26

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

butko napisao:

ma daj idi u pičku materinu

+1

00

27

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

vristim

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

tužno je da su ovo jedine čitane teme,cijeli dan ne budem na forumu, poveselim se da ima nešto pametno , kad ono standardno -kurac.

00

29

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

MasaKrisT napisao:

tužno je da su ovo jedine čitane teme,cijeli dan ne budem na forumu, poveselim se da ima nešto pametno , kad ono standardno -kurac.

+1

pogledam jucer temu, ono ok std.. evo dns je vec na 2 str, sto znaci da temi ne ginu minimalno 4 str gluposti

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Rodman napisao:
butko napisao:

ma daj idi u pičku materinu

+1

+100

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

TVex napisao:

ja ne znam ljudi stvarno koji je vama q?
kao da vam je netko gadno isprao mozgove... ok nemorate se slagat, možete pušiti propagandne fore, možete imati gadan poremećaj percepcije i godinama ne primijetiti neke brutalne podudarnosti koje su NAOČIGLED primjetive...

mhm..znaci tvoja percepcija je mocnija od statistike i matematike? svaka cast..

00

32

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Mich_Bjukenon napisao:
Rodman napisao:
butko napisao:

ma daj idi u pičku materinu

+1

+100

hahaha najjaci post ikad na ovom forumu...umjesto da ucimo i razmjenjujemo informacije mi stalno tu citamo par likova
koji tvrde da je sve namjesteno i to protiv njih

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

idrga napisao:
Mich_Bjukenon napisao:
Rodman napisao:

+1

+100

hahaha najjaci post ikad na ovom forumu...umjesto da ucimo i razmjenjujemo informacije mi stalno tu citamo par likova
koji tvrde da je sve namjesteno i to protiv njih

Mene opet i i ispočetka fascinira kako se ovakve teme najbrže napune postovima.

00

34

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

predlog za admine,
cenim svacije misljenje o ovoj temi svako ima pravo na to ali mislim da sve teme tipa da je online poker namesten, scam i sl neka budu zabranjene na ovom forumu tj ako ih neko otvori neka odmah budu obrisane. tako da ako neko ima zelju, potrebu da pise o tim stvarima neka radi to na drugom mestu. jer ovo bi treba biti forum o pokeru, samoj igri a ne jel namesteno ili ne
pozz

Zadnji popravljao k_paks (06-07-2012 13:19:05)

Now if you'll excuse me, I have a beam of light to catch!
00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Mene opet i i ispočetka fascinira kako se ovakve teme najbrže napune postovima.

Mene fascinira kojom se brzinom stvore uvijek isti pljuvači. Koga vraga se uzrujavate na takve teme, ako su vam budalaštine. Jedino logično objašnjenje je da i vas podsvjesno kopka to da li je sve čisto u pokeru roll
Lijepo preskočite temu u gg. pogledajte gospodu tipa moremorea i sl. i malo se ugledajte na njih. Najlakše je nekoga stjerat u pm i naravno pri tom ostati nekažnjen.

40

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Nije lakrdija sto netko prica da je poker mozda rigged,lakrdija je kad lik dode i kaze stacko sam se na flopu sa QQ,on je imao 1010 i dosla je 10 na river.Poker je rigged.

10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

rutiner napisao:

Mene opet i i ispočetka fascinira kako se ovakve teme najbrže napune postovima.

Mene fascinira kojom se brzinom stvore uvijek isti pljuvači. Koga vraga se uzrujavate na takve teme, ako su vam budalaštine. Jedino logično objašnjenje je da i vas podsvjesno kopka to da li je sve čisto u pokeru roll
Lijepo preskočite temu u gg. pogledajte gospodu tipa moremorea i sl. i malo se ugledajte na njih. Najlakše je nekoga stjerat u pm i naravno pri tom ostati nekažnjen.

Ja nikoga nisam sterao nigdje, niti bi to ikada učinio. Prestani ljude trpat po ladicama. Nema tu MI i VI, kao da smo jedni protiv drugih. Ništa nije crno-bijelo. I ja imam svoje sumnje, ali ne vidim što je konstruktivno ako se time netko toliko opterećuje. Samo si kvari igru i tilta.

Ako je netko baš uvjeren da je rigged na ovaj ili onaj način, onda treba prilagoditi igru kako najbolje zna, a ako nema rješenja, podić lovu i reć zbogom lopovi.

