76

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

pa rigged je...quitaj i gg

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

ma naravno sve je rigged, ne samo poker...
nego, gle kolku guzicu ima ova debela...
http://members.megacockcravers.com/pictures/043/alexis-004.jpg

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
20

78

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

ahahahah kako vam se da objasnjavat, lijepo ga steras u picku materinu i smijes se

21

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Tilt napisao:

lijepo ga steras u picku materinu

mislim da ovo nije nacin, razgovarati se na ovom nivou.
a da treba oprati takve sa takvim razmisljanima. treba.
to je nesto kao da dodes na forum alfista i trolas ih kak su alfe kante koje se puno kvare, skupe za odrzavanje i nis ne valjaju, odmah znas kakvu reakciju mozews ocekivati. ali ovo je fakat pevise... i tu bi staff foruma trebao odreagirati prije nego se tema razvije u neugodnom tonu.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

80

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Previse je sto svakih 2-3 tjedna iskrsne ovakva tema i neki ljudi jos uvijek pokusavaju tardima objasnit kako poker nije rigged, po valjda 50. puta.
Butkova metoda je i laksa i zanimljivija.

10

81

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

neki su si malo krivo zabrijali, nije ovdje casting za novi nastavak filma glup gluplji!  big_smile

10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Citav svoj pokeraski vijek sam proveo na microgamingu, cak i sada kada me je 5050 poker scamao i kad je uvedena nova metoda obracunavanja rejka, ostao sam opet na microgamingu.
Odigrao sam oko 600-650K ruku, nesto je bilo bez Hema na pocetku, nesto sa Hemom1 i 200K ruku sa Hemom2...
Nisam neko ko ne moze bitati nl2, postao sam skroz regularan na nl100 iako ga jos uvijek kombinujem sa nl50.
Nedavno sam, iz ciste radoznalosti, prosvrljao 200K ruku iz Hema da bi utvrdio par stvari koje su me zanimale...
Npr, zanimalo me da li ja umisljam da se precesto otvori kec na flopu kad imam KK...
Uz prijateljevu pomoc i potrosen citav dan, sam prebrojao da je od 810 puta kad sam imao KK na flopu kec dosao 302 puta...
Vjerovatnost kaze da se to dogadja svaki peti pet, dakle 20 posto...
Znaci kec je trebao doci 162 puta...
Dalje, zanimalo me kako je moguce da sam na AJoff u poprilicnom minusu, da li sam toliko grijesio u odigravanju te ruke isl...
Matematika kaze da je kvota da ces na any two na flopu pogoditi par svakih 2,7 puta, ako se ne varam, ja sam na AJoff pogadjao par svakih 3, 9 puta...
Brojao sam to i za sve jace broadwaye,  AK,AQ, KQ, ne svih 200K handova, vec oko 30K negdje iz sredine, rezultati su slicni, ne tako izrazeni kao sa AJ ali ni daleko od njih...
Zanimalo me i za par decki, sansa da ce doci jedna over karta na flopu je 43 posto, u mom slucaju je dolazila u 51 posto...
I jos par primjera...
Karte kao da dolaze po nekom sablonu, cineci igru dosta teskom za regulare...
Fascinantno je koliko puta radis izo rejz sa AK, AQ, KQ, KJ i fish calla OOP sa 82s, 95off, 56off isl... Tu si favorit 70-30 do kraja, a da ce on biti jaci od tebe na flopu, tj. da njega pogodi par a tebe nista je... ne znam, koliko?  Mozda nekih 15-17 posto...
A  to se jednostavno stalno desava.
To sto sam svaki mjesec oko 10ak Byinova ispod EV-a mi se i ne cini kao neka velika tragedija, samo da tako ostane...
Je, bar sto se tice MG-a, kako bi neki rekli nastimano, tj. softwer jednostavno favorizuje slabije kombinacije, ali me bas briga za to...
Nigdje na svijetu nema vecih budala negoli na MIcrogamingu i ja ne idem odatle.

30

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

check_fold napisao:

