Tema: problem s fulltiltom

nedavno sam si prebacivao novce s fulltilta na starse pomoću one šifre koju dobijem odabirom opcije "Račun" u pokerstarsovom lobbyu i onda odabiranjem opcije Spoji Full Tilt  Poker račun.Tu šifru sam zaboravio i ne mogu je ponovno dobiti odabiranjem iste opcije,jer mi uopce ne prikazuje tu opciju u lobbyu.Slao sam e-mail pokerstarsu i oni su mi rekli da se obratim Full tiltu,nakon obraćanja Tiltu rekli su mi da adresa s koje sam im poslao mail nije registrirana (kasnije vidim da sam se na full tilt reggo preko jedne druge e-mail adrese od koje ne znam lozinku).
Jel mogu ikako dobiti tu šifru,ili jednostavno neću biti u mogućnosti prebacivati novce?

00

2

Re: problem s fulltiltom

probaj promijenit mail na tiltu

00

Re: problem s fulltiltom

jednom kad linkas PS i Tilt acc vise ti netreba taj code tak da nebi trebo imat problema s tim...

00

Re: problem s fulltiltom

ma taj mail sam davno napravio bezveze,ne znam niti lozinku niti one podatke koje su potrebne da bi se dobila nova lozinka (tajna pitanja..),tako da mislim da se to ne bi moglo uraditi.
karabaja opet imam problema,jer mi trazi ID,i ispod dole sifru....

00

Re: problem s fulltiltom

Teško da ćeš tu moći bilo šta uraditi. Imao sam skoro istu situaciju, ništa  sad

00