26

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

...ja sam uvijek uplacivao i isplacivao s PBZ deviznom karticom....28.6. sam isao nesto isplatiti i kako sam imao jedan poveci iznos na deviznoj nisam ni obracao paznju na to jel sjelo ili ne ocekujuci da je sve ok kao i inace...max 3-4 dana i sjedalo je! i sad odem bas pogledati i vidim da nista nije sjelo...ooooo, bit ce malo psovanja u ponedjeljak u poslovnici banke!!

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

možeš uzet deviznu u pbzu al ti se naplačuje vođenje a ova koju sad imaš se ne naplačuje,
makar sam čuo da će se i ta počet naplačivat
ja imam u zabi sve otvoreno tak da ne plačam naknadu za devizni a i čujem da je s njima sve ok
ima još netko kakvih iskustava sa deviznim u zabi?

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

gi85 napisao:

...ja sam uvijek uplacivao i isplacivao s PBZ deviznom karticom....28.6. sam isao nesto isplatiti i kako sam imao jedan poveci iznos na deviznoj nisam ni obracao paznju na to jel sjelo ili ne ocekujuci da je sve ok kao i inace...max 3-4 dana i sjedalo je! i sad odem bas pogledati i vidim da nista nije sjelo...ooooo, bit ce malo psovanja u ponedjeljak u poslovnici banke!!

a kaj im možeš reč? oni se stalno izvlače da je kod njih sve ok i da je vjerovatno greška negdje drugdje

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Isti problem i kod mene ali nije u pitanju stars.
Radi se o pbz viza electron kartici.

Da li jos netko ima tih problema zadnja 2 tjedna?
Jer ovo cekanje mi samo stvara velike probleme a na mb na mogu vuc radi politike stranice posto je zadnja uplata bila karticom mogu samo na karticu vuc...

Mozda cak nije ni do starsa ni do pbza vec do VISA circuita, nesto sa vizom ne stima ocito....

Svaki info dobrodosao....

H vala

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

i mene zanima kad će se više riješit to sranje s visom

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

jel sjelo onima koji su imali problema?

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Ja sam u srijedu izvadio $$ i jucer sam provjerio kada sam ovo procitao i sve je bilo kao inace na racunu.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

maxmax0 napisao:

jel sjelo onima koji su imali problema?

Jos uvijek nista,trebali bi svi otici do banke i prijavit to,pa ce se brze rijesit

00

34

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Tete u banki veliju da nemaju pojma i da nazovem 0800 365 365.Tamo kažu da znaju za problem,da nije do njih i da su uputili pitanje PayPal-u ali da još nisu dobili odgovor.

00

35

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

noirlegion napisao:

Ja sam u srijedu izvadio $$ i jucer sam provjerio kada sam ovo procitao i sve je bilo kao inace na racunu.

Odakle si isplacivao i u koju banku/karticu?

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

stoka napisao:
noirlegion napisao:

Ja sam u srijedu izvadio $$ i jucer sam provjerio kada sam ovo procitao i sve je bilo kao inace na racunu.

Odakle si isplacivao i u koju banku/karticu?

Pokerstars -> devizni Visa (PBZ)

00

37

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Hmmm ja sam isto sa starsa na pbz Visu isplatio u srijedu jos mi nije doslo

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Nemam pojma ali necu ni ja sada vaditi dok se to ne rijesi.-(provjerio jos jednom 11.07.2012. sam izvadio)
I da izvadio sam:  "direct bank transfer"

Zadnji popravljao noirlegion (16-07-2012 16:54:39)

00

39

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

stoka napisao:

Hmmm ja sam isto sa starsa na pbz Visu isplatio u srijedu jos mi nije doslo

Jel to devizna kartica ili kreditna?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

40

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

devizna

00

41

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

I tebi nece,a noirlegionu sve ok? Svasta...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Bile napisao:

I tebi nece,a noirlegionu sve ok? Svasta...

Pa bilo je sve ok ali sada necu provjeravati.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Ja sam ovaj mjesec vec 2 puta isplacivao sa starsa i oba puta sjelo u roku 3 dana, zadnju isplatu sam imao u čet. i sjelo danas. Koristim debitnu iz PBZ-a.

http://www.mmstaking.com/
00

44

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Da cudno stvarno. Jos se nadam da ce mi proc sve bez problema posto ovo jos nije jako dugo i desavalo mi se i prije da sam tolko cekao

00

45

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

evo ja potegnuo prošli petak sad pogledam i sjelo

sa moneybookera na devizni pbz račun, bank transfer, ne na karticu...

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Jel ima netko ovdje tko koristi Visu ali od Erste banke? Koliko citam ja sam tu jedini koji koristi Erste, vidim da je vama ostalima OK s PBZ karticom.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

nije ok sa pbz, ok je onima koji u pbz-u imaju deviznu visu svima ostalima nije ok

00

48

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Ja imam deviznu u Erste ali nisam dugo vadio preko nje pa ne znam.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

49

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

meni je stiglo danas

00

50

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

napravili ste problem oko niceg, sve isplate na devizni racun budu uvjek dosle, a na tekuci a pogotovo na ziro racun nije pametno isplacivat, za sad se nebude nista dogodilo ali nikad se nezna, oni prate te racune prek oib-a

00