Tema: Pozdrav

Lijepi pozdrav svima, evo od danas sam i ja clan ovog foruma!
Nadam se da svima idu karte od ruke smile

30

Re: Pozdrav

welcome and glgl  smile

00

Re: Pozdrav

Bok svima!
Ja sam eto tek počeo malo okušavati sreću u online poker svijetu
Registrirao sam se na nekoliko soba, dobio početničke kredite i sad je vrijeme da ipak uložim malo prije nego dobijem išta..Ili se možda varam?
Možda netko ovdje ima neki savjet od kud da čovjek počne, da li se isplati igrati na onim micro stakes stolovima, koliko to živaca pojede?
Svaki savjet bi mi puno značio!!

00

Re: Pozdrav

Nemoj da nabijaš postove da možeš slat PM, bit ćeš banovan.

11

Re: Pozdrav

kraljevicmarko napisao:

Nemoj da nabijaš postove da možeš slat PM, bit ćeš banovan.

Ok, od kud sad to?! kao sto rekoh, novi sam i htio bih se naravno upoznati sa sustavom i ljudima..zasto odmah prijetnje i upozorenja?

00

Re: Pozdrav

Ja ti samo želim pomoć jer znam da se beskorisno nabijanje postova ne tolerira.
Ja isto recimo nisam znao da se ne smije 'reklamirat' druge stranice pa sam sad saznao. big_smile

00

Re: Pozdrav

hehe, hvala na pomoci u tom slucaju! jbg, meni dobitci onih ljudi izgledaju HUGE!
A tebe su bannali za nesto? yikes

kraljevicmarko napisao:

Ja ti samo želim pomoć jer znam da se beskorisno nabijanje postova ne tolerira.
Ja isto recimo nisam znao da se ne smije 'reklamirat' druge stranice pa sam sad saznao. big_smile

00

Re: Pozdrav

cupius napisao:

Možda netko ovdje ima neki savjet od kud da čovjek počne, da li se isplati igrati na onim micro stakes stolovima, koliko to živaca pojede?

Ako si tek poceo sigurno da se isplati. Dok ucis osnove (osnove dobrog pokera) najbolje ti je uciti na najmanjim limitima.
Znaci od NL2 do NL10 ovisno o financijskim mogucnostima. Mali limiti odnose najmanje zivaca, sto ides vise gore živci su tanji jel je vise u igri a tvoje znanje je sve tanje  big_smile

- odluci se za format pokera (cash, sng)
- startaj od najmanjeg limita
- pocni citati, gledati videa
- nabavi si HEM/HUD
- drzi se bankrolla (30 ulaza za cash)
- pripremi se za teske trenutke
- citaj/postaj hendove na forumu
- pitaj sta te zanima

Zadnji popravljao whitewalk3r (11-04-2013 14:25:46)

40