Tema: situacija

ovako..igram neki freeroll, final table, 9 ljudi,ja sam 3. dobro stojim, jedino mi prvi dosta bježi..
imam na bb 10 9 u  :card_spade  , svi foldaju prije sb, on calla,ja dižem za bb,opet calla.. otvara se 8   :card_spade , as   :card_spade  i 7 :card_heart ..znači imam izlaza i za boju i za straight..on diže za možda četvrtinu svog stacka,ja idem all in jer mislim da nema asa i da blefira, jer su uglavnom prije toga svi samo krali blindove,nije bilo akcije, a u slučaju i da ima nešto,imam puno izlaza..i da,frajer je bio 2.,znači pokriva moj all in..

e sad,pitanje je jesam li trebao tolko riskirat s obzirom da relativno dobro stojim, a da samo prva 3 dobivaju..jesam li trebao all in il samo call il šta?
btw ispalo je da ima JJ, a meni se nije ništa otvorilo..

00

Re: situacija

Tema je ponaknuta u online turnire...

Ja bi prije flopa rejzao više, a ne samo za 1 bb. Ako je platio SB onda će sigurno i ovo platiti. Flop je dobro odigran.

Samo bi mogao napisati kolko su veliki stackovi u BB-ovima bili pa bi nam bilo lakše komentirati.

00

3

Re: situacija

on je imao oko 280 000, a ja 200 000.. bb je bio 10 000..znači veći rejz..onda konstantno loše igram s takvim i sličnim kartama big_smile
jer uglavnom ful malo dižem il ništa na to, želim vidjet prvo flop pa onda akcija...

00

Re: situacija

barem do 25 ili 30...

00