Citav svoj pokeraski vijek sam proveo na microgamingu, cak i sada kada me je 5050 poker scamao i kad je uvedena nova metoda obracunavanja rejka, ostao sam opet na microgamingu.
Odigrao sam oko 600-650K ruku, nesto je bilo bez Hema na pocetku, nesto sa Hemom1 i 200K ruku sa Hemom2...
Nisam neko ko ne moze bitati nl2, postao sam skroz regularan na nl100 iako ga jos uvijek kombinujem sa nl50.
Nedavno sam, iz ciste radoznalosti, prosvrljao 200K ruku iz Hema da bi utvrdio par stvari koje su me zanimale...
Npr, zanimalo me da li ja umisljam da se precesto otvori kec na flopu kad imam KK...
Uz prijateljevu pomoc i potrosen citav dan, sam prebrojao da je od 810 puta kad sam imao KK na flopu kec dosao 302 puta...
Vjerovatnost kaze da se to dogadja svaki peti pet, dakle 20 posto...
Znaci kec je trebao doci 162 puta...
Dalje, zanimalo me kako je moguce da sam na AJoff u poprilicnom minusu, da li sam toliko grijesio u odigravanju te ruke isl...
Matematika kaze da je kvota da ces na any two na flopu pogoditi par svakih 2,7 puta, ako se ne varam, ja sam na AJoff pogadjao par svakih 3, 9 puta...
Brojao sam to i za sve jace broadwaye,  AK,AQ, KQ, ne svih 200K handova, vec oko 30K negdje iz sredine, rezultati su slicni, ne tako izrazeni kao sa AJ ali ni daleko od njih...
Zanimalo me i za par decki, sansa da ce doci jedna over karta na flopu je 43 posto, u mom slucaju je dolazila u 51 posto...
I jos par primjera...
Karte kao da dolaze po nekom sablonu, cineci igru dosta teskom za regulare...
Fascinantno je koliko puta radis izo rejz sa AK, AQ, KQ, KJ i fish calla OOP sa 82s, 95off, 56off isl... Tu si favorit 70-30 do kraja, a da ce on biti jaci od tebe na flopu, tj. da njega pogodi par a tebe nista je... ne znam, koliko?  Mozda nekih 15-17 posto...
A  to se jednostavno stalno desava.
To sto sam svaki mjesec oko 10ak Byinova ispod EV-a mi se i ne cini kao neka velika tragedija, samo da tako ostane...
Je, bar sto se tice MG-a, kako bi neki rekli nastimano, tj. softwer jednostavno favorizuje slabije kombinacije, ali me bas briga za to...
Nigdje na svijetu nema vecih budala negoli na MIcrogamingu i ja ne idem odatle.

Bravo majstore. Ovo je jedini pametan tekst koji vredi i koji dolazi od coveka koji, ocigledno, poznaje tematiku. Dakle cinjenice na vidalo i vi koji mislite da je sve namesteno i vi koji kao nesto znate pa ismejavate. Hajde da vidimo i ostale rezultate na pristojnim uzorcima!

10

84

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Winning igrač 5bb/100, uzorak 100k handova.

http://www.evplusplus.com/site_media/images/variance/wr_5.00_sd_80.00_nruns_1000_nhands_100000_True_kizcY2.png

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Kako vam se samo da, jos po ovakvim vrucinama uopce raspravljati o ovome!?!?!?

PS online poker nije rigged! Kratko i jasno!
Stvar je u tome da jedna velika vecina nas jednostavno nije nadarena za ovu igru! Lako na 2nl, 4nl gdje i zesci fish moze bitat igru cistom i jednostavnom matematikom i uz cca 180h mjesecno zaraditi nekih par sto eura cime se ne razlikujemo od obicnih sljakera sa postenim poslom i nepostenom placom!! Za sve vise od toga potreban je ogroman trud, rad, beskrajno ucenje.....ogromna volja, kao i u svemu ako zelis uspijeti! Takvi su izrazito rijetki te od takvih nikada necemo cuti da se zale!

34

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Ja stvarno ne vidim u čemu je problem. Pa naravno da poker kuće rade na softveru ili ga već imaju, koji će zadržati što više igrača i koji će i lošem igraču dati privid da može dobivati...Bez toga bi promet padao i poker nitko ne bi igrao. Dakle, oni se moraju pobrinuti da ima prometa, jer ako nema prometa, nema niti igre. Na regovima je samo da, za istu lovu,igraju 75 stolova odjednom.
Gdje su vremena kada je i 1500 handova govorilo kakav si igrač...sad očito niti 150000 nije nikakav pokazatelj. Da li je moguće da je to samo zbog poboljšanja igre kod ljudi???

00

87

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Chidambar napisao:
Tilt napisao:

lijepo ga steras u picku materinu

mislim da ovo nije nacin, razgovarati se na ovom nivou.
a da treba oprati takve sa takvim razmisljanima. treba.
to je nesto kao da dodes na forum alfista i trolas ih kak su alfe kante koje se puno kvare, skupe za odrzavanje i nis ne valjaju, odmah znas kakvu reakciju mozews ocekivati. ali ovo je fakat pevise... i tu bi staff foruma trebao odreagirati prije nego se tema razvije u neugodnom tonu.

