Tema: Party Poker podijelio igrače

http://hr.pokerpro.cc/uploads/hr.pokerpro.cc/images/party_poker_novice_thumb.jpg

Zadnjih dana na Party Pokeru stvari se razvijaju u neočekivanome smjeru ...

club  heart  diamond  spade
00

Re: Party Poker podijelio igrače

Oni sigurno nisu svjesni koliku štetu rade sebi, drugim mrežama i cijeloj poker zajednici. Kakva strašna nakupina nesposobnih debila, to je bolno za gledati. Umjesto da ulože vrijeme na popravak neispravnog softvera oni još dodatno idu komplicirati stvar sa umobolesnim idejama o segregaciji igrača na ovaj način. Ma samo im želim da što prije propadnu jer su ogromna sramota za cijeli online poker. Umjesto da slušaju sugestije vlastitih igrača, oni zapravo rade potpuno suprotno. Jedini prioritet im je pohlepa i to se nažalost sad jasno vidi.

Jako mi je drago da sam povukao roll od tamo i ne namjeravam se vratiti više nikad pa makar zamijenili cijeli management i napravili korijenite promjene u odnosu prema softveru i igri općenito, ali s obzirom na to koliko su puno puta dokazali nesposobnost, nema sumnje da se to neće dogoditi.

Eto još jedna poker soba manje, izgleda mi da uskoro konkurencije Starsu i Tiltu uopće neće biti. Iskreno se nadam da se ova kuga neće proširiti i na njih.

10

Re: Party Poker podijelio igrače

http://pokerfuse.com/news/poker-room-ne … ers-01-03/

00

Re: Party Poker podijelio igrače

Party pokušava neke šeme ko i drugi, ali očajno je sve to. Zakopavaju se sve dublje i sumnjam da će naći nešto revolucionarno kad fakat jesu blago retardirani.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Party Poker podijelio igrače

Baš smo kolega i ja ovo komentirali/kalkulirali neki dan... Zaključak je ovakav:

-Ako fishevi igraju protiv fisheva - lova će se više puta izvrtiti = više rake-a za party (uzimam u obzir da velik broj fisheva ima kockarske sklonosti i da neće nakon dobre serije/luckboxanja isplatiti novac nego će sa nedovoljnim brojem BI otići na veći limit i tamo ih ostaviti).

-Kada reg-ovi igraju protiv sličnih sebi, neće imati ni blizu profit onome ranije, jedno vrijeme će pokušavati biti winning, kada vide da to više nije moguće kao prije ovoga (sjetimo se koliki RB ima party), poslat će party u 3 pm i otići na neku drugu mrežu.

-U slučaju da fish uznapreduje, postane winning player - eto njega u pool-u sa regovima gdje će opstati kratko vrijeme i vjerojatno ostaviti lovu regovima, a to će biti rijetki slučajevi povoljni za regove.


U svemu ovome treba uzeti u obzir da je fish u 90% slučajeva rekreativni igrač, znači dođe 2-3 puta tjedno po 2-3h, napravi malo rake-a, zabavi se, spuši lovu i ode, dok reg pravi 5-10x više rake-a i uvijek je tu.

Po bilo kojoj logici, ovo je glup i nelogičan potez, osim ako će svi rekreativci odjednom preći na party, u što čisto sumnjam.
Ali...sretno im bilo, party mi ionako nikad nije bio pretjerano simpatičan  neutral

10

Re: Party Poker podijelio igrače

dno dna, poker eko sustavu trebaju i fishevi i winning igraci i mass grinderi itd...

20

Re: Party Poker podijelio igrače

Ja ne vidim niti jednu pozitivnu stvar za partypoker u ovome. Kladim se da bude u sljedecih par mjeseci brdo postova (ili samo ideja) kak je partypoker rigged, fishevi koji budu luckboxali mjesec, dva budu premjesteni u visi rang, tamo budu popusili pare jer igraju protiv regova i svi budu poceli tvrditi kak cim pocnu zarađivati pare da im party uzme natrag.

E da mi je vidjeti taj algoritam, mozda postoje cake recimo da pusis na 0.01/0.02 ko manijak i kad uđeš u nizi rang pocnes igrat 2/4+ gdje nemas konkurenciju.

00

Re: Party Poker podijelio igrače

U biti ovo je za mene dobro jer igran na Partyu i nemogu dobit pot ima misec ipo dana. Znači po svim karakterisitikama bi me tribalo svrstat na tu ''drugu stranu'', gg Party.

When you got nothing, you got nothing to lose
20

Re: Party Poker podijelio igrače

Navodno ce ovako to izgledati na revolution mrezi:
http://i50.tinypic.com/20h2b1e.jpg

Zadnji popravljao RufMichAn666 (04-03-2013 21:42:35)

00