Tema: miroror PREVARANT

Dakle,članu foruma poznatom pod nickom "miroror" sam 29.07. posudio 100 $ uz njegovo obećanje da će novac vratiti u roku nekoliko dana.Novac sam mu prebacio sa svog na njegov PS account.Znao sam da je lik već godinama član ovoga i ostalih hr poker foruma i da je već vršio transakcije sa drugim članovima,da je bio i stejkan i da nikada nije bilo problema sa njim pa odlučih budala pomoći čovjeku bez traženja njegovih osobnih podataka.Novac nije vratio u dogovorenom roku ali se javio PM-om 11.08. da ga banka nešto zajebava i da će mi vratiti lovu za par dana.Od tada je već prošlo mjesec i pol a od njega ni traga ni glasa,čak ni onih tipičnih dužničkih izgovora "imao sam privatnih problema" ili "nisam imao pristup internetu jer sam bio na godišnjem u Sjevernoj Koreji".Od tada sam mu poslao nekoliko PM-ova koje nije otvorio vjerojatno misleći da će problem nestati sam od sebe ne bude li se pojavljivao ovdje.Ako je mislio da ovo neću objaviti i da neću učiniti sve da ga pronađem onda se grdno prevario.Nije toliki problem novac nego krajnja drskost koja razbjesni čovjeka i koja zaslužuje naplatu sa "debelim" kamatama,na više načina.Iako ne znam njegov identitet,po forumima je ostavio dosta tragova po kojima ga se uz malo truda može pronaći,između ostalog i svoju fotografiju koju još neću objaviti nego mu dati tjedan dana da se javi.Da mi uštedite trud,molio bih one koji znaju njegove osobne podatke(a takvih vjerojatno ima jer je prodavao ovdje neke stvari i vršio transakcije) da mi ih jave na PM(jamčim diskreciju).Hvala.

01

Re: miroror PREVARANT

kolega novac dobijes sutra na ŽR ili PS.
Bio sam zauzet drugim stvarima i nisam uspio na forum do sada,

žao mi je za neugodnosti.

U PM dobijes ispriku

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: miroror PREVARANT

Nema te mjesec i pol na forumu i onda se nakon ovoga javiš za 10 min,jeli ovo sve bilo potrebno zbog jebenih 100 $?Vrati mi kako sam ti i poslao,na PS.

00

Re: miroror PREVARANT

sutra imas natrag..... a na forum i dalje nemogu. idem sada čitati kako da rješim problem.
sorry na nesporazumu

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: miroror PREVARANT

marac9 napisao:

Nije toliki problem novac nego krajnja drskost koja razbjesni čovjeka i koja zaslužuje naplatu sa "debelim" kamatama,na više načina.

Prikazuješ čovjeka kao najvećeg prevaranta i ništariju u svemiru iako znaš da: 1. nije jedini ovdje koji duguje lovu 2.ima puno članova koji su sa njim obavljali transakcije,koji su to potvrdili i nemaju prigovora na njega.
Je,čovjek Ti je dužan šaku dolara i nije u redu što Ti još nije vratio ali svi smo mi ljudi,da si Ti nekome dužan i da Tebi sjedne crkavica od plaće prvo bi plačao račune,režije,kupio hranu,pelene djeci itd. pa tek onda razmišljao o dugu.Čovjek voli igrati poker kao i svi mi i ako ima 100 $ ide sa njima nešto napraviti pa će Ti onda vratiti dug.Da je toliki scammer i prevarant kakvim ga Ti prikazuješ nestao bi odavno sa ovog foruma i potražio neko drugo mjesto gdje će varati ljude,lopov ne ostaje na mjestu zločina.
Umjesto da ohladiš malo i pustiš čovjeka da to riješi kad bude mogao Ti od buhe radiš slona.
Lijep pozdrav.

011

Re: miroror PREVARANT

a zasto ga ti prikazujes ko sveca ? svi mi imamo za placat rezije i pelene i kurce palce..
ako je posudio pare i nije se javio 2 MJESECA !!!!! onda ga se itekako moze prozvat...a to kaj ga ti vjerovatno znas in RL pa si ga nasao branit to je drugi par rukava.. nhf smile

60

Re: miroror PREVARANT

KresimirS napisao:
marac9 napisao:

Nije toliki problem novac nego krajnja drskost koja razbjesni čovjeka i koja zaslužuje naplatu sa "debelim" kamatama,na više načina.