Dobro, ja shvaćam što ti želiš reći.
Vi koji od pokera dulje vrijeme živite, vjerojatno ovakve teme shvaćate kao napad na vaš posao, kao ugrožavanje nečega od čeg živite - bojite se da se ovi tračevi previše ne prošire netom i da tijela vlasti ne počnu poduzimati neke dodatne sankcije, osim onoga što su u americi već izveli.
Razumljivo mi je to.

Ali ono što mi nije razumljivo je kako netko tko nema mentalnih kapaciteta uopće za shvatiti o čemu konketno govore ljudi koji prepostavljaju da bi online poker mogao biti rigged  (obrati pažnju na konstrukciju sintagme) tim istim ljudima govori da je glup i tera ih u pizdu materinu  big_smile

Netko je izvadio prekrasan citat o intelektualnoj nemoći...



check_fold napisao:

Citav svoj pokeraski vijek sam proveo na microgamingu, cak i sada kada me je 5050 poker scamao i kad je uvedena nova metoda obracunavanja rejka, ostao sam opet na microgamingu.
Odigrao sam oko 600-650K ruku, nesto je bilo bez Hema na pocetku, nesto sa Hemom1 i 200K ruku sa Hemom2...
Nisam neko ko ne moze bitati nl2, postao sam skroz regularan na nl100 iako ga jos uvijek kombinujem sa nl50.
Nedavno sam, iz ciste radoznalosti, prosvrljao 200K ruku iz Hema da bi utvrdio par stvari koje su me zanimale...

E pa svaka ti čast za trud i ovaj post!
Da imam mogućnosti ovo napraviti, odnosno da imam dovoljno velike uzorke u hemu za pojedine stranice, odavno bi se ovome posvetio.
Nažalost, na spominjanom talijanskom sajtu nemam mogućnost za ikakav oblik analize, čak je i pregledavanje hand historya (kojeg su nedavno uveli u nekom čudnom obliku) muka isusova...

I također kao i ti ne odlazim odatle jer bez obzira na sve sumnje, još uvijek je dovoljno profitabilna. 2.5k eura u 2 mjeseca na nl25 ne bih mogao zaraditi skoro nigdje drugdje, i bez obzira što je to trebalo biti možda 5k, još uvijek je puno iznad onog što bih dobio na nekom normalnom sajtu.

Samo, pitanje je koliko je u tih 2.5k kompenzirano živaca...



@dfable - i opet si pejstao nešto što shvaćam, što sam i sam analizirao i što nema mnogo veze s onime o čemu pokušavam govoriti.

21

88

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

check_fold napisao:

Uz prijateljevu pomoc i potrosen citav dan, sam prebrojao da je od 810 puta kad sam imao KK na flopu kec dosao 302 puta...
Vjerovatnost kaze da se to dogadja svaki peti pet, dakle 20 posto...
Znaci kec je trebao doci 162 puta...

Legendarni PS-ov as na flopu.Čekaj,stani,810 puta KK je ziher premali uzorak,treba biti barem 80 000. lol  lol

check_fold napisao:

Karte kao da dolaze po nekom sablonu

Klap,klap,klap.Probaj izvaditi statistiku za 4-card flush ako ti se da,odstupanje je ogromno,kao u KK slučaju.

00

89

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

TVex napisao:

edit: i btw, taj vejn svojih -50 BI ispod EV uvjeren sam nije doživio na talijanskoj stranici. Jedno je imati ogroman downswing protiv fielda kojeg ne crushash, a drugo kad izgubiš 15ak BI u jednom sessionu protiv apsolutnih idiota i fishy regova.

kakve veze ima di je to dozivio i kakave veze ima EV sa regovima i fishevima, EV je EV dal se ti zguro vs fisha ili rega..
i budi siguran da ako si na 6 maxu izgubio 15 BI u jednom sessionu od fisheva i fishy regova da si grozno igrao uz to sto te nije islo, i vjerojatno si za pola njih ti kriv

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

90

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

puki86 napisao:
TVex napisao:

edit: i btw, taj vejn svojih -50 BI ispod EV uvjeren sam nije doživio na talijanskoj stranici. Jedno je imati ogroman downswing protiv fielda kojeg ne crushash, a drugo kad izgubiš 15ak BI u jednom sessionu protiv apsolutnih idiota i fishy regova.

kakve veze ima di je to dozivio i kakave veze ima EV sa regovima i fishevima, EV je EV dal se ti zguro vs fisha ili rega..
i budi siguran da ako si na 6 maxu izgubio 15 BI u jednom sessionu od fisheva i fishy regova da si grozno igrao uz to sto te nije islo, i vjerojatno si za pola njih ti kriv

U pravu si, loše sam igrao smile
Ali tek kad sam počeo tiltati big_smile

EV nema nikakve veze s fishevima i regovima, ali varijanca itekako ima!
Ne kužim kak to ne shvaćaš, pa variance tool se temelji na tome.

