Tema: NL10 zoom(review)

Znači hebem se sa cashom odkada nemam vremena za turnire. Ovaj zoom mi odgovara savršeno kao format jer mogu odigrati 35-40k handova,dok na normalnom 6max-u nisam mogao ni 15k . Zbog posla naravno.

Sve je super krenulo,prvih 30ak k handova,imao sam nekih 11,12/100 bb.. Taman kada sam mislio da je to to,kada sam želio preći na viši limit skužio sam da sam za ku*** kao i inače u cashu. Mislim jesam u nekom sitnom plusu al to je naravno daleko od dobroga!
Tu prilažem graf od protekla 2 mjeseca..
http://i47.tinypic.com/5n99tx.png
Evo tu su i statsi da malo prokomentirate,gdje griješim,šta treba poraviti i to..
http://i48.tinypic.com/28btdli.png
http://i50.tinypic.com/34j3erp.png

Volio bih da mi  napišete šta mogu staviti još da se vidi gdje griješim i slično..

Nadam se nekoj stručnijoj pomoči i komentarima..

evo sad se sjetih da stavim i po pozicijama
http://i49.tinypic.com/acaarm.png

Zadnji popravljao tonkobonko (06-11-2012 23:07:37)

00

2

Re: NL10 zoom(review)

Ne igram cash vec dugo,ali mislim da previse igras iz blindova,pogotovo u bb imas previse flatanja. Mislim da bi trebao puno vise 3b ili foldat,a najmanje callat.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: NL10 zoom(review)

Ja sam na brzinu pogledao i jedino me WTSD i W$SD bode u oči. Previše dolaziš do showdowna i zbog toga premalo dobivaš na showdownu.

00

Re: NL10 zoom(review)

Ovo je s perspektive 6max igrača koji ne igra zoom, sumnjam da je neka velika razlika u stvarima kojih sam se dotakao.

3bet ti je dosta visok, ako ne znaš igrati u 3bet potovima to bi ti dosta love moglo gubiti. 4bet range ti je jaaako velik, stajtaj ga malo. Moj je 2.5 što je u prosjeku AK+ i QQ+, mada se meni čini da imam i dosta AQ i crapova u rangeu.

Mislim da ti je glavni problem što imaš veliki WTSD, odnosno pretpostavljam da ne vjeruješ ljudima da te beataju pa previše callaš river.

Mogao bi malo više cbetati na BTNu i kad si u poziciji. Možda je varijanca, ali previše gubiš na BB-u, -50bba je ogromno, SB je ista stvar. Ovo je jako bitno.

Sad sam uočio i da imaš dosta nizak cbet na turnu (s obzirom da nemaš visok cbet na flopu). Imaš problema s cbetanjem? Nekako mi se čini da bi ti turn cbet trebao biti malo veći.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: NL10 zoom(review)

Bile napisao:

Ne igram cash vec dugo,ali mislim da previse igras iz blindova,pogotovo u bb imas previse flatanja. Mislim da bi trebao puno vise 3b ili foldat,a najmanje callat.

Ne moze biti netocnije.

Rear_Admiral napisao:

Sad sam uočio i da imaš dosta nizak cbet na turnu (s obzirom da nemaš visok cbet na flopu). Imaš problema s cbetanjem? Nekako mi se čini da bi ti turn cbet trebao biti malo veći.

Ne slazem se.

Rear_Admiral napisao:

4bet range ti je jaaako velik, stajtaj ga malo.

Slazem se.

WTSD% i W$SD statsi sami po sebi gledani ti nista ne znace,ali uzevsi u obzir tvoj redline zasigurno nemas tako neobicne postotke s +EV razlogom,u prijevodu, neispravno si call happy.

00

Re: NL10 zoom(review)

Slazem se, precesto sam nevjerni toma! Najgore mi je to da mi totalni fishevi uzimaju lovu na tome..

Mislio sam da mi je 3 bet taman za zoom, na obicnom 6 max sam imao oko 6% a 4 bet nesto manje od 3%..
4 bet mi je ovako visok jer imam dosta blefova, kada dođem doma budem izvukao graf jer i mene zanima..


Blindovi su uzas, al nezznam.. Presmjesno je kakve se stvari događaju na BB!
Nerazumijem zasto je to toliko ukleta pozicija! Setom na jaci set, dva flopana para na boju, AA u 4bet na set nekog manjeg
Pocketa, itd..

Sta raditi iz blindova!!

Zadnji popravljao tonkobonko (07-11-2012 07:54:33)

00

Re: NL10 zoom(review)

Ima gdje teorija/video koja se odnosi samo na igru iz BB/SB? Znači odnos prema različitim tipovima igrača,rangeovi za call/3bet/bluf itd i mene to pitanje zanima pošto naročito sa BB curim 50ak bb/100 kao i tonko.

00

Re: NL10 zoom(review)

Jedna "stručna" u Grumfovom stilu-cash savladaš kad naučiš foldati.Mislim da je stvar u ovome kaj je roba rekao,da previše dolaziš do showdowna tj previše ih isplaćuješ i tu su gubici.

00

Re: NL10 zoom(review)

@ruf
nekako mi je logično ako imaš manji cbet na flopu da bi ti turn cbet morao biti veći jer flop betaš više za value nego ne.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: NL10 zoom(review)

ako netko igra zoom nl10-nl50 ,ako mu nebi bilo problem napisati koliko /bb ima na nekom sampleu vecom od 50 k handova

00