo tko je Trap),ali mi smo ih totalno nadigrali i rasturili. Osim obrane koja je malo kiksala svi su dali vise od ocekivanja,a ne vidim razlog zasto ne bi tako i nastavili. Kad uzmemo u obzir osakacenu italiju,pod stresom zbog afere namjestanja,tradiciju...mislim da imamo itekako pravo biti optimisti.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

hahaha, pa istina je da san ocekiva bolju predstavu Iraca, sigurno nisan ocekiva da ce primit gol u 3. minuti glavom sa 10 metara i onda jos asistirat jelavicu za 2:1...
Svaka cast nasima, dali su sve od sebe, ja samo tvrdim da biliceva izjava "ako budemo igrali protiv talijana kao protiv irske dobro ce bit" (bla bla parafraziram) nije na mjestu.
Oprostite na objektivnosti, ali to je moje misljenje, mozete me pribit na stup srama jer nisan rvatina, ali ja cu uvik pokusat objektivno gledat utakmicu.
Ajde u redu je, ocito je meni pun kurac euforicnosti, a nekima ljudima je nikad dosta. Necu vam vise kvarit dozivljaje. Jos jednom, moje duboke isprike na objektivnosti.

Tebi kao da je krivo šta je hr dobila. jbga to je već drugi problem koji ti ja ne mogu riješiti.
irci su u 14 zadnjih utakmica dobili 3 gola. Imaju izvrsnog trenera, imali su publiku...
Poslije onakve igre imamo pravo biti euforični, makar kada vidim sve ove velike reprezentacije,imali smo nesreću da smo u grupi sa vjerojatno najbolje dvije ekipe. Lopta je okrugla i u jednoj utakmici je sve moguće.Talijani su imali i puno jače ekpe pa su gubili od nas.
Neka pati kome smeta wink

00

48

Re: *** Euro 2012-komentari ***

kiklop napisao:


Čudan si lik al vjerojatno to znaš

big_smile I agree.

00

Re: *** Euro 2012-komentari ***

Koji očaj od tekme fra-eng... Englezi katastrofa, 90min u svojih 16m, francuzi kao da imaju tri igrača(nasri,benzema,ribery) i puštaju ih da se dodaju na 25m i to je to. Šteta vremena.

00

50

Re: *** Euro 2012-komentari ***

rutiner napisao:

Tebi kao da je krivo šta je hr dobila. jbga to je već drugi problem koji ti ja ne mogu riješiti.
irci su u 14 zadnjih utakmica dobili 3 gola. Imaju izvrsnog trenera, imali su publiku...
Poslije onakve igre imamo pravo biti euforični, makar kada vidim sve ove velike reprezentacije,imali smo nesreću da smo u grupi sa vjerojatno najbolje dvije ekipe. Lopta je okrugla i u jednoj utakmici je sve moguće.Talijani su imali i puno jače ekpe pa su gubili od nas.
Neka pati kome smeta wink

puj puj, nije mi  krivo sta smo dobili, nedajboze. samo eto imam jedan defenzivni stav i ne zelim se prikljucivat euforiji. Znas ono o pesimistima i optimistima, pesimistu ce bit drago kad se nesto dobro dogodi, a optimist je to ocekiva, kad se lose dogodi onda je obrnuto, uglavnom bolje bit pesimist tongue

@Bile
Znas i sam da su Talijani osvojili SP nakon najvece afere u povijesti tal nogometa...

00