Tema: jel vam forum radi

meni zadnji par dana je proradio na par minuta?

00

Re: jel vam forum radi

Meni na firefoxu neda da se ulogiram, traži me da uključim cookije, ali nikad ih nisam ni dirao...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

3

Re: jel vam forum radi

mrc99 napisao:

meni zadnji par dana je proradio na par minuta?

+1


Rear_Admiral napisao:

Meni na firefoxu neda da se ulogiram, traži me da uključim cookije, ali nikad ih nisam ni dirao...

+1

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: jel vam forum radi

Proradilo danas preko firefoxa.

Jedino sta se zna desit je da kada izbrisem cache da me baci na si.pokerpro.cc kada prvi put ucitam stranicu

10

Re: jel vam forum radi

meni i dalje nece mozilla, chrome bez problema..... hmm

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

6

Re: jel vam forum radi

Evo meni radi na mozilli,ali na telefonu nikako...Ja predlazem da pisemo peticiju za povratak starog foruma...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

Re: jel vam forum radi

O jebem ti kolačiće.Sveti Savo pomozi.

10

Re: jel vam forum radi

Malo radi, češće uopće ne učitava ništa. Danas je ok iako nemam problema sa browserima. Ili otvara u svima ili ne otvara u ni jednom.

Re: jel vam forum radi

Meni jučer i danas radi lijepo, ali recimo kad otvorim neku temu sa strane se slova mješaju od ostalih tema, prelaze preko ovog prostora za pisanje i slično... Trenutno je uredu. Na chromeu sam.

00

Re: jel vam forum radi

Stalno nesto steka na FF.

00

11

Re: jel vam forum radi

Meni na FF radi normalno, verzija 15.0

KOCKA!
00

Re: jel vam forum radi

Baš sad u FF 15 nemam onaj dio za se prijavit, ne učita ništa iznad ovog dijela - Nove objave Aktivnih tema Neodgovorenih tema Nove poruke

U Chromeu se pojavi i radi sve dobro.

Re: jel vam forum radi

Na firefoxu se ponovo ne mogu ulogirat....
Uvijek ona poruka sa kolacicima i sl.

Sada koristim chrome privremeno...

Poz

00

Re: jel vam forum radi

moram priznati da malo nervira sta forum ne moze zapamtiti da sam ulogiran tako da se svakom posjetom moram ponovno ulogirati..

00

15

Re: jel vam forum radi

PokerPro je bio nedostupan zbog napada hakera na server i morali smo staviti jaču zaštitu.
Stranica trenutno radi malo sporije zbog višestrukih zaštita protiv upada hakera.

00

Re: jel vam forum radi

Ali roba daj mi reci zasto se ovo desava?
"Prijava je bila uspješna, ali kolačić nije bio poslan. Molimo provjerite Vaše postavke i ako je moguće, ukljičite kolačiće za web stranicu."

Jel mozes molim te to signalizirati tamo adminu da on vidi o cemu je rijec.
Jer nervira me sta samo za forum moram koristiti chrome....

00

17

Re: jel vam forum radi

Probaj izbrisati cache u browseru i refreshaj stranicu par puta. To se dešava jer sajt ide kroz drugi IP, a browser je zapamtio stari.

00

Re: jel vam forum radi

Izbrisao sam cache... probat cu to sa refreshom...

00

Re: jel vam forum radi

Probaj Firefox

Meni ista prica. Prijava je bila uspješna, ali kolačić nije bio poslan. Molimo provjerite Vaše postavke i ako je moguće, ukljičite kolačiće za web stranicu.

Napravio sam sada i update firefoxa i uvijek isto a jucer navecer radilo.
Malo radi malo ne radi, ocito je da nes prckaju po forumu....

Zadnji popravljao masterboy (04-09-2012 13:07:45)

00

20

Re: jel vam forum radi

izgleda da intenzivno rade na stranici pa zato. za pogled kad je zadnji put stranica doradjivana u url kopirat

javascript:alert(document.lastModified)

00

Re: jel vam forum radi

Znam da intenzivno rade jer danas ponovo firefox mi kaze ono za kolacice a jucer sve normalno islo...  lol

00

Re: jel vam forum radi

Evo danas sam se uspio logirat, nema vise problema oko kolacica -_-.

00

Re: jel vam forum radi

Zašto je forum online samo 5 minuta dnevno? Već danima radim refresh svakih par sati kad dođem na komp i ništa do sad, napokon.

24

Re: jel vam forum radi

Neki haken nas konstantno napada... Svaki put na drugačiji način. Kad stavimo jednu zaštitu, on nadje drugu rupu...

00

Re: jel vam forum radi

Kakav to bolesnik mora biti.  pu jebo ga pas   hmm

00