Prikazuješ čovjeka kao najvećeg prevaranta i ništariju u svemiru iako znaš da: 1. nije jedini ovdje koji duguje lovu 2.ima puno članova koji su sa njim obavljali transakcije,koji su to potvrdili i nemaju prigovora na njega.
Je,čovjek Ti je dužan šaku dolara i nije u redu što Ti još nije vratio ali svi smo mi ljudi,da si Ti nekome dužan i da Tebi sjedne crkavica od plaće prvo bi plačao račune,režije,kupio hranu,pelene djeci itd. pa tek onda razmišljao o dugu.Čovjek voli igrati poker kao i svi mi i ako ima 100 $ ide sa njima nešto napraviti pa će Ti onda vratiti dug.Da je toliki scammer i prevarant kakvim ga Ti prikazuješ nestao bi odavno sa ovog foruma i potražio neko drugo mjesto gdje će varati ljude,lopov ne ostaje na mjestu zločina.
Umjesto da ohladiš malo i pustiš čovjeka da to riješi kad bude mogao Ti od buhe radiš slona.
Lijep pozdrav.

Nisi pričao sasvim suprotnu priču kad je zarinjo bio u pitanju?

40

Re: miroror PREVARANT

KresimirS napisao:

Ti je dužan šaku dolara......
....da si Ti nekome dužan i da Tebi sjedne crkavica od plaće prvo bi plačao račune,režije,kupio hranu,pelene djeci itd.....

(ovo ne govorim za mirora jer ga neznam već opčenito za quatano)

je si uopće svjestan kolko je to kontradiktorno, ako treba za pelene  i ima crkavicu od plače onda je svaki posuđen dolar za poker ozbiljan problem, te očito to nije šaka dolara.

također kak ti ili neko može znat dal je i za maraca to "šaka dolara", uosatlom i da je nisu naša posla da se u to miješamo, šta bi phil ivey trebo okolo dijelit pare....

tolko scamova u zadnje vrijeme, koji očito pljuju i po forumu, članovima pokera te cijeloj poker zajednici, a sad će se još i počet branit, i prihvačat to ko normala, treba stavit fino baner ko treba pare sam nek dođe, ako ne vratite jebiga razumijemo.....

lako je s tuđim q..... po koprivi mlatit, očito dok ide sve super svi su pošteni, problem je kad se stvari okrenu naopako a vidjeli smo kaj su sve ljudi sposobni...

tak i ovi novi članovi dođu dajte mi 50$ a ono 2 posta lik ima, pa jebote to je 300kn, odi pa pitaj negdje drugdje dal češ ih dobit....

nakraju ja bi svakom sljedečem koji se tako bezveze umiješa samo reko nema problema , kad je to šaka dolara i kad treba bit tak pun razumijevanja i ti tolko garantiraš za osobu pa onda to i pokaži na pravi način, fino preuzmi dug vi to riješite na taj civilizaran način, ja se ispričavam za loš pristup i sve 5 svi sretni i zadovoljni.........

40

Re: miroror PREVARANT

+1 koji ceka odgovor na Robino pitanje.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
10

10

Re: miroror PREVARANT

Mislim da nema isprike za zajeb - ako mu nekome treba za pelene onda nek otvori temu "trebam za pelene" i ja cu mu prvi poslati novce.

I dobro kaze marac:oglusio se na masu poruka,a nakon ove objave odmah se javio...to sve govori...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
30

11

Re: miroror PREVARANT

Nije uopce bitna svota nego covjekovo obecanje i njegova rijec koja vrijedi
jednako kao osoba koja ju daje. Izgovori se tu po meni ne prihvacaju.

10

12

Re: miroror PREVARANT

Autospam za mog druga Krešu,missed you buddy tongue

Zadnji popravljao marac9 (25-09-2012 20:29:53)

20

Re: miroror PREVARANT

roba59 napisao:
KresimirS napisao:
marac9 napisao:

Nije toliki problem novac nego krajnja drskost koja razbjesni čovjeka i koja zaslužuje naplatu sa "debelim" kamatama,na više načina.

Prikazuješ čovjeka kao najvećeg prevaranta i ništariju u svemiru iako znaš da: 1. nije jedini ovdje koji duguje lovu 2.ima puno članova koji su sa njim obavljali transakcije,koji su to potvrdili i nemaju prigovora na njega.
Je,čovjek Ti je dužan šaku dolara i nije u redu što Ti još nije vratio ali svi smo mi ljudi,da si Ti nekome dužan i da Tebi sjedne crkavica od plaće prvo bi plačao račune,režije,kupio hranu,pelene djeci itd. pa tek onda razmišljao o dugu.Čovjek voli igrati poker kao i svi mi i ako ima 100 $ ide sa njima nešto napraviti pa će Ti onda vratiti dug.Da je toliki scammer i prevarant kakvim ga Ti prikazuješ nestao bi odavno sa ovog foruma i potražio neko drugo mjesto gdje će varati ljude,lopov ne ostaje na mjestu zločina.
Umjesto da ohladiš malo i pustiš čovjeka da to riješi kad bude mogao Ti od buhe radiš slona.
Lijep pozdrav.