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

g0suboy napisao:

...pa eo odigrao sam  1.5k ruku i dozivio sam cca 30 handova gdje sam jebeno ispred na preflopu ili flopu ili TURNU a seljacine onda pobjede.... mislim dali mene to netko zajebava ili je to namjesteno?

Frende za mene ti brutalno runnas sa ovom statistikom, a vjerovao ili ne, nakon flopa ostane ovisno o igri 30ak karata u decku, i neke više manje uvijek u određenoj kombinaciji pomažu protivniku, čista matematika.

''Ne plaćam porez, plaćam rake.''
10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Ak vam je poker rigged, zasto ga i dalje igrate?

Da mislim da me netko vara u necemu, pa nebi u tome minute proveo!

00

40

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

tonkobonko napisao:

Ak vam je poker rigged, zasto ga i dalje igrate?

Da mislim da me netko vara u necemu, pa nebi u tome minute proveo!

degens gonna degen

12

41

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

butko napisao:

ma daj idi u pičku materinu

Pajk napisao:

degens gonna degen


Ovakvi postovi još jednom potvrđuju da je pokepro krcat neodgojenim balavcima koji nemaju pojma što znače riječi kao "tolerancija" ili "kultura komunikacije", nigdje ih nema kada treba prokomentirati neki pokeraški problem, ali su zato prvaci kada treba od sebe napraviti seljoberčinu.

Zadnji popravljao TVex (06-07-2012 17:48:32)

63

42

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

zasto imas onda i ti imas 4 postove totalne retardirane u ovom threadu?

na dobrom putu si da osvojis title ''Im gonna post more useless stuff than others''

wp gg

22

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

tvex gadno si zabrijo, pun kurac puta svi mi govorimo ma ovaj site je rigged kad imas neki semi tilt i sl. al ti bas gradis teorije na tom  lol problem ti je u ovom, ne znam jesi ikad runao simulacije worst runa  i varijance na http://www.evplusplus.com/poker_tools/variance_simulator/, probaj to pa ces skuzit o cem se prica, i da je bitan sample i sl. pa eo ja sam prosli mj na enetu runao ko posrano govno pa danas sabrane glavem ne mislim da je rigged, jednostavno trebas mal se odmorit, promjenit site i sl, to je cista matematika.

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

44

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

pun mi je kurac ovakvih threadova, daj se bannirajte sami i nemojte se vise logirat na site ako cete pisat ovakve
gluposti !
prije nego sto pocnete pisat pizdarije bilo bi vrijeme da procitate pokoju knjigu i pogledate koji video i malo vremena posvetite ucenju igre na bilo koji nacin
eto zbog ovakvih likova je meni neugodno kad me neko pita sta radim u zivotu, najcesce kazem da imam neki svoj poslic, jer mi se znalo desit da kad sam reko da igram poker da mi ljudi kazu kako neki njihov prijatelj igra poker i da im je reko da je to sve namjesteno  a tip nemre beatat nl2... i bez tog debila su sumnjicavi a jos kad im to prijatelj potvrdi e onda je to to..

lova ne pada s neba, samo jako inteligentni ljudi mogu bez ucenja napredovat kroz igru jednako brzo kao neki drugi koji uce, ako se pitate jeste li medu njima onda vjerojatno niste , ulovite se "knjige", il pocnite ucit il shvatite sve ko zabavu i igrajte limite zbog kojih se necete zivcirat kad izgubite..

sutra je mec silva -sonnen pa vam evo nesto iz sonnenove knjige big_smile

Like all great men of myth and legend, I strive for the betterment of the human race. Prometheus brought us fire; Dana White brought us the modern day gladiator; and I bring you a step-by-step guide to being just like me. Do you have what it takes? Is there truly a chance that one day you will be able to walk in my shoes? Purchase this book and find out. There is no better day to stop being you and start trying to be me.

You're welcome civilization.

big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
21

45

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

BoyFromBalkans napisao:

tvex gadno si zabrijo, pun kurac puta svi mi govorimo ma ovaj site je rigged kad imas neki semi tilt i sl. al ti bas gradis teorije na tom  lol problem ti je u ovom, ne znam jesi ikad runao simulacije worst runa  i varijance na http://www.evplusplus.com/poker_tools/variance_simulator/, probaj to pa ces skuzit o cem se prica, i da je bitan sample i sl. pa eo ja sam prosli mj na enetu runao ko posrano govno pa danas sabrane glavem ne mislim da je rigged, jednostavno trebas mal se odmorit, promjenit site i sl, to je cista matematika.

