Tema: Poboljšanje foruma

Kako vec dugo igram poker a forum pratim duze vrijeme sjecam se dana (a i mnogi stari clanovi nadam se da se sjecaju) kada su se za članove foruma nudili razni no deposit bonusi, freerollovi, razne promocije... Sada u ponudi ima samo depozit bonusi i rakeback sto gotovo svaka stranica ima... Pa sad moj prijedlog je kao vodeći poker forum u hrvatskoj milsim da bi se trebali više angažirati kod pokersoba za promocije kako freerollova i no deposit bonusa za početnike tako za rakerace, turnir lige, added money poker turniri, itd itd, za "napredne"... to je moje mišljenje... nastala je bila tema koja je započela revoluciju foruma u kojoj je pisalo da forum bi trebao biti pun projekta i ruku... pa najednom mi puna naslovnica projekata i ruku svi odjednom "oživili" forum, jucer sam igrao freeroll od 10.000$ bez ulsova i 7500$ na tiltu trebala je samo jedna sifra... a ne pamtim kad je na ovom forumu neko napravio nešto da pomogne zajednici osim samome sebi... ( otvaranje projekta i postanje ruku na neki način pomaže nekima ali nije to to)... čak su izostale i one humanitarne akcije... neki dan se niste mogli dogovoriti za side bet ili vam je propao ne znam o cemu se radi... pocetak posta je da ste se vas 6 dogovorili vec preko skype-a zasto nije prvo pao post ovdje na forumu... to me malo zasmetalo sto se povlacite na taj skype, stvarate "klanove"... no dobro sad sam otišao skroz s teme... uglavnom SVI trebamo poradit na tome da poboljšamo forum... pomognemo jedni drugima da funkcioniramo kao zajednica a ne kao hrpa pojedinaca i klanova...

60

Re: Poboljšanje foruma

nemoj me shvatiti pogresno.. ovo je samo moje misljenje

chingling napisao:

nastala je bila tema koja je započela revoluciju foruma u kojoj je pisalo da forum bi trebao biti pun projekta i ruku... pa najednom mi puna naslovnica projekata i ruku svi odjednom "oživili" forum

pa to ustvari je je bit jednog poker foruma.. sto vise handova, sto vise rasprava o istim.. sto vise projekata clanova foruma ( pomaze i onom koji je otovrio projekt da se neceg pridrava i ostalim koji u pauzama izmedju svog seassiona mogu pratiti necije uspjehe ili neuspjehe )

chingling napisao:

a ne pamtim kad je na ovom forumu neko napravio nešto da pomogne zajednici osim samome sebi.

postanjem handova svi profitiramo

chingling napisao:

to me malo zasmetalo sto se povlacite na taj skype, stvarate "klanove".

glupost  hmm

11

Re: Poboljšanje foruma

nemoj me shvatiti pogresno.. ovo je samo moje misljenje

naravno svako ima pravo na svoje misljenje i bilo bi malo čudno kad bi svi na isti način razmišljali i da nema tu i tamo koja iskrica..

30

Re: Poboljšanje foruma

forum je življi nego ikad

30

Re: Poboljšanje foruma

ivica5261 napisao:

forum je življi nego ikad

kao posljedica apela pojedinih članova na forum...

20

Re: Poboljšanje foruma

zakaj više nebremo imat avatare ???

koji avatar nađem  big_smile , al mi javlja grešku...
http://i.imgur.com/l2WS6je.jpg?1

120

Re: Poboljšanje foruma

Kak ne? daj mi sliku koju želiš pa budem pogledal.

00

8

Re: Poboljšanje foruma

ni ja nemogu stavit avatar nikakav... hmm

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Poboljšanje foruma

roba59 napisao:

Kak ne? daj mi sliku koju želiš pa budem pogledal.

ovu gore sam kaj sam ju smanjil u photoshopu na 100x100, ali neda

http://i.imgur.com/fQAxcdD.jpg?1

inače, nema niko avatar, ak se ne varam, ko da su se sve resetiralo...

Zadnji popravljao cgreen (20-01-2013 21:40:43)

10

10

Re: Poboljšanje foruma

Da,oćemo slikice!



http://img14.imageshack.us/img14/3803/hdzp.jpg

10

Re: Poboljšanje foruma

edit: nvm, stvarno nije bitno kad malo razmislim.

Zadnji popravljao DvijeNoge (20-01-2013 23:59:34)

00

12

Re: Poboljšanje foruma

Probajte sad... Sad vidim da rade avatari.

00