Tema: Projekt #0

Zamislio sam si bio nakon prvog posta biti češće na forumu, ali odnijele me RL obveze...  sad

Od tada sam barem nešto napravio - otvorio Moneybookers račun i preko njega uplatio $50 na PokerTime (MicroGaming). Uz to je vezan i moj projekt, koji ima sljedeća tri cilja:

1. Očistiti first deposit bonus tj. zaraditi 210 RR bodova ($70 rakea). Stavio sam $70 kao cilj jer nisam siguran da li imam još jedan bonus od $20 vezan uz first deposit.

2. Prostudirati Moshmanovu knjigu Sit 'n Go strategija. Imam je već godinu dana (hvala gosp. Senseiu), ali uglavnom je skupljala prašinu do sada.

3. Početi sa korištenjem Holdem Managera, da bih napokon mogao kvalitetnije analizirati i svoju i protivničku igru.

Projekt nije zahtjevan, zato je i dobio oznaku #0. Ideja mi je da svaki sljedeći projekt bude zahtjevniji, tako da mi se ovo čini ok za početak. Update neću raditi dok ne završim sa prvom točkom, što ne bi trebalo biti dugo (dobar dio toga sam već i odradio). Tada ću po točkama analizirati što sam postigao.

Unaprijed zahvaljujem svima na podršci,
Parangal

60

Re: Projekt #0

gl

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

Re: Projekt #0

gl

10

Re: Projekt #0

Update:

1. Rake odrađen, bodovi zarađeni, bonus neisplaćen  big_smile.  Odnosno, prema mojoj računici isplatili su mi oko pola od onoga što su trebali. Njihov support je na moj (četvrti) mail odgovorio da je sve uredno isplaćeno (na prva tri su odgovorili besmislicama big_smile). Uglavnom, od same igre sam BE, ali sa bonusom i rakebackom sam u plusu od nekih cca $50.

http://i50.tinypic.com/2rw1dt4.jpg

2. Knjige se nisam uhvatio sad, čini mi se da mi više odgovara da uzmem pauzu  od pokera na dan-dva i onda je u miru prostudiram. Uglavnom, to me još očekuje...

3. Ne podržavaju Holdem Manager. Game over.

Baš i nije neki rezultat, tek jedan od tri cilja ostvaren. Doduše, primarni cilj je bio čišćenje bonusa, što sam i odradio. Drugom cilju ću se posvetiti u idućih tjedan dana, a treći nisam ni bio u mogućnosti izvršiti.

Što se mene tiče, projekt #0 je gotov. Nisam potpuno zadovoljan samim sobom, volume i motivacija su mi i dalje problemi, mislim da nisam imao dana u kojem sam odigrao više od 25 komada. Moram još mnogo raditi i na igri, tu se nisam ni pomakao. Plusom smatram što valjda napokon mogu raspolagati tim novcem (mislim da ga još uvijek doživljavam kao playmoney smile) i što se uskoro mičem na neku bolju stranicu.

Sljedeći projekt: prebit isildura u Heads-Upu! wink

10