Kaj sam gadno zabrijao?
Ovdje uletavaju neke seljačine koji nemaju pristojnosti ni pročitati postove ljudi koje etiketiraju s razniraznim epitetima i ostavljaju nerdovske i supernemaštovite komentare a la +100 ili +1000... a nisu u stanju sklepati prosto proširenu rečenicu, sa pravilno razmještenim zarezom, točkom i dijakritičkim znakom, kamoli da slože neki suvisli argument koji se ne svodi na ad hominem.

Ja zapravo nikad nisam tvrdio da je poker namješten niti da mene netko vara (ili bilo koga drugoga) na način da su mi, ne znam, postiskali gumbiće tako da ja gubim all inove.
To nisam nigdje napisao, a ovi koji se isprdavaju na tu temu su frustrirana, autistična djeca lišena svakih komunikacijskih i međuljudskih vještina!


Rigged, barem u mom shvaćanju, ne znači  da softver nekog zakida ili šta ti ja znam (iako jebena sumnja pada na shortstack morone na talijanskim sajtovima, jer je naprosto nemoguća količina retardiranih spotova koji oni dobijaju s 2-3 outa!) nego jednostavno da potencira određene spotove u većoj frekvenciji nego bi prema statistici trebao!

Ja to naravno nemrem dokazati niti ću ikada moći jer nemam alate ni vrijeme za to, ali molim te - teško mi je vjerovati da netko tko se godinama bavi online pokerom nije primijetio neke stvari koje zbilja jako upadaju u oči.

A kad smo kod varijance koju  "pun mi je kurac" puki spomoinje: upoznat sam s varijancom i proučavoa sam taj alat koji si naveo, znam što je za očekivati - no po meni je problem, ovako čisto na temelju iskustva i ososbnih impreisja (a kako drukčije) to što se obično negativna varijanca sažme u prekratak period, umjesto da je "prirodnije" raspoređenija.

Pod tim mislim da ako već moraš izgubiti 30 buyinova u određenom dowswnignu, zar ne bi bilo prirodnije da se izgubljeni all inovi distribuiraju na malo manje stresan i prirodniji način umjesto da se formiraju spotovi gdje imaš po 9-10 izgubljenih all inova u nizu za koje se kumulirana vjerojatnost mjeri na treću ili četvrtu decimalu???

To je po meni problem u online pokeru. Prestresan je, puno stresniji nego bi trebao biti. Odnosno, puno prevelika je učestalost tih spotova (serija) sa gotovo infitezimalno malom vjerojatnošću.
Ako se to događa MENI koji mjesečno ne radim baš neki volume, kako često se onda tek događa drugima?

Pa ne može biti normalno da se barem jednom u dva tjedna dogodi dan u kojemu ja apsolutno ništa, bez obzira na vjerojatnost, ne mogu dobiti kao preflop, flop ili turn favorit, iz henda u hend. I tako satima??
Pa jel ne bi bila malo plauzibilna distribucija iste varijance na malo većem broju hendova, samo što bi ljudi onda manje tiltali = manje rejka kući.

Zadnji popravljao TVex (06-07-2012 19:27:35)

31

46

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

A što se tiče nebitanja nl2...
Mislim da imam svako pravo pizditi što umjesto da sam zaradio, ne znam 5 tisuća eura, stojim već mjesec dana na 2 - 2.5 iljade u fieldu kojeg bi beatao i prosječan nl4 igrač na pokerstarsu (regovi callaju 3betove OOP s AJo i sl.)

Žao mi je što nemogu iskoristiti HEM i EVadj. podatak, jer sam uvjeren da bi ta brojka bila BRUTALNA.
Čak i kada sam crushao nl25, imao sam puno previše velikih natkupa i EV mi je i tada bio puno iznad zamišljene zelene linije, a runnao sam dobro (puno spotova u korist mene).

I takve me stvari recimo ljute.
Ali s druge strane, nitko me nije tjerao da igram na talijanskom sranju, znao sam kakvi su rizici kakav je softver, i mogo sam se već dosad prilagoditi barem u smislu da se ne nerviram kolko se nerviram u svakom sessionu.

No, zašto tamo još igram, pa valjda je jasno - na normalnom sajtu bi (vjerojatno) imao problema uopće biti na pozitivnom bb/100 na nl50, a ovdje sam čak i unatoč svim gadnim natkupima, još uvijek u plusu na nl50-100 (čak puno bolje rezltate imam na 100 jer na 50-ki recimo još uvijek radim greške u smislu da stavljam villane na range  big_smile)!

