Tema: kako???????

130$ prije flopa majstor ide all in sa 9,5,ja imam AA...... spremio sm ruku na http://www.boomplayer.com/ jer neznam gdje drugo spremit.... moj nik JIMITUDESKI... molim nek mi neko objasni kakooooooo???????

40

Re: kako???????

on ima nesto ispod 14% preflop...dakle od cca 7 takvih spotova jedan ces popusit, i to je bio ovaj...umjesto da ludis zbog ovoga budi zadovoljan sto takvi igraci postoje, jer da ih nema mi bi teze zaradivali, zar ne smile

00

Re: kako???????

behemont napisao:

on ima nesto ispod 14% preflop...dakle od cca 7 takvih spotova jedan ces popusit, i to je bio ovaj...umjesto da ludis zbog ovoga budi zadovoljan sto takvi igraci postoje, jer da ih nema mi bi teze zaradivali, zar ne smile

inace me neide kes, vise volim turnire ali ovo je nevjerojatno....pa koja budala tako igra i jos se majmunu dobije....

00

Re: kako???????

O kojoj poker sobi je rijec?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: kako???????

ajspingvin napisao:

O kojoj poker sobi je rijec?

na PS-u ,zoom $0,25/$0,50.... ruka se moze pogledat na www.boomplayer.com. Znaci odes na tu stranicu i u gornjem desnom kutu u SEARCH upises moj nik JIMITUDESKI..MOLIM da pogledate ovo jer je meni jako cudno....Tamo sam spremio samo cetiri ruke ,a ova je s A A tako da nije problem za pretrazit...Nemam puno odigranih ruku na kesu ,a poker igram dvije god....onda neka mi kaze neko ko igra duze jeli se ovo dogadja....Da je na turniru nebi nista rekao ali na kesu.....????

00

Re: kako???????

zasto bi ti bilo oke da se ovo desi na turniru, a na cash game-u ne? pa imaju iste algoritme za biranje karata i tu i tamo zar ne?

00

Re: kako???????

Mozda je covjek missclickao jbg bilo pa proslo desava se svasta....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: kako???????

behemont napisao:

zasto bi ti bilo oke da se ovo desi na turniru, a na cash game-u ne? pa imaju iste algoritme za biranje karata i tu i tamo zar ne?

Ma bilo bi mi krivo ali onada izgubis 5,10 $...ali me ovo me malo izbezumilo...NEMOZES IC S 9,5 PRIJE FLOPA ALL IN 130 $.

00

Re: kako???????

BugsBunnyD napisao:

Mozda je covjek missclickao jbg bilo pa proslo desava se svasta....

A i ja sam to pomislio ali bas na AA...

00

Re: kako???????

jimitudeski napisao:
behemont napisao:

zasto bi ti bilo oke da se ovo desi na turniru, a na cash game-u ne? pa imaju iste algoritme za biranje karata i tu i tamo zar ne?

Ma bilo bi mi krivo ali onada izgubis 5,10 $...ali me ovo me malo izbezumilo...NEMOZES IC S 9,5 PRIJE FLOPA ALL IN 130 $.

kao sto je tebi 5,10$ malo naprama tih 130, mozda je njemu tih 130 sica...bilo kako bilo, sto prije zaboravi i pici dalje...

00

Re: kako???????

behemont napisao:
jimitudeski napisao:
behemont napisao:

zasto bi ti bilo oke da se ovo desi na turniru, a na cash game-u ne? pa imaju iste algoritme za biranje karata i tu i tamo zar ne?

Ma bilo bi mi krivo ali onada izgubis 5,10 $...ali me ovo me malo izbezumilo...NEMOZES IC S 9,5 PRIJE FLOPA ALL IN 130 $.

kao sto je tebi 5,10$ malo naprama tih 130, mozda je njemu tih 130 sica...bilo kako bilo, sto prije zaboravi i pici dalje...

ma jebem ti kes da ga bar mogu nekako blokirat jer tamo samo doniram....

00

Re: kako???????

Meni se takva ruka desi bar jednom svaki dan smile

Zadnji popravljao slavocar (08-08-2012 18:49:11)

Poker is life!
00

Re: kako???????

slavocar napisao:

Meni se takva ruka desi bar jednom svaki dan smile

dogadja se svasta ,normalno kad se igra pun k. ruku,a boli me...vratio sam to na turnirima:)

00

Re: kako???????

jimitudeski napisao:

ma jebem ti kes da ga bar mogu nekako blokirat jer tamo samo doniram....

Možeš blokirati

00

Re: kako???????

ivica5261 napisao:
jimitudeski napisao:

ma jebem ti kes da ga bar mogu nekako blokirat jer tamo samo doniram....

Možeš blokirati

daj objasni kako,nemam pojma?

00

Re: kako???????

Mislim da ima opcija po responsabile gambling da iskljuci

00

Re: kako???????

ivica5261 napisao:

Mislim da ima opcija po responsabile gambling da iskljuci

izgleda da je to za samoiskljucenje sa svih igara za stvarni novac...jebi ga ja bi iskljucio samo kes...

00

Re: kako???????

jimitudeski napisao:
ivica5261 napisao:

Mislim da ima opcija po responsabile gambling da iskljuci

izgleda da je to za samoiskljucenje sa svih igara za stvarni novac...jebi ga ja bi iskljucio samo kes...

Responsible gaming ->restrict table limit/-to ja za cash..

10