Ne možeš imati jednaki maksimalni downswing protiv poluljudi iz Italije i protiv tough fielda, kaj ne?

Zadnji popravljao TVex (07-07-2012 12:33:44)

00

91

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

TVex napisao:

Dobro, ja shvaćam što ti želiš reći.
Vi koji od pokera dulje vrijeme živite, vjerojatno ovakve teme shvaćate kao napad na vaš posao, kao ugrožavanje nečega od čeg živite - bojite se da se ovi tračevi previše ne prošire netom i da tijela vlasti ne počnu poduzimati neke dodatne sankcije, osim onoga što su u americi već izveli.
Razumljivo mi je to.

Ili to ili ego,jer znaju igrati i uspješni su pa ako je rigged to sve pada u vodu.Ali nije tako,ako je rigged za sve su pravila ista pa su opet uspješniji od drugih.Zato se nemojte vređati na ovu temu drugovi.

00

92

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

pa jasno ja to nikad nisam ni reko, sto veci bb/100 imas to ces imat manje DS .. ja nisam to ni komentirao nego ovo s EV

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

93

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

marac9 napisao:
TVex napisao:

Dobro, ja shvaćam što ti želiš reći.
Vi koji od pokera dulje vrijeme živite, vjerojatno ovakve teme shvaćate kao napad na vaš posao, kao ugrožavanje nečega od čeg živite - bojite se da se ovi tračevi previše ne prošire netom i da tijela vlasti ne počnu poduzimati neke dodatne sankcije, osim onoga što su u americi već izveli.
Razumljivo mi je to.

Ili to ili ego,jer znaju igrati i uspješni su pa ako je rigged to sve pada u vodu.Ali nije tako,ako je rigged za sve su pravila ista pa su opet uspješniji od drugih.Zato se nemojte vređati na ovu temu drugovi.

Apsolutno.
Nikada ja nisam rekao da su neki uspješniji od drugih zato što je poker rigged. Ili obratno.
Razmjeri su približno zadržavaju i zato će dobri igrači uvijek zarađivati na online pokeru jednako kao na zemaljskom pokeru.
Jedino što me u tom smislu kopka jest činjenica da su rijetki winning igrači koji ne runnaju ispod EV. Sjećam se da je nedavno bila tema na ovom forumu baš o tome, ili je netko unutar nečije teme o lošem runnanju, spomenuo kako rijetki winning igrači runaju na EV ili blizu te linije - i svi su se forumski "regulari" aklamacijom složili na tu tvrdnju.

00

94

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

zato sto ovi drugi ne objavljuju svoje grafove

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

95

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

pa dobro, to mi je malo nategnuto moram priznat, jer da većina winning igrača na dugi rok nije blizu EV-a, garant bi se već to proširilo poker zajednicom

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

sta vi stvarno mislite da nitko na svijetu nikad prije vas nije isao gledat podatke iz hem-a i analizirat ih na 109798451 puta vecem uzorku od ovog vaseg jadnog ??

Vi koji od pokera dulje vrijeme živite, vjerojatno ovakve teme shvaćate kao napad na vaš posao, kao ugrožavanje nečega od čeg živite - bojite se da se ovi tračevi previše ne prošire netom i da tijela vlasti ne počnu poduzimati neke dodatne sankcije, osim onoga što su u americi već izveli.

hahaha koji si ti bolesno poremeceni um,mislis da si jebeno inteligentan jer svugdje vidis zavjere,to mi je posebno draga kategorija ljudi,a zapravo neshvacas osnovne stvari...

10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

I poker više nema veze sa znanjem, učenjem...nema tu znanje/neznanje.Jbš svo znanje ako nemaš min 5+sati dnevno za multiteblanje. Moj savjet svakom početniku bi bio da nauči osnove i da prije svega poradi na tehnici igranja što više stolova, jer je tu kvaka. Isto tako da one bankrol savjete i potrebne BI pomnože barem sa 3, popiju par za smirenje smile  ( u protivnom ćete vrijeđati ljude po forumu) i laganini.

00

98

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Mich_Bjukenon napisao:

hahaha koji si ti bolesno poremeceni um,mislis da si jebeno inteligentan jer svugdje vidis zavjere,to mi je posebno draga kategorija ljudi,a zapravo neshvacas osnovne stvari...

Apsolutno
Drago mi je da me netko konačno raskrinkao

00

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Volio bih da se u raspravu o Microgamingu uključi naš uvaženi kolega "ribaaaaa-a"  cool

10

Re: Nevjerovatno , sve poker sobe su isti scam

Jel on mozda KurcaBaka na Microgamingu?
Neki Jazavac kaze da mu je on bio najprofitabilniji igrac na nl100 a odskora i na nl200.  smile

00