Re: Smiješni filmići

malo crnog humora nikom ne šteti. jesi ti onaj tip kvazi moralni što na svaku zajebanciju i trollanje ljude uči kako su nemoralni i kako se tome ne treba smijat? eto nasmijao sam se što je glupan radio t u simsima i šta sada, nemam se nikakog razloga tebi pravdat, ako je nekom smješno ok, ako nije isto ok, a ti brij do mile volje

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Smiješni filmići

BoyFromBalkans napisao:

jesi ti onaj tip kvazi moralni što na svaku zajebanciju i trollanje ljude uči kako su nemoralni i kako se tome ne treba smijat?

da ja sam taj  lol

BoyFromBalkans napisao:

eto nasmijao sam se što je glupan radio t u simsima i šta sada, nemam se nikakog razloga tebi pravdat, ako je nekom smješno ok, ako nije isto ok, a ti brij do mile volje

video je bio toliko smijesan da ga je YouTube maknuo ( This video has been removed as a violation of YouTube's policy prohibiting hate speech.) a meni se nemas sto opravdavati, samo kazem da nije u redu ismijavati zidove, crnce i holokaust. mislim wtf kak poremecen moras biti da napravis takav video. nije mi namjera s tobom ulaziti u nekakve polemike, ali video ne da nije smijesan nego je za neke i uvrijedljiv.

Zadnji popravljao Chidambar (23-09-2011 08:32:01)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
20

453

Re: Smiješni filmići

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Smiješni filmići

Chidambar napisao:
BoyFromBalkans napisao:

jesi ti onaj tip kvazi moralni što na svaku zajebanciju i trollanje ljude uči kako su nemoralni i kako se tome ne treba smijat?

da ja sam taj  lol

BoyFromBalkans napisao:

eto nasmijao sam se što je glupan radio t u simsima i šta sada, nemam se nikakog razloga tebi pravdat, ako je nekom smješno ok, ako nije isto ok, a ti brij do mile volje

video je bio toliko smijesan da ga je YouTube maknuo ( This video has been removed as a violation of YouTube's policy prohibiting hate speech.) a meni se nemas sto opravdavati, samo kazem da nije u redu ismijavati zidove, crnce i holokaust. mislim wtf kak poremecen moras biti da napravis takav video. nije mi namjera s tobom ulaziti u nekakve polemike, ali video ne da nije smijesan nego je za neke i uvrijedljiv.

onda tako moramo prestat pricat viceve o ciganima, plavusama, pederima, bosancima, žaku, chuck norisu jer svako se moze naci uvrjeđenim. vidi taj filmic je bio crni humor, lik je debil, al me nasmijalo to i mislim da svako polemiziranje oko toga treba prestat

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Smiješni filmići

humor je relativna stvar. nekome je nesto smisno. nekome ne. nisan pogleda filmic, ali sama ideja da neko napravi logor u simsima mi je zakon big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
10

456

Re: Smiješni filmići

ja bi odustao  big_smile

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
30

457

Re: Smiješni filmići

nije smijesno ali....jebote

[youtube_wide] [/youtube_wide]

30

458

Re: Smiješni filmići

Franci Blašković je član legendarne istaske grupe Gori Ussi Winnetou


10

459

Re: Smiješni filmići

^^^^ bahahahaha  lol ovo me podsjetilo kako je prije par god je u jednom kafiću u Rijeci bila vecer neke "suvremene poezije" ili tako neka fora i isto neki lik (lako moguce bas ovaj) pocne citat poeziju u tom stilu "kurac, pička, curi pička, dize se kurac" onako bzvze prostaci.. a ljudi ga oziljno slusaju u stilu lik je umjetnik i to je umjetnost  lol lol

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Smiješni filmići

00

461

Re: Smiješni filmići

Tonac napisao:

^^^^ bahahahaha  lol ovo me podsjetilo kako je prije par god je u jednom kafiću u Rijeci bila vecer neke "suvremene poezije" ili tako neka fora i isto neki lik (lako moguce bas ovaj) pocne citat poeziju u tom stilu "kurac, pička, curi pička, dize se kurac" onako bzvze prostaci.. a ljudi ga oziljno slusaju u stilu lik je umjetnik i to je umjetnost  lol lol

Da nije mozda ovaj bio? Jer on cesto brije po Ri...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

462

Re: Smiješni filmići

Bile napisao:

Da nije mozda ovaj bio? Jer on cesto brije po Ri...

he, ma neznam vise jer je to bilo prije 4-5 god na terasi Red Bara (kafic od frenda, blizu Koblerov trga, zatvoren je od davno btw) ali bilo je EPIC  big_smile


kad sam vec u temi, neki sam dan naletio na ovo, nisam sve pogledao ali ima dobrih stvari

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Smiješni filmići

club  heart  diamond  spade
31

464

Re: Smiješni filmići

Iz filma The Guard, komentar na naše nogometaše.

20

Re: Smiješni filmići

loool  big_smile  big_smile  big_smile

20

Re: Smiješni filmići

30

467

Re: Smiješni filmići

kalinjo11330066 napisao:

hahaha ovo je nesto najbolje ikad ako nije fake

00

468

Re: Smiješni filmići

10

Re: Smiješni filmići

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

470

Re: Smiješni filmići

OMG debila...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
20

Re: Smiješni filmići

Dali ce turci na Euro 2012 ?

Zadnji popravljao perozelina (12-11-2011 00:36:59)

club  heart  diamond  spade
20

472

Re: Smiješni filmići

Hiddink na poluvremenu Turska: Hrvatska

[youtube]www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6HbI43fuxFg[/youtube]

Zadnji popravljao promaja (12-11-2011 18:41:02)

00

473

Re: Smiješni filmići

Ko nece slusat intro moze da skoci na 1:40  wink

10

474

Re: Smiješni filmići

Ne znam da li je ovo bilo,ali meni je predobro...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
100

475

Re: Smiješni filmići

Od  1:20 kreće show

40