Zadnji popravljao TVex (06-07-2012 19:36:00)

01

47

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

oprosti a di sam ja tocno spomenuo varijancu ?

i nisam za tebe rekao nl2, nego da mi se to desilo...

ako sam dobro shvatio zaradio si 2,5k necega i jos se zalis ?

Zadnji popravljao puki86 (06-07-2012 19:36:13)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

48

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Kaka je galama sad ode?Nemojte se kavgati ljudi,što bi štanga rekao-"dajte se molim vas,ono,naučite lingvistike".I nemojte uvijek kukati protiv ovakvih tema,treba nam da malo razbije ovu monotoniju u sezoni kiselih krastavaca.Da i ja malo zasolim svojim brijama i navedem par primjera tj šablona koje konstantno primjećujem igrajući.Ja većinom igram mtt-e i po meni je svaki turnir minsko polje u kojem su mine unaprijed posijane nerandom dealom.Prevedeno-neke ruke su određene da ih dobiješ a neke da izgubiš,unaprijed određene nerandom dealom.Milion puta mi se dogodilo da na brzinu,u handu ili dva uzmem ogromnu količinu čipova,striplam se,učetveroduplam ili više,pa imam 3,4 puta više chipova od prosjeka.Iz iskustva znam da je nakon toga najbolje neko vrijeme sitoutat,pogotovo ako si to uzeo sa monster handom,recimo striplao si se sa fullom protiv slabijeg fulla i boje.Znam da me nakon toga očekuje žešća zamka,da ću dobiti premium hand i sa njime poginuti.Ako se taj scenario ne ostvari onda redovito dolazi do rasipanja chipova.Dobivam solidne,igrive ruke kao recimo npr 99 UTG,AJ MP,KQs late position itd.itd.Rejzam,obavezno dobijem call ili reraise,na flopu ne konektam ništa ili ako imam pocket pair izlaze overkarte.Ako c-betam dobijem reraise ili call pa moram odustati na kasnijem streetu,a ako chekiram mogu se pozdraviti sa potom.Nedavno sam o tome pričao sa frendom,njemu se također redovito dešavaju takve stvari i složili smo se da je to zato što protivnici u tim handovima konektaju,zato što to nisu ruke koje bi mi trebali dobiti nego oni.Onakvim ogromnim usponom sam jednostavno ispunio svoju normu za neko vrijeme.Također sam milion puta znao profitirati na tu shemu,kada sam short ili medium stack,izolirajući lika koji je dobio puno handova u kratkom vremenskom roku ili ima ogroman stack pa znam ići all-in sa osrednjim handom protiv takvoga jer je vrijeme da izgubi hand.Naravno ništa od ovoga što sam naveo se NE DOGAĐA u 100% SLUČAJEVA ali se toliko često,prečesto ponavlja da je vidljivo golim okom i zato me zapanjuje koliko vas ne primjećuje takve i slične stvari ali je također jasno da jako puno ljudi takve i slične stvari kuži i zato konstantno čujemo izreke kao npr Jokerstars.So,zaključak je da je online poker izniveliran tako da svatko pa i najveći donk nešto dobije a o pojedincu ovisi dali će svojim znanjem i kvalitetom dobiti više od toga.Vrijeme je da stanem iako bih mogao nabrajati do prekosutra,znam da će većina vas pomisliti da nisam baš centriran u glavi but I dont give a shit,svejedno ste mi guba.Žao mi jedino što vjerojatno nikada neću imati priliku da vam kažem "told you so",jer online poker je ogroman biznis a gdje je ogromna lova u pitanju "istina je voda duboka".

33

49

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

TVex napisao:

Kaj sam gadno zabrijao?
Ovdje uletavaju neke seljačine koji nemaju pristojnosti ni pročitati postove ljudi koje etiketiraju s razniraznim epitetima i ostavljaju nerdovske i supernemaštovite komentare a la +100 ili +1000... a nisu u stanju sklepati prosto proširenu rečenicu, sa pravilno razmještenim zarezom, točkom i dijakritičkim znakom, kamoli da slože neki suvisli argument koji se ne svodi na ad hominem.

Ja zapravo nikad nisam tvrdio da je poker namješten niti da mene netko vara (ili bilo koga drugoga) na način da su mi, ne znam, postiskali gumbiće tako da ja gubim all inove.
To nisam nigdje napisao, a ovi koji se isprdavaju na tu temu su frustrirana, autistična djeca lišena svakih komunikacijskih i međuljudskih vještina!


