Tema: Full ring noob

Bok ljudi, igram midstakes HUSNG, a kako je u zadnje vrijeme promet sranje, razmišljao sam da dodam novi tip igre sa strane da bi imao nešto za raditi dok čekam turnire i da bi povećao hourly. FRNL mi se čini kao dobar izbor, jer ima malu varijancu i ne zahtijeva puno pozornosti za svaki stol (zasada mi se čini da je 2 stola zooma otprilike isto akcije kao jedan stol hu). Imam nekih pitanja za vas koji to dulje vrijeme igrate smile

Kao hu igrač puno turnira igram s regovima i imam dosta iskustva s hand readingom, pa mi je igra u blindovima, BTN, CO dosta bliska, no imam problema sa igranjem protiv EP/MP opena. Dosad sam se na te opene adaptirao tako da 3betam ili foldam većinu handova osim handova kao 88-22 koji loše igraju postflop (izbjegavam multiway jer s time nemam nikakvog iskustva a većina igrača su nitovi kad ih dobijem heads up), ali nemam nikakav osjećaj za preflop rangeove. npr. ne znam što da radim s handovima tipa JJ u SB protiv UTG+2 opena, AQo u CO protiv MP opena, da li squeezati 99-TT protiv HJ opena i calla (kako tipičan reg igra kad opena i dobije squeeze?) i sl. Skinuo sam nekoliko videa s Deuces cracked i pogledao dijelove njih no čini mi se da se nitko ne bavi direktno s population tendencies, ono što sam vidio više mi liči na neki leakfinder nego na uvod u igru za novog igrača :S Ako netko zna kakav dobar video series za pogledati u mojoj situaciji, bio bi mu zahvalan

Također interesira me kakve su mogućnosti zarade u FR. Da li bi bilo moguće imati 50-100$/h ako igram 4x 100nl zoom + eventualno nekoliko običnih stolova 100-200nl? Kakav BRM preporučate za SSNL? Također bio bi jako zahvalan ako netko tko igra fr zoom pogleda koliki mu je standard deviation u PT/HEM smile

00

Re: Full ring noob

Više bih rekao da bi ti satnica mogla biti između 25 i 70$ s tim da bi, ako si stvarno dobar mogao imati i veću. Ovisi o tome kolko će to dodatnih stolova biti i kak ćeš se snaći. Realno ne smiješ biti razočaran da uz solidnu varijancu budeš BE prvih nekoliko tjedana.
Ovo što pitaš se najlakše uči kroz igru, ima previše stvari koje trebaš skužit sam kako je najbolje, ali sve u svemu ako se dobro adjustaš brzo ćeš poloviti konce. Imam osjećaj da na zoomu trebaš stvarno dobro igrati, znači svoj A game, da imaš solidan wr, već par grešaka se jako pozna, što recimo pred godinu i pol uopće nije bio slučaj, onda samo nisi morao puno spewati, kolko je fisheva bilo koji su bili preloši.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Full ring noob

Misliš li da bi bilo bolje da samo igram obične stolove? Kanio sam ići sa zoomom jer imaš ravnomjerniju raspodjelu handova (tipa ne može ti se zalomiti odjednom 10 velikih potova i sl.) i zato kaj sam lijen tableselectati big_smile

00

Re: Full ring noob

Pa ima zoom svoje prednosti i mane, ako znaš koje su onda najbolje znaš kaj ti više odgovara. Ja igram zoom jer ne mogu odjednom igrati 10ak stolova tile, a nikad nisam igrao stacked + na psu nisam bas ni igrao reg stolove tak da nemam ni regove označene što bi mi tableselect ucinilo laksim.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00