Nisi pričao sasvim suprotnu priču kad je zarinjo bio u pitanju?

bravo roba. napokon se čovjek diskreditirao totalno. ne mogu vjerovati da je to napisao.

00

Re: miroror PREVARANT

@ Pokerzagreb, Mich Bjukenon, Roba, Cgreen, Lion, Ajspingvin, Bile, Idrga,

apsolutno ste u pravu i potpisujem svaku vašu rijeć u vašim postovima, jer sam dosada uvijek zauzeo čvrst stav protiv scammera i onih koji ne vračaju dugove i sigurno nikada neću promjeniti taj stav! Ne poznajem ni Mirora niti Maraca osobno i nisam upućen u njihov dogovor, ali iz ovoga što je Marac napisao jasno je da je Marac oštečen i ja isto kao i vi ne vidim neko valjano opravdanje za ponašanje Mirora i osuđujem to nejavljanje na poruke i nevračanje duga.
Neću ponavljati vaše postove, samo bih se nadovezao da oni, koji posude novce za poker, kladionicu ili sl. i te pare prokockaju, da kada dobiju svoju plaću ili posude još novaca ne koriste nažalost te novce da kupe svojoj djeci pelene nego i te novce prokockaju. Činjenica je da je granica između igranja pokera i kockanja tanka i da nisu svi uspješni u toj samokontroli koja je nužna da se ne prijeđe ta granica. I mene zabrinjava da su pored svih ovih silnih sitnih scammerčića u zadnje vrijeme involvirani sve više i stariji članovi koji su do sada ostavljaji solidan dojam i nije se sumnjalo u njihovo poštenje.
Sada se sigurno pitate zašto sam napisao onaj post gore. Pa da budem iskren, to uopće nije moj post nego sam ga copy pasteao iz jedne stare teme, jer nisam dovoljno ignorantan (ili blesav, kako god) da izmislim i napišem takvu glupost.
Vidjevši ovu temu sjetio sam se slične teme od prije pola godine, samo se tada radilo o 100€ i dug se je već zavlačio preko više, i to dosta, mjeseca. Tada se je pojavio jedan lik koji je tih 100€ omaložavao kao "šaku dolara" i koji je cijelo vrijeme provocirao i ismijavao one koji su osuđivali taj slučaj koji je u biti bio isti kao sada ovaj Maracov gore. Taj isti lik je i tada napisao ovaj "fenomenalan" post o pokeru, dugovima i pelenama, a dio toga sam copy pasteao i mogli ste ga gore pročitati.

Evo i link http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 80&p=6  za one koje zanima tko je bio taj lik kojemu "tuđih" 100€ predstavlja šaku dolara (post #135) i koji je bio pun razumijevanja i opravdanja za one koji ne poštuju dogovore oko povratka dugova (post #146).


@marac,

već tada sam Ti u jednom svojem postu predvidio što će se dogoditi...

KresimirS napisao:

...jer češ ti sutra biti među prvima koji će whinati ovdje po forumu jer ga je netko takav zascammao za šaku dolara...

Ali tada ti je tuđi dug bio smiješan i bio si pun razumjevanja i opravdanja za osobu koja je bila dužna, a sada vidim da kada su tvoji novci u pitanju da ti više nije smiješno i da je nestalo tvoje razumjevanje prema dužniku, pa si možda i baš zato zaslužio da ostaneš kratak za ovih 100$.
Ali unatoč svemu ipak Ti želim da se uspiješ dogovoriti s Minorom i da dobiješ natrag svoje novce što prije, jer i dalje osuđujem svaki scam i nevračanje duga, a i dalje ću u ovakvim slučajevima podržavat oštečene.



LP i GL svima

110

Re: miroror PREVARANT

marac9 napisao:

Autospam za mog druga Krešu,missed you buddy tongue

"TOP 10 OWN GOALS"

rutiner napisao:
roba59 napisao:
KresimirS napisao:

...

...

bravo roba. napokon se čovjek diskreditirao totalno. ne mogu vjerovati da je to napisao.

Šta reći, baš ste se našli...  big_smile



                     http://imageshack.us/a/img600/5941/twodonkeys.jpg
                                         marac9                                          rutiner


nhf dečki    wink



GG & GL

100

16

Re: miroror PREVARANT

hahahahhahahahah uuuuu al čovjek spusti lagano,ali kulturno..svaka čast!

