Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

zašto onda postoji mogučnost isplate na visu koja nije devizna?
po meni si je sam pbz kriv jer dopuštaju takve transakcije
a i kak mi je službenica rekla visa je međunarodna kartica i može se plačat u cijelom svijetu s njom i internet transakcije su moguče
bez obzira kaj nije devizna
zašto nije pametno isplačivat na tekuči ili žiro???
ja prošli mjesec isplatio i sve je bilo ok

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Rodman napisao:

napravili ste problem oko niceg, sve isplate na devizni racun budu uvjek dosle, a na tekuci a pogotovo na ziro racun nije pametno isplacivat, za sad se nebude nista dogodilo ali nikad se nezna, oni prate te racune prek oib-a

+1

uvijek isplacivati na devizni i necete imati problema:
1.najmanje 1 korak manje u internoj transakciji
2. nema kontrole po OIBu (za razliku od žiro rn)
3. znas realnu isplatu jer nema konvertiranja valute

p.s. mislim da se "lampica upali" kod deviznih transakcija aktivira na 5000$+ transakcijama pa withdrawajte manje

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

nije mi jasno kako su novci prošli mjesec normalno sjeli a sad ne sjedaju
logika mi govori ako je prošli mjesec sjelo i bilo ok tak bi trebalo bit i ovaj mj.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

dobro vam je rodman rekao,napravite koji nemate deviznu i sve ce sjedat bez problema a i nema trackanja po oib-u,sam netreba radit isplate prek 50k kn i nece bit problema.

00

55

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Daj Boze da budem morao cijepati isplate na manje od 50k kn.  big_smile

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

56

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Rodman napisao:

napravili ste problem oko niceg, sve isplate na devizni racun budu uvjek dosle, a na tekuci a pogotovo na ziro racun nije pametno isplacivat, za sad se nebude nista dogodilo ali nikad se nezna, oni prate te racune prek oib-a

ziro prate sigurno, a za tekući nisam siguran

Zadnji popravljao stoka (17-07-2012 13:48:01)

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

karabaja987 napisao:

dobro vam je rodman rekao,napravite koji nemate deviznu i sve ce sjedat bez problema a i nema trackanja po oib-u,sam netreba radit isplate prek 50k kn i nece bit problema.

Na deviznu visu se može odjednom isplatiti max 6500 $ sa PS,ne znamkako je sadrugih siteova ali vjerovatno isto. Imao sam 4 takve isplate krajem prošle godine i nitko ništa nije poslje provjeravao.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Ne znam zasto se neki javljaju sa izjavama da pricamo gluposti i sl.

Prvo, poceo sam sa time prije 10 godina i prosao sam sve i svasta.
Drugo, nisam isplatio na ziro vec na devizni preko vize.
A trece, isplate nema vec 11 radna dana i sutra idem u pbz napravit reklamaciju.

I za kraj, lampica se onda meni morala odavno upaliti ali ocito da nije jer sam splitao isplate.
Max je bilo 4000eur u komadu a najvise oko 12-13k eura u 6 dana je sjelo na devizni.

Moje je misljenje je da ce polako i to pocet provjeravat...

tongue

00

59

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

najbolje da ne dižete paniku, nezovete banku itd. jer ih na taj način samo obračate pažnju na sve to šta u krajnosti nije dobro!

11

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Kad sam otvarao visu electron u PBZ-u teta me pitala dal cu otvarat i ziro ili tekuci racun i s kojim ce mi od tih racuna visa bit vezana, ja ju pitao da li mora biti vezana uz bilo koji racun i da li moram otvarat jos koji racun - ona rekla ne. Eto, mozda u tom grmu lezi zec. Provjerite da li vam je visa vezana uz ziro racun, ak je, maknite tu opciju - valjda se moze maknut, ne znam.

00

61

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Jednostavno otvorite devizni i dobijete za tjedan dana VISA-u electron ( deviznu ) i rijesen problem...5 min posla...

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Ima li itko ikakvih konkretnih iskustava oko plaćanja poreza na prihode sa pokera? Ako da, dobro bi bilo da nešto o tome napiše ovdje.

Osobno sam imao oko 40k$ priliva u prošloj godini i nitko ništa nije pitao o tome,međutim to ne znači da sam miran po tom pitanju jer bih se nerado odrekao svakog dolara za nekakve poreze na prihod ili od dobitaka od igara na sreću.

Također,volio ih da Roba nešto kaže o svojim iskustvima po tom pitanju.

Tx

00

63

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Za sad nema nikakvih poreza... Al mogao si otvorit novu temu, a ne pisat ovdje offtopic.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

roba59 napisao:

Za sad nema nikakvih poreza... Al mogao si otvorit novu temu, a ne pisat ovdje offtopic.

