Tema: HEM1 i Zoom?

Imam HEM1, dok igram zoom prikazuju mi se ruke od stola prije toga. Da li se to može uopće podesiti na HEM1? Ili treba imati HEM2 da mogu vidjeti HUD za trenutne igrače na stolu?

00

2

Re: HEM1 i Zoom?

možeš i na jedinici ali trebaš neki stariji update, probaj na hem forumu nekaj nać

www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate_Release_1.12.10_30Apr2012.exe   

probaj ovo

Zadnji popravljao CW (20-02-2013 20:26:30)

00

Re: HEM1 i Zoom?

kole1108 napisao:

Imam HEM1, dok igram zoom prikazuju mi se ruke od stola prije toga. Da li se to može uopće podesiti na HEM1? Ili treba imati HEM2 da mogu vidjeti HUD za trenutne igrače na stolu?

Ja imam HM1 verziju 1.13.01 i radi normalno na Starsu na zoomu-(moras ponekad kada pocnes igrat samo ugasiti pa ponovno upaliti tj restartati HM1)-nakon 2-3 ruke bude sve normalno.

00

Re: HEM1 i Zoom?

noirlegion napisao:
kole1108 napisao:

Imam HEM1, dok igram zoom prikazuju mi se ruke od stola prije toga. Da li se to može uopće podesiti na HEM1? Ili treba imati HEM2 da mogu vidjeti HUD za trenutne igrače na stolu?

Ja imam HM1 verziju 1.13.01 i radi normalno na Starsu na zoomu-(moras ponekad kada pocnes igrat samo ugasiti pa ponovno upaliti tj restartati HM1)-nakon 2-3 ruke bude sve normalno.

ja imam 1.12.10b, i postavio sam "Run as administrator" za Pokerstars.exe, Pokerstarsupdate.exe i Holdemanager.exe, međutim i dalje mi ne prikazuje dobro.
Ovu verziju što imam je crackirana, pa vjerojatno i tu ležio dio problema.

00

Re: HEM1 i Zoom?

probaj s 1.13.01 internal verzijom i ovim postavkama za admina,meni tako radi...

00

Re: HEM1 i Zoom?

Mich_Bjukenon napisao:

probaj s 1.13.01 internal verzijom i ovim postavkama za admina,meni tako radi...

-ovo i kada pocnes igrati ako ti ne pokazuje dobro nakon 5-6 ruku restartaj samo HEM i radit ce.

00

Re: HEM1 i Zoom?

može link 1.13.01 hem ovdje ili na PM , ty

00

Re: HEM1 i Zoom?

ivica5261 napisao:

može link 1.13.01 hem ovdje ili na PM , ty

Meni isto ako netko ima crackano.

00

Re: HEM1 i Zoom?

http://forums.holdemmanager.com/release … pdate.html

-ovaj dole gdje pise FTP

00

Re: HEM1 i Zoom?

Da, s 1.13.01 radi na Zoomu, puno hvala svima.

00

Re: HEM1 i Zoom?

Radi HUD i sa najnovijom verzijom HEM-a samo trebas u file gdje si instalirao HEM ubaciti novi "Blitz.dll" koji regulira to kasnjenje za jedan hand! Ne sjecam se gdje sam tocno nasao to, negdje na HM forumima ali imam skinuto pa svi koji su zainteresirani za file neka mi posalju mail adresu u PM pa vam ga posaljem. Sve sto trebate je zamjeniti novi blitz.dll sa starim i sve radi OK!

Zadnji popravljao Renatto888 (22-02-2013 13:19:24)

00

Re: HEM1 i Zoom?

Renatto888 napisao:

Radi HUD i sa najnovijom verzijom HEM-a samo trebas u file gdje si instalirao HEM ubaciti novi "Blitz.dll" koji regulira to kasnjenje za jedan hand! Ne sjecam se gdje sam tocno nasao to, negdje na HM forumima ali imam skinuto pa svi koji su zainteresirani za file neka mi posalju mail adresu u PM pa vam ga posaljem. Sve sto trebate je zamjeniti novi blitz.dll sa starim i sve radi OK!

Ima to sve  na stranici koju sam linkao cak i objasnjeno.

00

Re: HEM1 i Zoom?

Mali OT. Koji program omogućava da za fold ne moram stisnuti gumb FOLD već stisnem bilo gdje na karte? Vidio sam video neki, ali neznam o kojem se programu radi.

00

14

Re: HEM1 i Zoom?

Možda si ti to krivo skuzio... Na tableninji si možeš složiti bilo koju tipku na tipkovnici ili mišu da ti bude fold. Ja recimo imam desni klik miša da mi je fold. I možeš kliknuti bilo gdje na stolu.

00

15

Re: HEM1 i Zoom?

kole1108 napisao:

Mali OT. Koji program omogućava da za fold ne moram stisnuti gumb FOLD već stisnem bilo gdje na karte? Vidio sam video neki, ali neznam o kojem se programu radi.

Mozes podesiti preko Table Ninje, a mozes sada direktno i preko PokerStarsa, ides u lobby na Options->Hotkey Settings i tu mozes podesiti da ti fold, call i sl. bude sta god hoces.

00

Re: HEM1 i Zoom?

Sholja napisao:
kole1108 napisao:

Mali OT. Koji program omogućava da za fold ne moram stisnuti gumb FOLD već stisnem bilo gdje na karte? Vidio sam video neki, ali neznam o kojem se programu radi.

Mozes podesiti preko Table Ninje, a mozes sada direktno i preko PokerStarsa, ides u lobby na Options->Hotkey Settings i tu mozes podesiti da ti fold, call i sl. bude sta god hoces.

Super, hvala. Bar mi se označi trenutno aktivni prozor, iako nema ovo što sam vidio. Ali očito trebam TableNinju za to.

00

Re: HEM1 i Zoom?

kole1108 napisao:
Sholja napisao:
kole1108 napisao:

Mali OT. Koji program omogućava da za fold ne moram stisnuti gumb FOLD već stisnem bilo gdje na karte? Vidio sam video neki, ali neznam o kojem se programu radi.

Mozes podesiti preko Table Ninje, a mozes sada direktno i preko PokerStarsa, ides u lobby na Options->Hotkey Settings i tu mozes podesiti da ti fold, call i sl. bude sta god hoces.

Super, hvala. Bar mi se označi trenutno aktivni prozor, iako nema ovo što sam vidio. Ali očito trebam TableNinju za to.

Kako nema? Desni klik na bilo kojem djelu aktivnog prozora je fold (Pokerstars). Potrebno je samo enablati hotkeyeve i podesiti desni za fold

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00