Rigged, barem u mom shvaćanju, ne znači  da softver nekog zakida ili šta ti ja znam (iako jebena sumnja pada na shortstack morone na talijanskim sajtovima, jer je naprosto nemoguća količina retardiranih spotova koji oni dobijaju s 2-3 outa!) nego jednostavno da potencira određene spotove u većoj frekvenciji nego bi prema statistici trebao!

Ja to naravno nemrem dokazati niti ću ikada moći jer nemam alate ni vrijeme za to, ali molim te - teško mi je vjerovati da netko tko se godinama bavi online pokerom nije primijetio neke stvari koje zbilja jako upadaju u oči.

A kad smo kod varijance koju  "pun mi je kurac" puki spomoinje: upoznat sam s varijancom i proučavoa sam taj alat koji si naveo, znam što je za očekivati - no po meni je problem, ovako čisto na temelju iskustva i ososbnih impreisja (a kako drukčije) to što se obično negativna varijanca sažme u prekratak period, umjesto da je "prirodnije" raspoređenija.

Pod tim mislim da ako već moraš izgubiti 30 buyinova u određenom dowswnignu, zar ne bi bilo prirodnije da se izgubljeni all inovi distribuiraju na malo manje stresan i prirodniji način umjesto da se formiraju spotovi gdje imaš po 9-10 izgubljenih all inova u nizu za koje se kumulirana vjerojatnost mjeri na treću ili četvrtu decimalu???

To je po meni problem u online pokeru. Prestresan je, puno stresniji nego bi trebao biti. Odnosno, puno prevelika je učestalost tih spotova (serija) sa gotovo infitezimalno malom vjerojatnošću.
Ako se to događa MENI koji mjesečno ne radim baš neki volume, kako često se onda tek događa drugima?

Pa ne može biti normalno da se barem jednom u dva tjedna dogodi dan u kojemu ja apsolutno ništa, bez obzira na vjerojatnost, ne mogu dobiti kao preflop, flop ili turn favorit, iz henda u hend. I tako satima??
Pa jel ne bi bila malo plauzibilna distribucija iste varijance na malo većem broju hendova, samo što bi ljudi onda manje tiltali = manje rejka kući.


butko napisao:

ma daj idi u pičku materinu

Zadnji popravljao Tilt (06-07-2012 19:53:00)

41

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

puki86 napisao:

sutra je mec silva -sonnen pa vam evo nesto iz sonnenove knjige big_smile

Like all great men of myth and legend, I strive for the betterment of the human race. Prometheus brought us fire; Dana White brought us the modern day gladiator; and I bring you a step-by-step guide to being just like me. Do you have what it takes? Is there truly a chance that one day you will be able to walk in my shoes? Purchase this book and find out. There is no better day to stop being you and start trying to be me.

You're welcome civilization.

big_smile

Ovaj Sonnen mi se na temelju ovih par recenica iz svoje knjige cini ko opasan egomanijak..Nije mi uopce jasno zakaj si stavio taj Sonnenov "jeben sam frajer" odlomak niti zasto bi itko htio bit poput njega..Al dobro..S gustom cu gledat kak ga Silva masakrira..


TVex napisao:

Rigged, barem u mom shvaćanju, ne znači  da softver nekog zakida ili šta ti ja znam (iako jebena sumnja pada na shortstack morone na talijanskim sajtovima, jer je naprosto nemoguća količina retardiranih spotova koji oni dobijaju s 2-3 outa!) nego jednostavno da potencira određene spotove u većoj frekvenciji nego bi prema statistici trebao!

Statistika je kurva!

TVex napisao:

To je po meni problem u online pokeru. Prestresan je, puno stresniji nego bi trebao biti. Odnosno, puno prevelika je učestalost tih spotova (serija) sa gotovo infitezimalno malom vjerojatnošću.
Ako se to događa MENI koji mjesečno ne radim baš neki volume, kako često se onda tek događa drugima?

Nekima cesce nekima rjedje..Al oni s vecim volumom brze prodju takav period pa zakace neki heater ili im se jednostavno varijanca smiluje na neko vrijeme i mirni su do sljedeceg downswinga koji moze bit brzo ili nikad..

Jer varijanca je isto kurva..Sve su to kurve..A i kurvanje za rejkbek, kurvanje za bonuse, kurvanje za lajkove na forumu..Sve je ovo jedan veliki bordel..

I'm so broke, I can't even pay attention.
30