Tx za odovor, i slažem se, ovo je tema o kojoj bi trebali posebno pričati jer kad-tad će nas nanjušiti i uvesti nekakav harač

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Hannibal napisao:
roba59 napisao:

Za sad nema nikakvih poreza... Al mogao si otvorit novu temu, a ne pisat ovdje offtopic.

Tx za odovor, i slažem se, ovo je tema o kojoj bi trebali posebno pričati jer kad-tad će nas nanjušiti i uvesti nekakav harač

Ta tema je vec bila i mozda je jos uvijek negdje samo treba potraziti i puno se pricalo o tome...

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

dobio sam napokon ARN broj s koji se lociraju sredstva
starsi kažu da su provjerili i da su novci u pbz-u
al to mi nije jasno kak su u pbz-u a nisu na mom računu
di mogu bit u pbz-u???
sutra ponovo u pbz na razgovor...
al kak je mistery napisao da su u banci svi pogubljeni mislim da će bit veselo...

00

67

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

s MB-a na devizni PBZ stiglo u 1 dan, bank transfer

KOCKA!
00

68

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Vice napisao:

s MB-a na devizni PBZ stiglo u 1 dan, bank transfer

+1

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

hahahhahahahahahahha
da tako nesposobni ljudi mogu radit u banci.. to je nevjerovatno
odgovor voditeljice poslovnice na moja pitanja je bio ''ja neznam od kud da sad počnem''
hahahahahahahhahaha i to je VODITELJICA?? nesposobnu im mamicu jebem
4 ili 5 puta joj objašnjavam da imam ARN broj s kojim može vidjet di su sredstva a ona me gleda ko tele u šarena vrata
naravni nije nikad čula za taj ARN broj i neznam kaj bi s njim
napravila mi je reklamaciju i kontaktirat će me njihov reklamacijski tim kroz tjedan dana
hahahahahhahaha ''kroz tjedan dana'' mogla je reč u toku ovog mjeseca..
isto tako novac nemože bit kod njih neraspoređen duže od tjedan dana na njihovim privremenim računima jer to je neko pravilo banke
i kao kad prođe tih tjedan dana, koji su več prošli, vračaju novac mom pošiljtelju u ovom slučaju starsima
a starsi su mi jučer potvrdili da su novci u pbz-u
živjela neorganizacija i nesposobna lijepa naša
država nam je stvarno idealna za kriminal bilo koje vrste
majku im jebem svima
i još jedna stvar
BJEŽITE OD PBZ-a I BILO KAKVE SURADNJE S NJIMA
jer več dugo nisam vidio tako nesposobne ljude

20

70

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Mali update:
Danas sam dobio mail od Ecash Direct (to je valjda kuća koja vrši transakcije za stranice na Boss-u, igrao sam na Inter Pokeru) da moja banka (radi se o PBZ-u, Visa Electron žiro račun kartica) odbija withdraw i da ne mogu koristiti više tu karticu ni za deposit a ni za withdraw hmm te su mi vratili lovu na stranicu, koju sam sada isplatio na MB. Uglavnom, očito nije vezano samo za Starse, već i za ostale stranice.

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

zašto onda smradovi koji rade u pbz-u nemaju pojma o tome?
fudo9 kad si napravio isplatu i kad ti je vračen novac na acc na kojem igraš? koliko dana je prošlo?

00

72

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Isplata je zatražena 7.7, to je bila subota i kao maksimum za isplatu je bio 5 radnih dana(što je bio prošli petak). Prije nekoliko dana sam naletio na ovu temu i skužio da je možda i moja isplata zapela, te u ponedjeljak 16.7 poslao mail Ecash Directu na što su mi oni odgovorili da se strpim još par dana, te da im pošaljem ispis transakcija ukoliko ne primim novac do srijede, da bi mi danas, taman prije nego što sam im poslao taj ispis, poslali obavijest da je isplata na Visu Electron (sa koje sam i depositao lovu 27.6) odbijena od strane banke i da je novac vraćen na Inter Poker.

00

73

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

ovo je bilo objašnjenje u mailu:
"In regards to the withdrawal for xxx.xx Euro that you have requested on the 7 of July 2012, your Bank has sent back the funds to us, as they don’t accept refund from gaming companies.

Your account  has now been credited back with the original amount requested.

The card that you have used has also been blocked for future withdrawals due to the Card issuer not accepting refunds."

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

Meni takoder jos nije sjelo nista na deviznu.

Zadnji popravljao tequilaman (19-07-2012 18:07:52)

00

Re: starsi PROBLEM SA ISPLATOM

jel tko zna jel mogu tražit starse da oni povuku nazad te novce ili moram čekat da im moja banka sama pošalje???
pa da si isplatim na drugi račun

00