10

17

Re: miroror PREVARANT

Ups ovo je bilo neocekivano! Nice comeback kresimire!

00

18

Re: miroror PREVARANT

big_smile big_smile big_smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

19

Re: miroror PREVARANT

kakvo unistenje kresimira big_smile big_smile big_smile big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: miroror PREVARANT

totalna dominacija...

gg

Like taking candy from the baby...
00

21

Re: miroror PREVARANT

vrhunska fora big_smile  još je i sačekao dovoljno vremena da se ljudi počnu javljati sa zbunjenim upitima kakva je to promjena stava pa da efekt završnog posta bude još veći lol

00

Re: miroror PREVARANT

rebuy marac.... big_smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

23

Re: miroror PREVARANT

Bravo Krešo,znao sam da ćeš se vratiti nakon maestralnog autogola.Ali ne primjećuješ jednu jako bitnu stvar u ova dva slučaja,razliku koju ti ne vidiš ili jednostavno ne želiš vidjeti zbog svojih konstantnih paranoja da ja imam nešto protiv tebe i da te stalno provociram.Zbog te razlike sam tada i stao u Žaretovu obranu a to je da Žare nikada nije pobjegao kao pizda i nestao.On je rekao "jesam,dužan sam ali tu sam i ja ću taj dug vratiti".Vidjelo se da je čovjek ispravan,da ne bježi od svoje odgovornosti i stao sam u njegovu obranu zbog toga i zato jer su napadi na njega prelazili granice dobrog ukusa a u tome si prednjačio ti.Ako ja inače branim prevarante ajde mi nađi neki drugi primjer gdje sam branio nekog scammera.Što se moga slučaja tiče,dakle,posudim čovjeku novce kad mu nitko nije htio posuditi,cijeli dan mu se nitko nije javio u pomoć.Pošaljem mu novce bez ikakvih dodatnih pitanja,ne postavljam mu nikakav imperativ do kada mi ih treba vratiti.On mi obeća vratiti do 10.08,11.08 mi šalje poruku da ga banka zajebava,da ne može odmah vratiti ali da uskoro bude,ja mu na to samo napišem OK.Nakon toga on nestaje sa foruma,prolaze 3 tjedna bez traga i glasa,tek nakon ta tri tjedna ja mu šaljem poruku pa za tjedan dana još jednu pa za par dana još jednu a od njega ništa,niti jednu nije otvorio i mjesec i pol se nije pojavio na forumu.Da se javio i rekao "čuj stari,sorry nemam još novce ali budem ti vratio ja bih mu samo rekao "OK,vrati kad budeš imao".I šta sad napraviti u situaciji kad je čovjek koji ti je dužan jednostavno nestao a nemaš njegove osobne podatke?Ovo je bio jedini način da dođem do njega.Opravdanja tipa "nemam pristup internetu" ne piju vode,pa ne živiš na uskršnjim otocima.Nemogućnost pristupa forumu također ne pušim.Svi smo imali problema ali ti problemi nisu trajali mjesec i pol,ako sam ja uspješno slao PM-ove 7.,14.,17.09. onda se sigurno i on može javiti ali očito ne želi.Čak i da je to sve istina,ako je forum u kvaru,Pokerstars nije pa kako sam ti posudio tako mi i vratiš,ako želiš.Ja sam iz svega toga zaključio da ne želi i ovo je bio jedini način da dođem do njega.

11

24

Re: miroror PREVARANT

I da,iza onoga svoga posta još uvijek stojim a to znači da ću uvijek imati određenog razumijevanja prema dužniku ako taj dužnik ne negira dug i ne bježi od svega kao što Žare nije bježao tada.Ali eto,Krešo,ako hoćeš ja ti priznajem da si ovaj put pobijedio.Nadam se da ti je nakon ove pobjede duša mirna i da više nemaš razloga da nestaneš na pola godine sa foruma i da se napokon pojaviš kada ugledaš  priliku da mi vratiš ne znam ni sam za što.

JustFighter napisao:

rebuy marac.... big_smile

lol  lol

01

25

Re: miroror PREVARANT

Ako pogledamo big picture here onda vidimo činjenicu da si nakon naše zadnje "prepirke" u kojoj su te popljuvali svi praktički nestao sa foruma i vratio se nakon skoro pola godine u trenutku kada možeš sastaviti nešto protiv mene.To dovoljno govori o tvojim kompleksima.

Zadnji popravljao marac9 (26-09-2012 21:57:46)

01